Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde naći knjige + kasete i/ili CD za učenje stranih jezika - Engleski, Nemački i Španski

[es] :: Vodič za učenje :: Gde naći knjige + kasete i/ili CD za učenje stranih jezika - Engleski, Nemački i Španski

[ Pregleda: 12476 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

techcode
Aleksandar Petrovic
Amsterdam

Član broj: 55455
Poruke: 188
*.vdial.verat.net.



+3 Profil

icon Gde naći knjige + kasete i/ili CD za učenje stranih jezika - Engleski, Nemački i Španski04.05.2005. u 22:28 - pre 229 meseci
Trebalo bi mi ovako nesto. Dakle nesto kao kurs u knjizi.
Odnosno knjiga + cd ili kaseta (nemam odavno kasetofon, dakle bolje CD).

Za vise jezika i to Engleski, Nemacki i Spanski.

Najvise i najozbiljnije mi treba za Engleski, Nemacki koji sam ucio u osnovnoj (3. - 8. razred) sam prakticno zaboravio a hteo bih da ga obnovim cisto da mogu da se sporazumem. Isto i za Spanski - sporazumevanje. Pa bih kasnije vec video.

Engleski bi trebalo i nesto tipa business kurs ili sta vec. I ako Engleski znam dobro, mozda ne bi bilo lose da "pretrcim" sve ispocetka takodje?

Posto imam neku prastaru knjigu u izdanju Kolarcevog Naradnog Univerziteta - Engleski u 50 lekcija iz 1977 - koja mi se veoma svidja, jer ima bukvalno SVE dakle on alfabeta, preko (ne)odredjenog clan-a, vremena, slaganja vremena ... naravno u nekim osnovnijim crtama. Razmisljam se o njihovim (novijim) izdanjima.

Ima li neko iskustva sa istima? Koje knjige preporucujete?

Ako neko ima druge preporuke, sve je dobrodoslo. Takodje i nesto tipa novine/magazini koji se mogu naci kod nas a na tim jezicima bi mozda bili od koristi, kako bih video sta se koristi u realnom zivotu. Isto vazi i za recnike (elektronske).

Pozdrav.

[Ovu poruku je menjao secret dana 05.05.2005. u 14:35 GMT+1]
 
Odgovor na temu

kime1
Srbija

Član broj: 13275
Poruke: 939
*.84.EUnet.yu.



+2 Profil

icon Re: Knjige + kasete/CD za ucenje stranih jezika. Engleski, Nemacki i Spanski.05.05.2005. u 09:21 - pre 229 meseci
Evo gledam na TV-u nekidan,ovi sa Dojče Vele-a daju za dž. materijal za nemački,samo treba čekati shiping (ili sa sajta pdf); učenje preko cd-a ti je dosta jeftino, za elektronske rečnike ćeš se već snaći (za engleski ima gomila,verovatno i za druge).... s obzirom da hoćeš da obnoviš gradivo,možda ti srednjoškolske knjige ne bi bile loše (za turističke škole i gimnazije),toga bar ima gde hoćeš......
 
Odgovor na temu

Aleksandar Marković
Part Time Freelance Journalist

Član broj: 219
Poruke: 5220
*.mediaworksit.net.

Sajt: www.akcenat.info


+8 Profil

icon Re: Knjige + kasete/CD za učenje Nemačkog05.05.2005. u 13:19 - pre 229 meseci
http://www2.dw-world.de/serbian/kursevi/
 
Odgovor na temu

techcode
Aleksandar Petrovic
Amsterdam

Član broj: 55455
Poruke: 188
213.244.208.*



+3 Profil

icon Re: Gde naći knjige + kasete i/ili CD za učenje stranih jezika - Engleski, Nemački i Španski07.05.2005. u 19:43 - pre 229 meseci
E ovo za ucenje Nemackog izgleda strava. Jos bolje sto je u digitalnom formatu.
Posto imam samo dialup skinucu od drugara koji ima ADSL za koji dan ...

Eh da ima tako nesto jos i za Engleski :)

Nego pitao sam za elektronske recnike zato sto ne znam koji je dobar. Cini mi se da imam neki za Engleski. Videcu za Nemacki i Spanski da potrazim.
 
Odgovor na temu

stameni
Ivan Stamenković

Član broj: 6739
Poruke: 538



+9 Profil

icon Re: Gde naći knjige + kasete i/ili CD za učenje stranih jezika - Engleski, Nemački i Španski13.05.2005. u 10:41 - pre 229 meseci
A postoji li ekvivalent za francuski jezik?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Gde naći knjige + kasete i/ili CD za učenje stranih jezika - Engleski, Nemački i Španski

[ Pregleda: 12476 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.