Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC

[es] :: Digitalne kamere :: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC

[ Pregleda: 5583 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

financialdept

Član broj: 61199
Poruke: 13
*.crnagora.net.



Profil

icon Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC21.06.2005. u 11:11 - pre 228 meseci
Dragi prijatelji molim Vas za pomoć oko izbora (dilema) dig. kamkordera. Šta bi ste preporučili kao izbor između sledeća tri modela digitalnih kamkordera: Panasonic NVGS17, Samsung VPD105 i Canon MV800. Da li ima značajnih razlika (ako uopšte postoje vrste) između FireWire kartica i šta se preporučuje - da li je prateći softver uz karticu dovoljan za prenos video snimka sa kamere u računar. Kakva su Vaša iskustva - bilo bi mi od izuzetne koristi. Unaprijed hvala svima.
 
Odgovor na temu

hir100
Vranje

Član broj: 1343
Poruke: 503
*.SMIN.panline.net.



Profil

icon Re: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC04.11.2006. u 12:06 - pre 211 meseci
Postoje kartice sa brzim i sporijim (vecim protokom) prenosom.
 
Odgovor na temu

deks007

Član broj: 49277
Poruke: 1360



+42 Profil

icon Re: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC04.11.2006. u 21:13 - pre 211 meseci
Imas dosta postova koji ce ti pomoci da resis tvoju dilemu . Sofver uz kameru obicno niko ne koristi (dovoljan je za to sto hoces) a FireWire kartica Intex sa Nec chipom (pretragom nadji postove u vezi kartice) . Pozdrav!
Zene cesto pitaju dali su inteligentni muskarci bolji muzevi . Inteligentni muskarci se uopste nezene !
http://www.youtube.com/watch?v=3n1HbrYNq30
 
Odgovor na temu

mikimikimiki
ns

Član broj: 120118
Poruke: 3
*.124.eunet.yu.



Profil

icon Re: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC05.11.2006. u 20:30 - pre 211 meseci
Ja imam kameru Canon MV800. Kada sam trebao da se odlucim za neku(a medju opcijama su bile i te tvoje navedene), vecina poznavaoca mi je ovu predlozila. Medjutim, ja bas i nisam najzadovoljniji, snimak nije dovoljno kristalizovan, mada mozda od kamera tog ranga i ne treba previse ocekivati..
nkldjurovic
 
Odgovor na temu

Vole Domu
Beograd

Član broj: 54957
Poruke: 478
*.adsl.beocity.net.



+67 Profil

icon Re: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC21.11.2006. u 11:13 - pre 211 meseci
Ja sam bazao po gradu ceo dan trazeci firewire kartice i zakljucak je da je VIA sr*nje u nedostatku boljeg izraza u jednoj radnji su mi rekli da je 7 od 10 via vraceno na reklamaciju a NEC nijedan... cena varira od 950 do 1300 dinara sa kablom...
iz nekog razloga VIA se nalazi svuda po gradu, a NEC teshko, mada sam na kraju nashao i ako nekog zanima nek se javi na PP...da ne reklamiram

e da rekli su mi takodje da je Texas instruments najbolja, ali da dolazi samo integrisana
 
Odgovor na temu

crnibombarder
Digitalni fotoaparati

Član broj: 23704
Poruke: 988
212.200.241.*

Sajt: pcfoto.biz


+6 Profil

icon Re: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC21.11.2006. u 13:14 - pre 211 meseci
Za malo veci novac imate Sony HC24,koja je najbolja kupovina
 
Odgovor na temu

[es] :: Digitalne kamere :: Pomoć oko izbor digitalnog kamkordera i prenosa video snimka (FireWire kartica) na PC

[ Pregleda: 5583 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.