Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Predsednički izbori u USA 2024.

elitemadzone.org :: MadZone :: Predsednički izbori u USA 2024.

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 9392 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.10.03.2024. u 16:22 - pre 47 dana i 17h
Znači troll as usual i tumačenje bez ikakvog smisla, ali samo da je suprotno onome šta sam okačio.

Uradi jednom korak više, OKAČI TI NEŠTO da vidimo ŠTA TI MISLIŠ, ne pljuj samo po onima koji stavljaju nešto, nebitno da li sam to ja ili neko drugi.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.10.03.2024. u 16:38 - pre 47 dana i 17h
Aman, covece, sta pljujem?? Tramp izjavio nesto, ti okacio i ja prokomentarisao.
 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 15
*.mbb.telenor.rs.



+10 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.10.03.2024. u 16:50 - pre 47 dana i 17h
Tramp, ako pobedi na izborima:

1. Neće ukinuti NATO, nego će nastaviti da ga širi na istok.
2. Neće zaustaviti rat u Ukrajini. Osim ako se Putler vrati na pozicije iz februara 2022. godine.
3. Neće zaustaviti isporuku oružja u Ukrajinu.
4. Neće prestati da naoružava Jevreje.
5. Neće dozvoliti Kinezima da okupiraju Tajvan.
6. Neće povući priznanje Kosova.
7. U slučaju da Rusiji vrati bar Krim, tražiće da i Rusija prizna Kosovo.
....

Bilo šta da pokuša mimo onoga što je zacrtala duboka država završiće kao Kenedi.

Daleko da je to pošteno, ali to je realnost.



 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.10.03.2024. u 17:00 - pre 47 dana i 17h
Citat:
Shadowed:
Aman, covece, sta pljujem?? Tramp izjavio nesto, ti okacio i ja prokomentarisao.
Da li će planeta Zemlja doživeti DA TI OKAČIŠ NEŠTO, pa da drugi to "komentarišu"?




@miki/sikira

Dobro je što si makar ti napisao nešto, neće proći puno vremena kada ćemo videti šta će se desiti.

A da je Tramp u životnoj opasnosti od mafije duboke države, sa tim se slažem u potpunosti.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.10.03.2024. u 20:41 - pre 47 dana i 13h
@miki/sikira, a i ostali, odmah imamo odgovor na ovo šta si napisao:

Citat:
sikira069: Tramp, ako pobedi na izborima:

2. Neće zaustaviti rat u Ukrajini.
3. Neće zaustaviti isporuku oružja u Ukrajinu.

Tramp je obećao da ako pobedi na izborima, neće dati novac Ukrajini

To je tačno ono šta sam ja rekao, pa ćemo videti..
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.18.03.2024. u 22:59 - pre 39 dana i 11h
Ovo nije šala, istina je:

Citat:
One candidate is too old and mentally unfit to be president, the other one is me

- Biden


https://twitter.com/narrative_hole/status/1769445895030862026
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
87.116.162.*



+269 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.24.03.2024. u 14:46 - pre 33 dana i 19h
Ameri bre nekada bili normalni. Koju bananu od drzave su napravili ...

https://twitter.com/SenatorHagerty/status/1771414274524537251
https://twitter.com/MarshaBlackburn/status/1771589066263306656

U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.24.03.2024. u 14:54 - pre 33 dana i 19h
Pojasni malo na šta tu misliš, a da je USA postala banana država to smo videli već puno puta.

Ali šta onda reći za tzv. "Evropu"?! Bukvalno majmun do majmuna, sa par retkih izuzetaka.

Voleo bih da neko napiše ako ima neki pokazatelj/argument protiv.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.24.03.2024. u 15:22 - pre 33 dana i 18h
Upravo sam primetio jedan zanimljiv profil na TW, pogledaću ga kada uhvatim vremena

https://twitter.com/DavidYeshua4
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.26.03.2024. u 00:45 - pre 32 dana i 9h
Ko nije znao...

Trump’s net worth reportedly soars to $6.5 billion after media company stock jumps
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.30.03.2024. u 23:18 - pre 27 dana i 11h
Ko i dalje ne zna koliko dramatična razlika je između Trampa i Bajdena, neka pogleda ovaj klip na oko 45 minuta i neka uvidi razliku u odnosu prema nama (mada ima još zanimljivih stvari)



edit:

Naleteh slučajno na još jednu njegovu izjavu koja se tiče nas pa da je ubeležim, evo je na 1h30min.



Nakon ovoga, voleo bih da čujem argumente bilo kog Srbina koji je za Bajdena.

[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 31.03.2024. u 03:50 GMT+1]
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2712



+700 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.01.04.2024. u 16:20 - pre 25 dana i 19h
Nema šta mi da budemo za ovog i onog, jer smo praktično beznačajni. Bolje je da ćutimo i da se ne istrčimo kao onda sa podrškom Hilari Klinton, pa znamo šta je posle bilo, recimo av sedeo na onoj hoklici u ovalnoj sobi :)

Sa druge strane, kad bistrimo o globalnoj politici, mogli bismo recimo da se ugledamo na Vijetnam - komunističa država, okrenula Kini leđa i izgladila odnose sa SAD. Treba gledati šta je trenutno najbolje za narod i državu, a ostrašćenost i emocije ostaviti po strani, da nam se ne ponovi 1812. godina.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.01.04.2024. u 16:56 - pre 25 dana i 18h
Citat:
mjanjic: Treba gledati šta je trenutno najbolje za narod i državu, a ostrašćenost i emocije ostaviti po strani, da nam se ne ponovi 1812. godina.
Lako je to reći, ja prvi bih voleo to da kažem i svestan sam toga.

Ali kako to uraditi, a ne proći loše i kajati se posle?

Mi kao zemlja smo u izuzetno teškoj situaciji, tačnije u ogromnom smo procepu i bukvalno šta god da uradimo, kasnije ćemo trpeti posledice toga.
 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 08:26 - pre 25 dana i 2h
Citat:

Sa druge strane, kad bistrimo o globalnoj politici, mogli bismo recimo da se ugledamo na Vijetnam - komunističa država, okrenula Kini leđa i izgladila odnose sa SAD. Treba gledati šta je trenutno najbolje za narod ...

Ma samo narodu da cvetaju ruze ...

Citat:
Vietnam systematically suppresses basic civil and political rights. The government, under the dictatorial one-party rule of the Communist Party of Vietnam (CPV), severely restricts the rights to freedom of expression, association, peaceful assembly, movement, and religion.

Doduse, treba biti pravedan pa reci ...

Citat:
In recent years, the Vietnamese government has taken modest strides to recognize the rights of lesbian, gay, bisexual, and transgender (LGBT) people, including by removing prohibitions on same-sex relationships and legal gender change.


Ali vezano za diskusiju

Citat:
Vietnam tried to balance its relationships with China, its largest trade partner, and the United States, its second largest trade partner. On both the issues of Russia’s invasion of Ukraine and US-China tension in the region, Vietnam proclaimed that it would not take sides.

citati ukradeni sa https://www.hrw.org/world-report/2023/country-chapters/vietnam
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2712



+700 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 14:32 - pre 24 dana i 20h
Sve to jeste, ali ovde kod nas bila devojka iz Vijetnama na razmeni, došla iz Italije gde je na doktorskim studijama, kaže u selu u kom žive neki roditelji većina od 5. razreda ide u školu električnim biciklima i skuterima (ne trotinetima), a koliko ovde ima npr. srednjoškolaca koji u školu idu električnim biciklom i skuterom?

Običan narod svugde teško živi, eno i u SAD ljudi žive po šatorima na ulici, u Kini masa ljudi muku muči sa plaćanjem kredita zbog rasta kamata i problemima sa stanovima koji im nisu završeni (Evergrande i slične "kompanije"), nije to samo u Vijetnamu. Ali, kako sam direktno od nje čuo, žive daleko bolje nego pre 20 ili 30 godina.
Sad, kao što sam i rekao, komunistička država je u pitanju, dakle nema nikakave demokratije, a SAD to tolerišu, jer u Vijetnamu vide saveznika protiv Kine, a zašto je Vijetnam okrenuo leđa Kini nađite na internetu, nije samo ono puškaranje na zajedničkoj granici od pre više decenija, nego recimo i negiranje prava na resurse u Južnokineskom moru.

Koliko je bitna demokratija za SAD u nekoj državi prikazuje recimo dokumentarac o Ekvatorijalnog Gvineji, a ovamo im zapelo da promene Gadafija ili Asada, dok narod u Ekvatorijalnog Gvineji živi daleko lošije nego što je živeo narod u Libiji ili Siriji.

Međutim, mi ne treba da guramo prst u oko SAD, jer nismo Kina ili Rusija, niti treba otvoreno da idemo u zagrljaj Kini ili Rusiji, a kao hoćemo u EU sa kojom imamo najveću trgovinsku razmenu.
Da bismo vukli prave poteze, potrebni su na ključnim pozicijama u visokoj politici (na mestima savetnika i slično) najpametniji i oni sa najviše iskustva i najboljim referencama, a upravo se tu postavljaju razni "drugari" sa kupljenim diplomama. Dovoljno je recimo pogledati ko su nam ambasadori u Pekingu i Vašingtonu.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 14:50 - pre 24 dana i 20h
Citat:
mjanjic: Sve to jeste, ali ovde kod nas bila devojka iz Vijetnama na razmeni, došla iz Italije gde je na doktorskim studijama, kaže u selu u kom žive neki roditelji većina od 5. razreda ide u školu električnim biciklima i skuterima (ne trotinetima), a koliko ovde ima npr. srednjoškolaca koji u školu idu električnim biciklom i skuterom?.


To ona nacija što samo skutere i voze, jer nisu mogli da priušte ni fiću koji se proizvodio kod nas?

https://www.alamy.com/stock-ph...m-streets.html?sortBy=relevant


Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 15:25 - pre 24 dana i 19h
@janjić, 2 pitanja:

Citat:
mjanjic: Sve to jeste, ali ovde kod nas...

1) Gde je to "kod nas", tj. ko smo to "mi"?

2) Zašto ne odgovoriš na vrlo jasna pitanja koja sam ti više puta postavio, poslednji put u ovom postu, a direktno se tiču TVOJIH izjava ovde na ES-u?

Imaš li malo poštovanja i prema forumu i prema sagovornicima i naposletku, prema svojim izjavama??
 
Odgovor na temu

mjanjic
Šikagou

Član broj: 187539
Poruke: 2712



+700 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 15:49 - pre 24 dana i 19h
Ti si već pomenio za lika, koji je jedan od onih koje sam tada povremeno pratio po pitanju promene stanja na frontu, da je SMEŠAN i da je navjeći NATO propagandista na YT, pa šta da ti dalje navodim, kad znam šta ćeš da odgovoriš - nego, imaš li ti neki DOKAZ da je on najveći nato propagandista i da laže?

Naravno da nemaš, to je samo tvoje MIŠLJENJE, ali zato svima drugima tražiš DOKAZ, nazivaš ih trolovima, itd.

Bilo bi dobro da prvo ti malo smanjiš rusofilsko trolovanje, pa će možda i ostali smanjiti pro-natovsko (da ne kažem "natofilsko"), jer iznosimo mišljenja samo na osnovu informacija do kojih smo usput došli, uglavnom na internetu, što sve može biti tačno u potpunosti ili delimično, ali i ne mora.


Što se tiče amera i NATO, eto bombardovali nas 1999. godine, počinili zločine, posebno bacanjem kasetnih bombi... ali prošlo 25 godina, a mi i dalje tešemo isto drvo - ako sve to jeste tako kao što jeste, zašto su ovi naši iz vlasti primili Blera i Šredera, koji su bili jedni od pokretača tog bombardovanja?
Sa druge strane, setimo se šta su nemci radili ovde za vreme WW2, streljali čak i đake u Kragujevcu, pa to nije smetalo posleratnim vlastima da već 60-ih šalju odavde radnike na rad u Nemačkoj. Državi trebale devize da ne bankrotira, ti radnici primali dobre plate i slali deo u Srbiju, verujem da su i tada uz pivo ispred zadruge diskutovali o komšiji koji je otišao u "zločinačku Nemačku" samo zbog para, i da je valjda trebao da ide na rad u SSSR ako je patriota.
Blessed are those who can laugh at themselves, for they shall never cease to be amused.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 16:02 - pre 24 dana i 19h
Čoveče, i dalje drviš nešto bez veze a 'ladno ponovo nisi odgovorio ni na jedno eksplicitno pitanje gore, kao ni na ranija?!?!?

O čemu se radi??

Jesi li i ti neki "direktor" koji samo tek tako može da naređuje, ocenjuje i bulazni šta god mu padne na pmet, a nijednu ni SVOJU reč neće da objasni??

Što se tiče tog lika koga sam pomenuo u ovom postu, a koji je glavama otrovanim NATO propagandom jedan od glavnih izvora informacija, kao što vidiš ja sam samo rekao da je smešan.

A to se veoma jasno vidi ako već samo ovlaš pogledaš potpuno idiotsku sliku koju je stavio na taj klip i pogledaš sadržaj unutra.

Nije li to jadno/smešno, reci jeste ili nije? Ja ga nisam previše analizirao, ademare je o njemu više rekao, možaš to lako naći.

Nisam išao u dalju elaboraciju njegovih uradaka, kačio sam daleeeeeko relevantniji materijal, pa ko bi se bavio jednom običnom NATO budalom?

 
Odgovor na temu

whitie2004

Član broj: 19966
Poruke: 1538
*.dynamic.sbb.rs.



+269 Profil

icon Re: Predsednički izbori u USA 2024.02.04.2024. u 16:07 - pre 24 dana i 19h
Ma ovi nasi ne ostaju u istim cipelama duze od pola sata ... Zenu posalje u Francusku, sina u Rusiju, oca na proteste sa Nestorom. On bira najbolju marmaladu za palacinke ... Pa ti izaberi sta ti se svidja ...

A narod ... Moga strica (otac mu streljan '41) su '90-tih godina u Sumaricama molili da parkira negde druge jer ce mu neko razlupa kola samo zbog nemackih tablica ...
U padu jednog carstva stradaju svi, tako je uvek bilo, tako će biti i sada. Verovatno će posle svega ovoga
biti formirani neki novi blokovi, nova uređenja. A mi? Eh, a mi..
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Predsednički izbori u USA 2024.

Strane: < .. 1 2 3 4 5 6 7

[ Pregleda: 9392 | Odgovora: 133 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.