Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

TurboSquid - iskustva?

[es] :: Vodič za posao :: TurboSquid - iskustva?

[ Pregleda: 4135 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bokini

Član broj: 7372
Poruke: 101
*.ptt.yu.



Profil

icon TurboSquid - iskustva?03.02.2004. u 01:44 - pre 245 meseci
Zdravo,

Zanima me da li je neko pokusao da proda nesto (3d model) preko TurboSquid.com sajta i kakve su mu impresije. Vidim da ima vrhunskih modela, a ima i onih bas losih. Ja bih se uklopio u neku sredinu :)

Zanima me najvise kako ste se snasli sa onim formularima vezanih za porez ka americi.

Hvala i pozdrav
 
Odgovor na temu

tforgo
Tomislav Forgo
Subotica

Član broj: 34341
Poruke: 166
*.tippnet.co.yu.



+8 Profil

icon Re: TurboSquid - iskustva?12.11.2004. u 15:51 - pre 235 meseci
Sve je lepo objasnjeno na TS-u kako se to radi ali evo kako sam ja prosao...

Popunio sam neki w8ben formular (ne mogu da se setim bas tacno koji je bio), poslao to klasicnom postom i posle nedelju dana odobrili su mi primanje para putem ceka. Jedini je bio problem sto na racunu nije bilo ni dinara tj. dolara. Pa sam tako cekao par meseci i prodao sam nesto bezveze :) Posle par dana poslali su mi i cek, a vrednost ceka je bila citavih 3,5 dolara :) Naravno ni jedna banka u SCG nije htela da se bakce sa tim sumama. Kasnije sam podesio da je minimalna vrednost ceka 50 USD i sad to fino funkcionise.

Sto se tice slanja cekova oni su stvarno korektni i sredinom meseca obicno 15. posalju svim korisnicima kompletnu zaradu. Ima jos jedna odlicna stvar kod njih, a to je support team. Uglavnom su mi uvek odgovorili na svako moje glupo pitanje u roku od par sati, a nikada nisam cekao odgovor duze od 24 sata kao sto je to situacija kada kontaktiram support od mog internet provajdera.

Ukoliko imas kvalitetnijih modela stavi na TS obavezno, a neki bezveze modeli sto se prave na brzaka se uopste ne prodaju, pa i ne vredi gubiti vreme sa njima.

Da li je neko imao slicna iskustva sa ovom ili drugim online kompanijama?

Verujem da ovde u Subotici niko ne prima ovakve cekove iz USA jer se simpaticne gospodjice na salterima Delta banke uvek iznanade i moraju da konsultuju jedna drugu da vide da li oni to mogu da unovce. Evo i slike jednog ceka...
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: TurboSquid - iskustva?

[ Pregleda: 4135 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.