Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa

[es] :: Linux :: Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa

[ Pregleda: 5022 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RedLox

Član broj: 7120
Poruke: 137
*.bih.net.ba.



Profil

icon Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa18.04.2005. u 17:11 - pre 231 meseci
Pitanje je prosto, ja predpostavljam da se radi mount ali ne znam koji file se mijenja!

_______________________
Hvala
 
Odgovor na temu

#Ninja#
Tuzla

Član broj: 28925
Poruke: 259
*.dlp302.bih.net.ba.



+1 Profil

icon Re: Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa19.04.2005. u 05:35 - pre 231 meseci
Citat:
Ovako, ovo vam je samo informacija koju NESMIJETE koristiti u ilegalne svrhe!!
Opisat æu kako možete cracknuti windowns šifru na nekome kompjuteru do kojega imate fizièki pristup, ali nemožete uèi dalje od login pointa na njemu...

Ja nisam odgovoran za bilo kakvu glupost koju vi napravite s ovime textom!!!

====================================
1. Oprema
====================================
Od opreme trebate imati Linux Knoppix boot cd koji je besplatan i možete ga legalno naæi na internetu (ima oko 700MB), njega spržite na cd i kada ga ubacite u cd-rom, te dignete sistem automatski vam se podigne Linux Knoppix, Windowsi ostaju na hardu dok Linux ide u RAM.

Jednu disketu, onu 3.5'' sa 1,44MB prostora!!

I program SAMInside koji æete veoma lako naæi putem googlea!!
====================================
2. Opis
====================================

Ovako ljepo kada ste došli do toga kompjutera treba vam nekih 5 minuta da pokrenete Linux, i odete na hard di su windowsi, te odete pod:
WINDOWS/System32/config i tamo samo kopirate fileove SAM i system.sav na disketu, restartirate komp izvadite Knoppix i pokupite se kuæi!!

Tu vadite iz memorije na vašem kompjuteru pozvati program SAMinside te ubacite SAM file u njega, on æe vam pokazati accounte u SAM fileu, vi jednostavno samo odaberete account koji želite provaliti i pokrenete brute force crackanje i to je to!!

Nakon nekog vremena æe SAMInside naæi tu šifru (to može trajati par minuta, sati, dana, ili èak mjeseci, zavisi o tome koliko je komplicirana šifra)!!

Kada ste dobili proizvod vašega rada tj. šifru samo se ljepo ponovno došetate do tog kompjutera upišete šifru i usli šte u windowse preko toga accounta Very Happy


Nisam ovo nikad isprobao.
 
Odgovor na temu

nus
/

Član broj: 40746
Poruke: 25
*.networks.co.yu.



Profil

icon Re: Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa19.04.2005. u 16:07 - pre 231 meseci
-- greska
 
Odgovor na temu

RedLox

Član broj: 7120
Poruke: 137
*.dslam.ob.bih.net.ba.



Profil

icon Re: Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa19.04.2005. u 16:55 - pre 231 meseci
U cemu je to greska ima li kakva jednostavnija fora, ono kosto ima i kod linuxa samo obrises jedan dio shadow fila i kasnije promjenis sifru! Posto bas i nisam zadovoljan brute force, nikad mi nista nije provalio!
 
Odgovor na temu

mladen339
Mladen Gajic

Član broj: 257315
Poruke: 11
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa19.04.2010. u 18:26 - pre 170 meseci
dali moze fles memorija umesto flopy diska ?
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux :: Dali je moguce promijeniti ili izbrisati sifru kod windows xp ali preko knoppixa

[ Pregleda: 5022 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.