Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?

[es] :: Web dizajn i CSS :: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?

[ Pregleda: 3207 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

GFC
Ghostbuster
Beograd, Srbija

Član broj: 21830
Poruke: 316
*.dialup.sezampro.yu.



+1 Profil

icon Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?20.01.2005. u 21:58 - pre 234 meseci
Dakle, primera radi:

Neka je www.neki-sajt1.com sajt na koji želim da linkujem tabelu (na na primer index.htm stranu u neki lejer) sa sajta www.neki-sajt2.com. Razlog je što se tabela na drugom sajtu ažurira na svakih sat vremena.

Znači, ja bih da na prvom sajtu u nekom lejeru uvek imam tabelu sa drugog sajta koja će biti aktivna.

Može li to nekako da se uradi?

p.s. znam da je lako za slike, flash, ali kako za tabelu?
G H O S T B U S T E R
 
Odgovor na temu

Zero-Cool
Novi Sad

Član broj: 38821
Poruke: 144
*.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?20.01.2005. u 22:07 - pre 234 meseci
daj link do sajta da vidimo o kojoj je tabeli rec i kako je ubacena u stranicu.
Mess with the best die like a rest!!!
 
Odgovor na temu

anon28907

Član broj: 28907
Poruke: 647
*.235.EUnet.yu.



Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?20.01.2005. u 22:56 - pre 234 meseci
Evo mene interesuje kako da uzmem tabelu (teme) sa sajta: http://metalmy.proboards37.com pa pliiiz ako neko moze da mi okaci to cudo sto cu da postavim u surs svog sajta.
 
Odgovor na temu

Br@nkoR
http://localhost

Član broj: 2597
Poruke: 1603

Sajt: localhost


+23 Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?20.01.2005. u 23:10 - pre 234 meseci
Parsiranjem


Banned - Not available
 
Odgovor na temu

dragancesu
subotica

Član broj: 38340
Poruke: 2189
*.voban.co.yu.



+73 Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?21.01.2005. u 07:34 - pre 234 meseci
Ako bi da se vidi samo tabela sa porukama foruma onda jako tesko, Br@nkoR rece parsiranjem sto znaci da meoze ali nije lako.

Ne znam da li bi to uopste radio ali verovatno najlaksi nacin je sa frejmovima, kao sto prikazujes (lokalnu) stanicu u frejmu trako mozes prikazati i neku drugu.

Da nisi malo preterao sa brzinom promene, koliko vidim vec dva-tri dana tamo nema nove poruke. Mozda je bolje da ti pokrenes forum na tu temu?

Pomozite Micro$oftu u borbi protiv piraterije, poklonite prijatelju Linux
 
Odgovor na temu

GFC
Ghostbuster
Beograd, Srbija

Član broj: 21830
Poruke: 316
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?21.01.2005. u 10:14 - pre 234 meseci
Da, može sa frejmovima, ali će se u lokalnom frejmu prikazati cela stranica a ne samo tabela. Postoji li način (i kako se to radi) da se iz stranice izvuče samo tabela?
G H O S T B U S T E R
 
Odgovor na temu

noviKorisnik
Dejan Katašić
Novi Sad

Član broj: 13216
Poruke: 4533
195.178.55.*

Sajt: www.novikorisnik.net


+5 Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?21.01.2005. u 11:25 - pre 234 meseci
Ne može jer je stranica na kojoj se nalazi tabela na nekom drugom domenu. Sigurnost pre svega.
 
Odgovor na temu

Im_a_Veggie
Dragan Babić
Novi Sad

Član broj: 39965
Poruke: 163
*.www.dial-up.TeamNET.ws.

Jabber: averagejoe@jabber.org
Sajt: www.dnevnikeklektika.com


Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?21.01.2005. u 12:12 - pre 234 meseci
samo iz radoznalosti, ne predstavlja li to onda neku formu bandwidth theft-a????
 
Odgovor na temu

mordor
Vladimir Cvetic
/dev/null

Član broj: 2797
Poruke: 420
*.beotel.net.

Jabber: cvele@default.co.yu
Sajt: www.knowbies.com


Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?21.01.2005. u 13:54 - pre 234 meseci
uopste nije tesko parsovati tu stranicu...
ako poznajes tog lika zamoli ga da ti da url rss feed-a
 
Odgovor na temu

GFC
Ghostbuster
Beograd, Srbija

Član broj: 21830
Poruke: 316
*.vdial.verat.net.



+1 Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?27.01.2005. u 14:17 - pre 234 meseci
Citat:
mordor: uopste nije tesko parsovati tu stranicu...
ako poznajes tog lika zamoli ga da ti da url rss feed-a


Ne poznajem. A šta znači PARSOVATI? Tabela je obična, običan HTML. Mogu li ja to sam da nekako uradim i KAKO???

Svaka pomoć je extra dobrodošla!
G H O S T B U S T E R
 
Odgovor na temu

dragansm
Dragan Smiljanic

Član broj: 38170
Poruke: 191
*.nat-pool.bgd.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?27.01.2005. u 15:12 - pre 234 meseci
Mozda po malo komplikovano resenje koje trazi poznavanje skripta bi bila upotreba Microsoft.HTTPXML objekta. On omogucava da se posalje HTTP zahtev prema drugom sajtu i da se "dovuce" izmedju ostalog i HTML sadrzaj strane. Ostaje samo jos da se izdvoji zeljena tabela (da se isparsira strana), CSS-ovi i slicine -- sitnica jedna:) -- i da sve to tako zalepis na svoj sajt. Dakle, trazi u HELP-u DHTML i HTTPXML (svakako sinhorni request salji)...
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Da li je moguće linkovati tabelu sa neke strane na svoj sajt?

[ Pregleda: 3207 | Odgovora: 10 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.