Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?

[es] :: Vodič za učenje :: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?

[ Pregleda: 23913 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Siks
Boris Ulemek

Član broj: 55250
Poruke: 12
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?25.04.2005. u 12:02 - pre 230 meseci
Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na VSUP na koju foru i sta je najteze.

[Ovu poruku je menjao secret dana 25.04.2005. u 14:25 GMT+1]
 
Odgovor na temu

**pandur**

Član broj: 34691
Poruke: 47
*.nasamreza.com.



+1 Profil

icon Re: Visa skola unutrasnjih poslova25.04.2005. u 13:12 - pre 230 meseci
Imas tri testa, test licnosti, test inteligencije i test opsteg znanja. Ne moze se reci koji je najtezi jer nisu u istoj klasi, ali se izdvaja test opsteg znanja jer ima mnogo pitanja a vreme je ograniceno. Imas pitanja od "koliko je 2 i 2" do "kako se zvao 26. predsednik Amerike".
 
Odgovor na temu

Siks
Boris Ulemek

Član broj: 55250
Poruke: 12
*.vdial.verat.net.



Profil

icon Re: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?01.05.2005. u 08:23 - pre 230 meseci
Jer mozes malo detaljnije da mi ih opises. jer sam cuo da je ceo test u nekakvim dominama i matematici
 
Odgovor na temu

pravni fakultet
stanojevic zeljko
menadzer univerziteta u novom pazaru za
pancevo
pancevo

Član broj: 57135
Poruke: 6
*.3dnet.co.yu.

Sajt: www.kumran.co.yu


Profil

icon Re: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?02.05.2005. u 02:15 - pre 230 meseci
mozes da upises u pancevu kriminalistiku bez prijemnog!! Bez testova,to je samo ove godine!!!!
informisi se na sajtu www.kumran.co.yu
 
Odgovor na temu

markojovanovic
marko jovanovic
beograd

Član broj: 194685
Poruke: 1
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?21.09.2008. u 19:31 - pre 188 meseci
gde mogu da se nadju testovi opsteg obrazovanja za visoku skolu unutrasnjih poslova? i ima li neko da je upisao ovu skolu skoro da mi da instrukcije?
unapred hvala svakome na informaciji...
 
Odgovor na temu

Z0RAN

Član broj: 70646
Poruke: 21
77.222.17.*



Profil

icon Re: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?09.11.2008. u 12:42 - pre 187 meseci
Sad se ta skola zove Kriminalisticko-policijska akademija, nastala spajanjem Policijske akademije i Vise skole unutrasnjih poslova. Visoka skola unutrasnjih poslova cini mi se da postoji u Banjaluci.
Testove opsteg obrazovanja ces tesko naci, a i nijesu ti potrebni, nije to nista pretesko pa da moras sad nesto da se spremas...
 
Odgovor na temu

alokiN_GL
Nikola Mitic
Gnjilane

Član broj: 95822
Poruke: 67
93.86.107.*



+1 Profil

icon Re: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?11.11.2008. u 14:28 - pre 187 meseci
Psiholoski testovi se ne uce. Nisu psiholozi ludi da stvore nesto sto neko moze da to nauci za nekoliko dana.
Test licnosti ispituje osobine tvoje licnosti... Ti testovi nisu toliko bitni.
Ma koliko ucio skor na testu opste informisanosti ce ti biti isti kao i na testu inteligencije. Ne moze neko za nekoliko dana da postane inteligentniji.
Na googlu mozes naci hiljadu testova, ali ti ni jedan od njih ne moze pomoci...
Proleteri svih zemalja, ujedinite se!

http://onlinenauka.blogspot.com/
 
Odgovor na temu

ptak 13.
Adamovic Nikola
Srbija - Nis

Član broj: 143532
Poruke: 1476
77.46.187.*

Sajt: putujsaosmehom.blogspot.c..


+284 Profil

icon Re: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?20.11.2008. u 15:15 - pre 186 meseci
Mislim da je ista fora kao kod testova za Vojnu gimnaziju. Pa cu ti reci ono sto sam ja polagao. Znaci prvo je test intalegencije, to je test sam po sebi lak, a ponekad i tezak. pre svega skini sa neta neki IQ test pa vidi. Ne mozes reci lak je ili tezak je, to je merilo intalegencije i jednostavno to je takvo kakvojeste.
Test licnosti je drugi test koji se polaze i zasnovan je na recenicama tipa npr
Moja majka i tvoja majk su ___________ [i ti dopises sta mislis da bi bilo logicno reci]
Moj kucni ljubimac je _________ { i takodje napises sta god mislis ]

Testovi sami po sebi su zasnovani na logici, brzom razmisljanju, znaci vremenski ograniceni, i pregledjivanje istih se zasniva na merenju intalegencije i snalazenju u trenutnim ponudjenim situacionim odgovorima.
Treci test je test znanja e to zavisi od skole do skole, znaci moze biti maternji jezik i matematika, moze biti maternji jezik i fizika, moze biti maternji jezik i nesto o prirodnim naukama, moze biti maternji jezik i nesto iz logickih stvari, npr logicki zadaci....

Sad ces pitati sta su to logicki zadaci, pa to su neke fore koje te teraju da razmisljas....znaci da putem logike dodjes do resenja bez mnogo filozofiranja, teoretisanja i sl.

To je za Vojnu gimnaziju, ali je isti princip i za unutrasnje poslove i sl. E sad posto su unutrasnji poslovi u pitanju treci test moze biti i za drustvene nauke vezan, ekonomija,geografija, istorija, znaci od svega po nesto .....
Da bi bio genije moras biti bar malo lud. Covek koji je genije, a to ne zna, verovatno i
nije.
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Da li neko zna kakvi su psiho-testovi na Višoj školi unutrašnjih poslova ?

[ Pregleda: 23913 | Odgovora: 7 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.