Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Problem sa instalacijom Morton-Benson rijecnika na win2k i winxp!

[es] :: Windows aplikacije :: Problem sa instalacijom Morton-Benson rijecnika na win2k i winxp!

[ Pregleda: 4529 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

konstantin

Član broj: 17262
Poruke: 132
*.teol.net



Profil

icon Problem sa instalacijom Morton-Benson rijecnika na win2k i winxp!28.06.2004. u 18:31 - pre 240 meseci
English-Serbian Morton-Benson rijecnik ne mogu nikako da instaliram na Win2k ili WinXP platforme. Nikakve dokumentacije nemam, ali bih se potrudio da je i pronadjem da sve to lijepo nije radilo! Naime na racunaru gdje mi je win2k vise ne mogu da dobijem rezultate pretrage odredjene rijeci (program jednostavno ne radi), a na racunaru gdje je winXP ne mogu ni da pokrenem setup za instalaciju (prethodno sam sklonio instalaciju nakon sto mi je poceo praviti probleme kao i na win2k). Naprosto nakon pokretanja setup.exe dobijem samo dosovski prozor koji se odmah zatvori bez ikakve poruke.
Ima li neko slicnih iskustava?
 
Odgovor na temu

borstale
Zoran Stanković
nezaposlen
Bor

Član broj: 16298
Poruke: 651
*.yubc.net.

Jabber: borstale@elitesecurity.org


+2 Profil

icon Re: Problem sa instalacijom Morton-Benson rijecnika na win2k i winxp!28.06.2004. u 21:24 - pre 240 meseci
Morton se startuje samo sa CD-a ili Virtual Drive(tj mora da bude u driveu da bi mogao da ga koristiš), a ako si to znao i tako i radio, onda ti disk nije u redu, jer meni pod XPom radi sasvim normalno.
gone with the wind?
glupavi Balkanac
A joint a day
 
Odgovor na temu

konstantin

Član broj: 17262
Poruke: 132
*.com



Profil

icon Re: Problem sa instalacijom Morton-Benson rijecnika na win2k i winxp!29.06.2004. u 13:36 - pre 240 meseci
Probao sam sa drugim CD-om koji sam pozajmio i proslo je. Ustvari me je zbunilo da je CD bio gotovo nov i bez ikakvih ogrebotina . Prvi put mi se desilo da takav CD nece da se procita.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows aplikacije :: Problem sa instalacijom Morton-Benson rijecnika na win2k i winxp!

[ Pregleda: 4529 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.