Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu

[ Pregleda: 3223 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Inspector
Beograd

Član broj: 30536
Poruke: 49
*.56.EUnet.yu



Profil

icon Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu21.07.2004. u 21:51 - pre 240 meseci
Zeleo bih da znam kako da napravim broj posetilaca na sajtu i kako to da postavim na internet. Posto sam nasao hosting kod freewebs-a dobio sam automatski editor za kreiranje sajta tako da znam da radim samo u njemu i odatle da upravljam sajtom. Voleo bih da mi neko malo detaljinije objasni kako se stavlja broj posetilaca i kako to da postavim na vec uradjeni sajt.
 
Odgovor na temu

Ilija Studen
Novi Sad

Član broj: 3864
Poruke: 859
*.beotel.net

Sajt: www.activecollab.com


+1 Profil

icon Re: Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu22.07.2004. u 15:33 - pre 240 meseci
Najbolje podatke o broju poseta (zahteva i odgovora) cuva HTTP server, ali verujem da tim podacima nemas pristup. Takodje ne verujem ni da mozes koristiti neke gotove skripte pisane u poznatim skript jezicima (PHP, ASP i tako dalje). Ostaju ti samo online srevisi za brojanje poseta, ali su oni nepouzdani...

BTW: Sta ce ti brojac??? To je prevazidjeno po moj proceni 98, a njihovo koriscenje na mestima gde nisu potrebni je samo dokaz nezrelosti osobe koja je pravila sajt...

Pozdrav
http://www.activecollab.com - Alat za upravljanje projektima
 
Odgovor na temu

Inspector
Beograd

Član broj: 30536
Poruke: 49
*.57.eunet.yu



Profil

icon Re: Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu22.07.2004. u 15:52 - pre 240 meseci
Hvala na odgovoru
 
Odgovor na temu

ducka
Milos Dukic
Novi Sad

Član broj: 8386
Poruke: 596



+1 Profil

icon Re: Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu27.12.2004. u 12:20 - pre 235 meseci
Nemoj tako Ilija, pa nije neko ne zreo zbog toga sto nekom vlasniku ili ti naruciocu sajta ne moze da objasni da uz mikronsko cimanje moze doci do 15 puta opsirnije i bolje statistike od countera.
 
Odgovor na temu

djnick
designer
space

Član broj: 42998
Poruke: 63
62.108.97.*

ICQ: 13794052
Sajt: www.deetronic.rs


+13 Profil

icon Re: Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu29.12.2004. u 10:14 - pre 235 meseci
http://www.sitemeter.com/

free webcounter! najbolje je da izaberesh samo brojeve, to lepo izgleda. a mozes i da menjas font, boju i velicinu...
nykk | www.deetronic.rs | djnick2k.deviantart.com | youtube.com/djnykk |
graphicriver.net/user/djnick?ref=djnick
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kako se prve brojevi koji gledau koliko posetilaca do tog trenutka bilo na sajtu

[ Pregleda: 3223 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.