Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?

[es] :: .NET :: Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?

[ Pregleda: 4751 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

AleksandarP
Senta

Član broj: 23364
Poruke: 19
*.sksyu.net.



Profil

icon Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?04.07.2004. u 17:06 - pre 241 meseci
1. Moze li mi neko reci da li se sreo sa nekim besplatnim alatom za pravljenje izvestaja kao quick report ili kristal reports ili sl. koji se moze koristiti uz SharpDeveloper (besplatni)? Zna li neko nesto o tome?

2. Ako napravim aplikaciju sa SharpDeveloperom, da li mogu da prodam taj softwer
sa svim potrebnim dll i delovima SDK koji su potrebni za pokretanje? Nije mi bas najjasniji GPL

Da li mi neko moze pomoci?
 
Odgovor na temu

degojs

Član broj: 4716
Poruke: 5096



+51 Profil

icon Re: Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?05.07.2004. u 19:30 - pre 241 meseci
Ukoliko su ti izveštaji prilično jednostavni, pogledaj ovde, a proveri i CodeProject.com.

Što se tiče #Developa, mislim da nemaš nikakvih problema.
Commercial-Free !!!
 
Odgovor na temu

AleksandarP
Senta

Član broj: 23364
Poruke: 19
*.sksyu.net.



Profil

icon Re: Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?08.07.2004. u 20:43 - pre 241 meseci
Hvala na pomoci, pogledacu, cim uplatim malo sati (svorc sam:))!
 
Odgovor na temu

James
London

Član broj: 1928
Poruke: 174
*.bisinter.net



+1 Profil

icon Re: Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?09.07.2004. u 07:23 - pre 241 meseci
Kad smo kod reporta, koji alat omogućava relativno lako pravljenje dinamičkih.
Koristio sam Crystal Report za statičke i on je zaista moćan, ali za projekat na kom trenutno radim potrebno je pravljenje dinamičkih, na osnovu upita korisnika.
Gledo sam Infragistics, ali on mi se čini prilično komplikovanim. Nešto drugo?
 
Odgovor na temu

xMarko
Marko Savic
Celje

Član broj: 32318
Poruke: 4
*.gorenje.si



Profil

icon Re: Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?23.08.2004. u 14:31 - pre 239 meseci
Neznam sta nije moguce postici ili dobiti sa generiranjem html strani v VB a sa namjerom koristiti je kao izvjestaj?

Potpuno je za djaba isto tako kao i IE ili WebBrowser kontrola prilozena VB-eju.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Zna li neko besplatan alat za pravljenje izvestaja?

[ Pregleda: 4751 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.