Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Konvertovanje crno-bele fotografije u kolor fotografiju

[es] :: Grafički dizajn :: Konvertovanje crno-bele fotografije u kolor fotografiju

[ Pregleda: 7173 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Uros V.
Beograd

Član broj: 45060
Poruke: 22
*.freeserbia.sezampro.yu.



Profil

icon Konvertovanje crno-bele fotografije u kolor fotografiju14.04.2005. u 23:33 - pre 231 meseci
Pre neki dan vidim u jednoj foto radnji da od starih crno belih fotografija prave kolor fotografije. Pa mi je palo na pamet da za neku smotru radova iz informatike napravim program koji radi slicnu stvar. Dakle imam skeniranu crno belu fotografiju a program treba da iscrta istu u boji.

Interesuje me, da li neko slucajno zna nesto vise o ovome, da li je to uopste moguce,...

P.S. Ako neko ima neku zanimljivu ideju o radu na neku drugu temu neka mi slobodno javi.
 
Odgovor na temu

Goran Rakić
Beograd

Član broj: 999
Poruke: 3766

Sajt: blog.goranrakic.com


+125 Profil

icon Re: Konvertovanje crno-bele fotografije u kolor fotografiju14.04.2005. u 23:52 - pre 231 meseci
Skoro sam recimo gledao http://www.cs.huji.ac.il/~yweiss/Colorization/
Barem po demo-u izgleda jako lepo.

Gde nadje Smarty forum da postujes ovo pitanje - hajde neka neko od moderatora prebaci ovo u art of programming!
http://sr.libreoffice.org — slobodan kancelarijski paket, obrada teksta, tablice,
prezentacije, legalno bez troškova licenciranja
 
Odgovor na temu

Corey

Član broj: 20462
Poruke: 3246
*.drenik.net.



+3 Profil

icon Re: Konvertovanje crno-bele fotografije u kolor fotografiju15.04.2005. u 20:34 - pre 231 meseci
Citat:
Uros V.: Interesuje me, da li neko slucajno zna nesto vise o ovome, da li je to uopste moguce,...
Možda za 20 godina će to biti moguće uraditi automatski,ali danas nikako.
 
Odgovor na temu

[es] :: Grafički dizajn :: Konvertovanje crno-bele fotografije u kolor fotografiju

[ Pregleda: 7173 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.