Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc

[es] :: Windows desktop :: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc

[ Pregleda: 3940 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

markozix
Zivanovic marko
tehnicka skola kolubara
Lazerevac

Član broj: 42609
Poruke: 23
*.veze.net.

Sajt: www.zix.co.sr


Profil

icon Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc09.03.2005. u 17:49 - pre 232 meseci
Ikonica od jedne particije mi promenila izgled(pogledajte dole sliku u sledecoj poruci ispod)) i sada kad pokusam da udjem na particiju izadje mi (pogledajte dole izlaz.jpg) i onda ne moze da se udje na dva klika nego mora desni klik pa OPEN.Dali neko zna resenje??
hvala na odgovorima

[Ovu poruku je menjao markozix dana 09.03.2005. u 18:54 GMT+1]
vazno je ucestvovati!!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

markozix
Zivanovic marko
tehnicka skola kolubara
Lazerevac

Član broj: 42609
Poruke: 23
*.veze.net.

Sajt: www.zix.co.sr


Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc09.03.2005. u 17:52 - pre 232 meseci
evo i slike ikonice
attachovane dole
vazno je ucestvovati!!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.252.80.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc09.03.2005. u 23:33 - pre 232 meseci
To ti je otkad si instaliro SP2 100% a posle ga verovatno uninstaliro.To se i meni desavalo,pokusaj da probrljas ovako:Udjes u my computer,tools,folder options,file types.Verovatno je tu nesto zabrljano.

BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc10.03.2005. u 14:33 - pre 232 meseci
Pre bih rekao da je u pitanju neispravna instalacija/deinstalacija nekog programa (ne SP2). Neki SNK ili tako nesto...
 
Odgovor na temu

markozix
Zivanovic marko
tehnicka skola kolubara
Lazerevac

Član broj: 42609
Poruke: 23
*.veze.net.

Sajt: www.zix.co.sr


Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc10.03.2005. u 15:17 - pre 232 meseci
Evo sad se sve vratilo reinstaliro sam windows i radio sam neshto pitaj boga shta
i ikonica se vratila i sada je sve ok.
hvala jos jedanput na odgovorima
vazno je ucestvovati!!!
 
Odgovor na temu

Hans_D
Dejan Pesic
Ivanel.net
Arandjelovac

Član broj: 44099
Poruke: 358
195.252.80.*

Jabber: hans.lamele@gmail.com
ICQ: 206038758


+21 Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc10.03.2005. u 23:29 - pre 232 meseci
A meni se desilo da i posle formatiranja particije i ponovnog instaliranja windowsa opet stoji ikonica btw citao sam da je to zbog SP2 jer on ima podrsku za wireless i ikonica particije je kao ikonica kad udjes u control panel pa wireless (naravno ko ima SP2)

Pozdrav
BUDIMO LJUDI IAKO SMO SRBI.
 
Odgovor na temu

markozix
Zivanovic marko
tehnicka skola kolubara
Lazerevac

Član broj: 42609
Poruke: 23
*.veze.net.

Sajt: www.zix.co.sr


Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc11.03.2005. u 11:25 - pre 232 meseci
sasvim je moguce da je do SP2 jer sam tad imao SP2 a imam i wireless pa je zbog toga moguce da je se pobunio,ali dok sam imao sp2 ikonica se promenila ali je ulazilo normalno
ali cim sam vratio na sp1 ikonica je ostala ista i kad hoces da udjes izadje ona slika
Citat:
Hans_D: A meni se desilo da i posle formatiranja particije i ponovnog instaliranja windowsa opet stoji ikonica btw citao sam da je to zbog SP2 jer on ima podrsku za wireless i ikonica particije je kao ikonica kad udjes u control panel pa wireless (naravno ko ima SP2)

Pozdrav

vazno je ucestvovati!!!
 
Odgovor na temu

vladaka
Novi Sad

Član broj: 41591
Poruke: 25
*.sbb.co.yu.

ICQ: 293618221


Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc11.03.2005. u 17:34 - pre 232 meseci
Kopirao si Autorun.ini (verovatno od CDa drajvera od wireless kartice) u C:\ i zato ti se desilo da je promenio ikonicu i da kada dvoklikneš na "C" on traži "setupSNK.exe" koji se nalazi na CDu s koga si kopirao Autorun.ini. Dovoljno je bilo da obrišeš taj fajl, ali pošto si već reinstalirao windows, .....

Sledeći put pripazi kada instaliraš nešto s CD-a :-))))

Pozdrav.


 
Odgovor na temu

markozix
Zivanovic marko
tehnicka skola kolubara
Lazerevac

Član broj: 42609
Poruke: 23
*.veze.net.

Sajt: www.zix.co.sr


Profil

icon Re: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc11.03.2005. u 21:57 - pre 232 meseci
hvala
vazno je ucestvovati!!!
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Ikonica od particije mi promenila izgled i ne moze se udje na nju!pomoc

[ Pregleda: 3940 | Odgovora: 8 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.