Trenutno vreme: 23:01, datum: 15.08.2022.
U poslednja 24 časa: 60 poruka. Prosečno jedna nova na svakih 24 minuta.
U poslednja 24 časa: 3 novih članova. Prosečno jedan nov na svakih 480 minuta.
Vaša prethodna poseta: pre 0sec, na osnovu podatka u browseru.
Od tada nije bilo novih poruka

Teme: 278755
Poruke: 3107769
Broj članova: 347350
Jučerašnje posete: n/a
Online korisnika: 988

Poruke u poslednjih 1, 2, 6, 12 ili 24h.
Poruke u poslednjih 1, 2, 6, 12 ili 24 časa, grupisane po temama.

Pozdravimo nove članove:
ivkemarko, lukas93, Staxmi, Aleksandar 2122, ultaahost, ...



 
Kategorija
Forum (podforumi)TemePorukePregledi 
  Linux
Linux71036265524365436
Linux aplikacije58147662081147
Linux desktop okruženja128594664876621
Linux hardware116571863744236
  Windows
Windows desktop53945955122617251
Windows aplikacije35443089918607543
Zaštita31262717310273857
Office (Word, Excel)75136192957929
Windows drajveri2324107758318531
  Apple
Macintosh847119724098384
Mac hardware42138321634856
Mac software47345021848737
Iphone13236431168500
  Mreže
Enterprise Networking1897132936807876
SOHO Networking40732506613280353
Wireless (WiMax, Mikrotik, Wireless oprema)57743779119371773
Windows mreže34821861610772185
Linux mreže163586155331922
  Administracija
Linux/UNIX serveri i servisi118165555722232
Unix23316361296145
BSD50528822175870
Skript jezici39019001507819
Security (Kriptografija i enkripcija)105571694144073
Virtualizacija27516971049212
Cloud Computing Services2125442615
  Programiranje
.NET (.NET Desktop razvoj, ASP.NET, WPF Programiranje)44482319612245411
3D programiranje60935782170129
Art of Programming93496794991649
Asembler52625682044475
C/C++ programiranje (C/C++ za početnike)44542814213171494
Kernel i OS programiranje17911911154174
Pascal / Delphi / Kylix47922982113674400
Java3333180249130853
Embedded sistemi169597794219
Perl35019941440927
PHP (PHP za početnike, Smarty template engine)60484085616828031
Python37825001455755
Visual Basic 61634149536043532
Veštačka inteligencija1741388989869
Security Coding1811653947587
XML255925891642
GameDev - Razvoj Igara58766133049873
Ostali programski jezici38420741022534
  Baze podataka
Baze podataka138191725038854
MySQL2059133445424954
Oracle68432362036277
Access39402730012440981
MS SQL123861632997298
Firebird/Interbase2971689978151
PostgreSQL117534457082
  Komunikacije
Fiksna telefonija22641550210910027
VoIP99968294149714
Udruženje korisnika telekomunikacija23142751817945
  Mobilna telefonija
GSM - telefoni (Nokia)34799435215276
GSM - upotreba1394148008873042
GSM - servisiranje1640176906569522
Mreže i novosti (Mobilni internet, Telenor - korisnički servis, VIP - korisnički servis, MTS - korisnički servis)46576334785970
Smartphone (Symbian OS, Windows Mobile, Android)36027111395233
  Prenosivi uređaji
PDA Uređaji79648792933960
GPS128467266541434
Portable Players41721111654689
  Internet: Provajderi i Servisi
Anonimnost i privatnost937647411409719
ISP (Wireless mreže i ISP, ADSL)18072822511486914
Browseri1602116815189192
E-mail (Anti-spam)82347103502844
Instant Messaging (IRC)88252623843476
FTP180853753764
Google (Gmail)41636782025281
Hosting (Domeni)1304128235150857
  Internet: Razvoj i Promocija Sajtova
E-Marketing ()84968134106954
Web aplikacije2994141709243208
Web dizajn i CSS (Kritike)2051159557799039
Web dizajn softver61725822147552
Web razvoj123767374389578
Pretraživači i SEO123583674579774
Flash2091100755571474
Javascript i AJAX164568433744321
  Dizajn
Grafički dizajn172193526783699
Izdavaštvo93857424385581
3D modelovanje (CAD/CAM)1496127586564440
Rasterska grafika50724121942706
Vektorska grafika54524872034025
  Hardware
Matične ploče, procesori i memorije30353223610650100
Video karte i monitori27032500610472190
Storage2211242488446775
Ostali hardver43812297913241596
Overclocking & Modding82680083402240
PC Konfiguracije1523181005064600
Laptopovi37762504710838243
Vodič za kupovinu - PC hardware123280782879474
Tablet PC130763409364
  Audio-vizuelne tehnologije
Muzička produkcija1416152266558950
Audio kompresija17819531042674
Audio softver76847882927695
Video produkcija87664743267793
Video kompresija84170204026940
Video softver160591426072479
  Multimedija
Multimedijalni uređaji28421782012395670
Digitalni fotoaparati (Fotografija, Vodič za kupovinu - Digitalni fotoaparati)39634330417189252
Digitalne kamere135465954405400
Home Theater27404229509
  Elektronika
Elektronika (TV uređaji, Radio elektronika i tehnika, Mikrokontroleri, Audio-elektronika)939914584765950260
Elektrotehnika1456144456840162
  Obrazovanje
Vodič za učenje (Seminarski radovi, Obrazovne institucije)27332253820425409
Vodič za posao24353790127350890
Vodič za emigraciju (Život u USA, Život u Norveškoj, Život u Nemačkoj)17786094422931893
Fizika1576147507605073
Matematika43953496419206422
Nauka19932495119123784
Sertifikati57346142947147
Informatika1151435731480
  Poslovna primena
E-Poslovanje (E-Transakcije, Forex)115190546556732
E-Kupovina (Platne kartice)1060283289289923
IT pravo i politika razvoja (Registar Nacionalnog ID)1017150636200900
IT događaji45824741945827
IT berza poslova (Arhiva IT berze poslova)8821911
IS i ERP33048852409966
Ekonomija251196964219742
Berza58761436177
Cryptocoins385715798312
  Televizija
Digitalna Televizija615154586057948
  EliteSecurity
Advocacy19058243115463240
Ankete6845641805248
Predlozi i pitanja67961164186026
Vesti (ES leto manifestacija)951463939667
Čekaonica000
  EliteMadzone
MadZone (Zanimljivi linkovi, Kultura)12509398799134679975
TechZone (Ergonomija, Grejanje, Klimatizacija, Bela tehnika)40065450349565624
Poljoprivreda18145183329133
AutoZone (Fiat Panda club)555111811962824204
MotoZone44557936272746
Svakodnevnica17759214022658859
Video igre38142883821885
Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.