Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)

[ Pregleda: 5101 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)05.07.2003. u 10:27 - pre 252 meseci
Evo vidite sta dobih na jednu od mail adresa...:

Return-Path: <[email protected]>
Received: from pc4 (6.Red-80-34-52.pooles.rima-tde.net [80.34.52.6])
by www.*** (8.12.8/8.12.8) with ESMTP id h64KBF6E001531
for <***@***.co.yu>; Fri, 4 Jul 2003 13:11:16 -0700
Message-Id: <200307042011.h64KBF6E001531@www.***>
From: [email protected]
Subject: I NEED YOUR HELP
To: ***@***.co.yu
Content-Type: text/plain;
charset="GB2312"
Reply-To: [email protected]
Date: Fri, 4 Jul 2003 22:22:20 +0200
X-Priority: 3
X-Library: Indy 9.0.3-B
X-Mailer: Foxmail
Status: O

Sir,
My name is Mrs. Irena Kovac and i need your assistance.I am the widow of Miodrag Kovac, former Yugoslav Minister of Health. My husband died on April 12 2002.After his death the government seized our properties and froze our accounts and try to kill us so will now move to Ghana were we are be secking refugee camp,things have been so bad.But i recently discovered that my husband deposited about US$26 million dollars in a safe place outside my country.I am unable to claim these funds myself because of travel restrictions which have been placed on me.I need your assistance to claim this funds and secure them so that i take my family away from the oppression that we now face.In return for your assistance i am willing to give you portion of the money,i am open for reasonable negotiation on this.I will give details and proof after i hear from you.Please keep this confidential as the future of my family depends on this.I hope to hear from you soon please contact me with this e-mail ( [email protected]) also send me your telephone number so that i can tell you more details.

Mrs. Irena Kovac

------------------------

Izgleda da su spameri nasli jos jedan nacin za prevaru (valjda je suvise obavestenih za Nigerian Scum...). SLedece sto ocekujem je neki Iraqi scum...


Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

ventura

Član broj: 32
Poruke: 7781
*.verat.net



+6455 Profil

icon Re: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)05.07.2003. u 11:02 - pre 252 meseci
Nije ovo nas scam... vidis da su samo upotrebili YU kao pocetak nekog scenarija...

Da je nas scam, ne bi spominjali Ghanu, i da su 'premestili' pare van drzave...
 
Odgovor na temu

tOwk
Danilo Šegan
Zemun/Beograd

Član broj: 94
Poruke: 2743
*.beograd-3.tehnicom.net

ICQ: 9344053
Sajt: alas.matf.bg.ac.yu/~mm011..


+2 Profil

icon Re: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)05.07.2003. u 11:12 - pre 252 meseci
Na osnovu
Citat:
Received: from pc4 (6.Red-80-34-52.pooles.rima-tde.net [80.34.52.6])

ja bih prosledio čitavu tu poruku (zajedno sa zaglavljima) na <[email protected]>
Možda se moje mišljenje promenilo, ali ne i činjenica da sam u pravu.
 
Odgovor na temu

Jbyn4e

Član broj: 422
Poruke: 6049
*.verat.net



+257 Profil

icon Re: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)05.07.2003. u 11:22 - pre 252 meseci
Citat:
ventura:
Nije ovo nas scam... vidis da su samo upotrebili YU kao pocetak nekog scenarija...
Da je nas scam, ne bi spominjali Ghanu, i da su 'premestili' pare van drzave...

Ma znam... Pa ne stize ni nigerian scum samo iz Nigerije, vec ko zna odakle sve ne... pa se opet zove nigerian jer se pominje da su iz nigreije progrnani bla bla...
Samo sam hteo da napomenem da se izgleda otvara novo trziste za prevare.... i kao sto rekoh sledece sto ocekujem je iraqi scum...

A sto se tice forwardinga na abuse.... cini se to vrlo vesto (thanx to spamcop i vrlo lako...)
Kad sve ostalo zakaže, pročitaj uputstvo...
 
Odgovor na temu

RiV
Stockholm

Član broj: 7256
Poruke: 351
*.telia.com



+1 Profil

icon Re: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)05.07.2003. u 12:33 - pre 252 meseci
Pre par meseci odem nekim tipovima(starijim) da sredim mrezu od par compova, i razveze se neka bezveze pricha kad skontam da su njih dvojica toliko zagrizli Nigerian scum da su otputovali za Nigeriju! Poshto verovatno nisu bili prvi i poshto je problem vec odavno poznat i Nigerijskim vlastima bili su praceni i uhapsheni od strane vojne policije poshto su uspostavili kontakt sa sinom od glavnog organizatora cele zezancije! Inache taj jel'te gl. organizator je vec poodavno u kucnom zatvoru! Sve u svemu uz pomoc Svedskih vlasti jedva su se izvukli iz apsane u Nigeriji a ja se valjao od smeha i otcepio cenu za svoj rad,
pa kad moz' da ih shishaju oni iz Nigerije a shto ne bih ja zemljak!
"Reading computer manuals without the hardware is as frustrating as reading sex manuals without the software."
 
Odgovor na temu

Dr.Linus
Linus Torvalds
Suomi

Član broj: 12377
Poruke: 19
*.ppp145.rsd.worldonline.se



Profil

icon Re: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)08.08.2003. u 19:33 - pre 251 meseci
E a sta da im odgovorimo? Mozda stvarno imaju neki milion za nas??
 
Odgovor na temu

MilošV
Podgorica

Član broj: 7996
Poruke: 484
195.66.163.*



+1 Profil

icon Re: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)11.08.2003. u 12:38 - pre 251 meseci
BTW
Kovaceva udovica nije Irena vec Zvezdana.
A YU tj SCG je tu zato sto bilo ko u svijetu lako moze povjerovati da su vlasti ovdje ubile nekoga i da mu sad ganjaju i porodicu (tip iz Irana je trebao da dodje ovdje kod nas na neku vrstu obuke i 'ladno me je pitao koliko je ovdje sigurno tj. da li je u opasnosti zato sto je musliman). Gledaju na nas kao na Biafru, yebi ga.
 
Odgovor na temu

[es] :: E-mail :: Anti-spam :: Yugoslav SCUM? (po uzoru na Nigerian!)

[ Pregleda: 5101 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.