Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?

[es] :: Windows mreže :: Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?

[ Pregleda: 3825 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.39.eunet.yu.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?10.01.2005. u 11:03 - pre 234 meseci
U gradu u kancelariji nalazi se racunar koji ima wireless konekciju ka internetu. Operativni sistem je WindowsXP Professional. U racunaru, pored mrezne kartice, nalazi se i 56k modem. Kako da se kacim na internet od kuce preko tog racunara koristeci dialup? Sta je potrebno od softvera na njega da instaliram i podesim?
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

broker

Član broj: 2415
Poruke: 8514
212.62.59.*



+11 Profil

icon Re: Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?10.01.2005. u 22:48 - pre 234 meseci
Podesi Dialup Server koij imas u XP-u aposle toga smao treba da doteras rutiranje prem ainternetu. WinRoute recimo lepo radi posao.
 
Odgovor na temu

MMX
Miloš Malović
Platform engineer, Supplyframe
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2423
Poruke: 2105
*.blueisp.co.yu.

Jabber: mmx@elitesecurity.org
ICQ: 98797759
Sajt: www.mmx.rs


+11 Profil

icon Re: Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?11.01.2005. u 11:19 - pre 234 meseci
Jel imas neki tutorial za podesavanje Dialup servera? Trazio sam na netu, ali nisam nista konkretno uspeo da nadjem. Hvala unapred.
↑ ↑ ↓ ↓ ← → ← → B A B A [select] [start]
 
Odgovor na temu

boki
Boris Prpic
CTO
CodeZen, Cityexpert
Beograd

SuperModerator
Član broj: 2681
Poruke: 2442
*.vdial.verat.net.

Jabber: boki@elitesecurity.org
ICQ: 195245022
Sajt: www.goglasi.com


+34 Profil

icon Re: Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?11.01.2005. u 20:34 - pre 234 meseci
Ides u network connections, new connection, tamo izaberes incomming connection... snaci ces se... od podesavanja treba samo da izaberes IP opseg koji ce se dodelivati dial-up korisnicima...
 
Odgovor na temu

atheista
Beograd

Član broj: 4418
Poruke: 104
*.blueisp.co.yu.



Profil

icon Re: Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?18.01.2005. u 08:42 - pre 234 meseci
Imam slican problem (da ne kazem isti). ;)

Problem je sto kada se povezem na LAN preko dial-up servera ne mogu da otvorim nijedan sajt u svom browser-u. Da li je potrebno postavljati onaj "Enable IPRouting" parametar u registry-ju ili su potrebna jos neka dodatna podesavanja da bi to sve proradilo kako treba?
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows mreže :: Kako napraviti dialup ako imam stalni pristup internetu preko wifi-ja?

[ Pregleda: 3825 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.