Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rusija sve atraktivnija

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija sve atraktivnija

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 47365 | Odgovora: 321 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Turmen
Software Quality Assurance Engineer
Wireless Media
Beograd

Član broj: 317274
Poruke: 424
95.180.119.*



+169 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.03.2024. u 09:49 - pre 39 dana i 23h
Citat:
Manager:
Citat:
Niko od nas ne živi u Rusiji (neka se javi ako ima takvih)



Meni niko mi nikad nije tražio mito (vzяtku).

Ja ne vidim siromašne ljude ovde gde živim.
Rusima niko ne zabranjuje da glasno, da ih svi okolo čuju govore o bilo kome i bilo čemu.

E sad, to što na primer njihov mentalitet, kultura, uzdržanost (sever jbga) nije u sync-u sa južnjačkim mlaćenjem prazne slame po kafićima po ceo dan uz nepodnošljivu galamu jbga, sorry, to što su žestoki rodoljubi, svi i ne daju svoje i na svoje opet, sorry.



Ovo od reči do reči mogu da kažem za Srbiju.

Meni niko nije tražio mito.

Radim u IT firmi, društvo mi je mahom iz te branše, bukvalno 90% mog friends and family kruga ima četvorocifrene (neki i petocifrene) plate u evrima.

Takođe u BGu novogradnja, sve sija, moderni automobili na ulicama, novi autoputevi, nova radna mesta, svi stanovi rasprodati još pre zabadanja ašova u zemlju po cenama većim nego u mnogim razvijenijim državama.

Niko nam ne brani da lajemo i da iskazujemo nezadovoljstvo.

Da li to znači da je Srbija dobra država? Da li to znači da je Žvalčić dobar predsednik? Da nema siromašnih i obespravljenih ljudi? Pa ne znači, samo se to ne vidi iz mehura u kome smo.

Citat:
(oni pristigli u Beograd 90% njih nisu Rusi)... da se zna


Naravno da nisu, to su drugorusijanci.
 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
37.75.6.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.03.2024. u 21:37 - pre 34 dana i 11h
Citat:
Nebojsa Milanovic:
@Darko, mnogo puta pišeš ovo, a stvar je jasna:

Citat:
Darko Nedeljković:Postavlja se pitanje i zasto bi rat uopste morao da se zavrsi, kome je to u interesu (a da se pita za misljenje)?
Rusima je u interesu da se rat završi i ne planiraju taj užas da razvlače beskonačno dugo.

Citat:
Zapad ne planira da pobedi, vec planira da rusija ne pobedi, a to bez problema moze ukoliko se rat produzi beskonacno dugo.
Tačno, ali Zapad u ovom ratu niko ko je relevantan ne pita ništa.

Pitao sam X puta a niko nigde, a ni ovde na ES-u, nije odgovorio KAKO TO ZAPAD može da uspe u tome da Rusija ne pobedi?

Logično je da najjača nuklearna sila ne može izgubiti rat! Nije reč samo o tome što je najjača nuklearna sila nego što su primorani na ovaj rat i oni ga doživljavaju kao obavezu prema svojim precima poginulim u WWII, za čiju je smrt kriv isti taj zapad.
Mentalitet Rusa je potpuno suprotan zapadnom i to je najjače oružje koje Rusi imaju. Nisu paničari, imaju urođen instikt za preživljavanje i brzo se snalazue u najtežim situacijama.
Sada imaju i najobučeniju armiju, armiju koja ima realno borbeno iskustvo sa armijom istog mentaliteta a ne sa paštunima ili beduinima.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 13:22 - pre 33 dana i 20h
Offtopic:

scoolptor u obrisanoj poruci, obraća se GFR-u:

Citat:
scoolptor:Neces me uvuci da se valjam u blatu sa tobom.

A jel, normalnu i civilizovanu priču nazovaš blatom?!?!?

A beskrajne uvrede i trolovanje najgore vrste na XXX strana u X tema koje si TI LIČNO predvodio, to ti je bilo super, to ti odgovara?!? To nije blato?!!?

Sram te bre bilo trolčugo bezobrazna, da sam te ranije primetio ES bi bio bogatiji za XX banovanih ljudi + calexx do čijeg bana si najviše TI doveo!

Neverovatno... čim sam te video rekao sam da toliko podmukao trol kao ti nije viđen za 25 godina postojanja ESa.

I to se više puta, a i ovom tvojom izjavom, potvrdilo.
 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
178.17.195.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 13:56 - pre 33 dana i 19h
Sad mi jasno zašto me je bez ikakvih osnova napao, isprozivao. Ali, ništa novo, takvih je danas, na žalost, mnogo.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 16:21 - pre 33 dana i 17h

Bezobrazniče nevaspitani, ako sam ti obrisao trol to ne znači da ne mogu i tebi i drugima da pojasnim o čemu se tu radilo

nm


[Ovu poruku je menjao Nebojsa Milanovic dana 24.03.2024. u 21:12 GMT+1]
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
178.17.195.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 16:32 - pre 33 dana i 17h
Interesantno, ovde je baš velika tolerancija. Na većini foruma ovakvo ponašanje bilo bi sankcionisano banom. Ali ok, to je stvar administracije.
Scoolptor, ja sam državljanin Rusije i baš bi voleo da mi argumentuješ tu propagandu. Voleo bi da mi prvo odgovoriš da li si ikada bio u Rusiji i ako jesi, kada i gde.
Ovo te pitam s obzirom da najčešće srećem ljude poput tebe, koji nikada nisu bili u Rusiji ali sve znaju? Interesantno mi je da čujem ta saznanja.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 17:07 - pre 33 dana i 16h
GFR, Vidis sta je tvoj problem?
Procitaj nasilnikovu poruku, ton, sadrzaj.
Izgleda da si navikao na nasilje vlasti pa to ne registrujes.
I umesto toga, smatras da je moja poruka problematicna.

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
178.17.195.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 17:13 - pre 33 dana i 16h
Scoolptor: Ne znam o kakvom nasilniku je reč i još manje mom problemu.
Pitao sam te, da li si ikada bio u Rusiji, ako jesi, kada i gde? Takođe, nisi mi naveo o kakvoj propagandi je reč?
Šta u stvari lično znaš o Rusiji a šta iz zapadnih izvora?
 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 15
*.mbb.telenor.rs.



+10 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 18:35 - pre 33 dana i 15h
Ja znam da su Rusi 1944 godine ušli u Srbiju da pobiju Belogardejce po Titovom odobrenju. Usput su silovali i to masovno.
1992. godine nisu uložili veto na uvođenje sankcija.
1999. godine nisu nam ništa pomogli.

Tako da mi je svejedno ko koga više ubija u ovom ratu.
Kao da ratuju Irak i Iran.
Što reče Bora Đorđević "oni se kokaju a ja sam miran".
 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
178.17.195.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 18:43 - pre 33 dana i 14h
@sikira069: Imaš li dokaz za ta silovanja, neki relevantan izvor ili da ti verujem na časnu trolovsku reč?
 
Odgovor na temu

djura63

Član broj: 267593
Poruke: 725
*.mbb.telenor.rs.



+68 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 19:23 - pre 33 dana i 14h
Istorija Beograda - Srpska akademija nauka i umetnosti, Odeljenje istorijskih nauka -
prosveta beograd 1974.
Rusi su SAMO u Beogradu od kraja 1944. do aprila 1945. silovali preko 2000 žena i pri tom ubili preko 100.
Ukupno, preko 5000
 
Odgovor na temu

sikira069
Miki

Član broj: 348726
Poruke: 15
*.mbb.telenor.rs.



+10 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 19:23 - pre 33 dana i 14h
Memoari od Milovana Đilasa.

To je opšte poznata stvar u Srbiji.
Ruski vojnici su se ponašali kao goveda.

Izbegavaj to Trol.

 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
207.244.89.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 19:51 - pre 33 dana i 13h
https://rs.rbth.com/politics/2...je_na_crvenu_armiju_34595.html
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 20:08 - pre 33 dana i 13h
Citat:
Rusi su SAMO u Beogradu
Da budemo posteni, Crvena Armija, ne Rusi. Bilo je tu i Ukrajinaca i mnogih drugih narodnosti.

GFR, silovanja su istorijske cinjenice. Postovanje linkova sa random portala nece promeniti istoriju.
Zamisli, nekima od nas su preci preneli neke cinjenice.

GFR, ne moram da posetim Rusiju da bih znao:
- da je na vlasti izuzetno korumpiran rezim. Da se razumemo, i u Ukrajini je ogroman stepen korupcije.
- da prakticno ne postoje slobodni mediji, i da se narod zaglupljuje jednoumljem.
- da prakticno ne postoji opozicija.
- da iole opasnijim protivnicima Putina nije dozvoljeno da se kandiduju na izborima.
- da se novinari/politicki aktivisti hapse, ubijaju u inostranstvu i u zatvorima.
- da Rusija skoro nikada nije bila srpski prijatelj, vec je sve sto je radila za Srbiju je uradila zbog svoje koristi.
- da bi putin pevao od srece kada bi na Balkanu buknuo novi konflikt, da malo skrene paznju sa 'specijalne operacije'. I da radi na tome.

Ja se najradije informisem o Rusiji od Rusa koji su napustili Rusiju, i konacno se oslobodili da kazu sta misle, ili od Rusa koji zive u Rusiji, a hodaju po tankoj liniji, da ne bi pali pod radar rezima.

Vidis i sam da je putin dobio jedva preko 10% glasova na izborima u Beogradu.

Rusija i Srbija nisu prijatelji. Vecina Srba gaji simpatije prema Rusiji. Ali ta ljubav nije uzvracena. Vec suvi interes.

GRF, Srbija pripada zapadnoj, a ne azijskoj civilizaciji.
Vidis, ja 'velesile', USA, Rusiju, Kinu, trpam u isti kos. Sve su to nasilnici.
Mi kao mala drzava ne mozemo da se qrcimo, i da im prkosimo.
Ali treba da zauzmemo i delimo stavove dela sveta kojem pripadamo.

Rusija ima ogromne resurse. Propustila je sansu da se otvori prema svetu. Privuce talente, i razvije industriju.
Savremeno naoruzanje kojima se Rusija ponosi ne bi moglo da se funkcionise bez prosvercovanih zapadnih elektronskih komponenti. Mene bi bila sramota.

Tebe razumem. Ti smatras da si patriota. Ne razumem ove domace "Ruse", kojima je Rusija draza od Srbije, i na kraju, od svojih zivota.
Jer mnogi od njih likuju na Putinove reci kako ce da upotrebi nuklearno oruzje, ne shvatajuci da bi to ujedno bio i kraj njihovih bednih zivota,
a da od Rusje ne bi ostao kamencic na kamencicu.
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija24.03.2024. u 20:30 - pre 33 dana i 13h
@scoolptor

Ovo je prvi put ikada da vidim da si nešto napisao, taman i da je potpuno pogrešno i nabijeno neosnovanom mržnjom.

Nekoliko komentara sa moje strane:
Citat:
Da budemo posteni, Crvena Armija, ne Rusi. Bilo je tu i Ukrajinaca i mnogih drugih narodnosti.
Ovim si i sam rekao da ta silovanja koja pominjete u današnjem kontekstu nemaju prevelik značaj.

Citat:
- da je na vlasti izuzetno korumpiran rezim. Da se razumemo, i u Ukrajini je ogroman stepen korupcije.
Ru i Ukr se po stepenu korupcije ne mogu porediti, to je valjda jasno.

Citat:
- da prakticno ne postoje slobodni mediji, i da se narod zaglupljuje jednoumljem.
- da prakticno ne postoji opozicija.
- da iole opasnijim protivnicima Putina nije dozvoljeno da se kandiduju na izborima.
- da se novinari/politicki aktivisti hapse, ubijaju u inostranstvu i u zatvorima.
Malo znam o ovome, i meni lično koji sam u Srbiji to je relativno nebitno.

Citat:
- da Rusija skoro nikada nije bila srpski prijatelj, vec je sve sto je radila za Srbiju je uradila zbog svoje koristi.
Ovo je u priličnoj meri tačno, ali to ne utuče na moje gledanje današnje situacije.

Citat:
Ja se najradije informisem o Rusiji od Rusa koji su napustili Rusiju
Oni su vrlo pogrešan i krajnje netipičan uzorak Rusa, koji čini manje 3% njih, verovatno i daleko manje.

Citat:
GRF, Srbija pripada zapadnoj, a ne azijskoj civilizaciji.
Tačno. Ali šta ćemo sa činjenicom da se ta zapadna civilizacija pretvorila u totalnog zločinca po više kriterijuma?

Citat:
Mi kao mala drzava ne mozemo da se qrcimo, i da im prkosimo.
I ovo je tačno, i tu je naša nesreća.

Citat:
Savremeno naoruzanje kojima se Rusija ponosi ne bi moglo da se funkcionise bez prosvercovanih zapadnih elektronskih komponenti. Mene bi bila sramota.
NE naravno!!

Valjda taj "zapad" treba da je sramota što uvodi sankcije, jer time se samo bogate šverceri. Umesto da taj "zapad" budi stabilizujući faktor, doveli su i raspiruju najveći rat u svetu posle WWII!

Citat:
Tebe razumem. Ti smatras da si patriota. Ne razumem ove domace "Ruse", kojima je Rusija draza od Srbije, i na kraju, od svojih zivota.
Ne znam ko je to "domaći Rus", ja sigurno nisam, samo sam posmatrač ovih užasnih događaja prema kojima želim da zauzmem pravilan stav.

 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
178.17.195.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija25.03.2024. u 06:35 - pre 33 dana i 3h
@scoolptor: Sve što si nabrojao je klasična propagandackoju servira zapad a ti je konzumiraš. Kao što sam pretpostavio, nikada nisinbiou Rusiji ali znaš. Posebno je upečatiljiv argument, znaš od Rusa koji su pobegli....
Ništa od navedenog nije tačno. Putin nije bilo kakav diktator niti sprečava opoziciju ili slično. Sve je šuplja zapadna priča iz besa i nemoći jer zapad ne može da vršlja po Rusiji. Sve NVO su zabranjene, stavljene na listu stranih agenata kao što to rade SAD od 30-tih godina prošlog veka. Sve LGBT aktivnosti u Rusiji, takođe su zabranjene. Čak šta više, u Ustav je unečena definicija braka.Brak može biti samo između muškarca i žene a dete može imati samo oca i majku. Koliko se to zapadu sviđalo ili ne, to Rusiju u opšte ne tangira!
Po pitanju Putina i priče o njegovoj diktaturi, totalna besmislica plasirana sa zapada za publiku poput tebe. Da, Putin je diktator jer je proterao i zabranio sve NVO organizacije i čak ih proglasio stranim agentima. Nema veze što SAD ima takav zakon još od 30-tih godina prošlog veka. To je tamo demokratski zakon a u Rusiji je diktatura. Da, po istom receptu, izbori u SAD, gde se može glasati poštom, gde glasaju pokojnici i migranti, gde je elektorski sistem (ako znaš šta je to), smatra se demokratijom dok je u rusiji čista volja naroda diktatura? Zanimljivo, zar ne? Upravo su prošlonedeljni izbori dokaz volje naroda. Nikada nije bila takva izlaznost a tolika je zbog mešanja zapada. Sve su pokušali u cilju ometanja izbora što je baš iziritiralo Ruse.
Opozicija je srazmerna podršci ljudi. Evo, konkretno, Navaljni. Više puta sam viđao njegov protest na ulicama Moskve. Prvo, interesantno,pred svaki njegov protest, posebno su bile aktivne ambasade SAD i UK?! Nije to bila samo medijska podrška nego i novčana. Plaćali su tinejdžerima izlazakna ulicu a posebno svaki snimljeni napad na policiju. Naravno, to nećeš videti u slobodnim medijima na zapadu gde nema cenzure ali se ne dozvoljavaju ruska sredstva informisanja pošto se ne sme menjati slika o Rusiji u kojoj je na vlasti diktator koji nam ne dozvoljava da vršljamo po Rusiji, da radimo šta nam se hoće.
Zamisli ti to, ne dozvoljava parade lgbt, ne dozvoljava da se deca vaspitavaju u tom duhu, ne dozvoljava ispiranje mozga narodu, ne dozvoljava da narod plaća lečenje i školovanje... Baš je neki teški diktator.
Ne razumem samo jedno, zašto se ti i takvi kao ti brinete za vlast u Rusiji. Narod Rusije bira svog vođu a ne zapadne ambasade. To bam nije demokratija ali vam je demokratija jedan Borelj ili ona Ursula. Ko je njih birao, ko? Putina je birao ruski narod za razlikunod njih ili Bajdena!
Znaš zašto Rusi vole Putina? Zato što je sve što je obećao i ispunio.Čovek koji redovnoobilazi Rusiju,susrećemse sa običnimljudima, sluša njihove probleme i rešava ih, narod ga zato voli i ne želi bilo kakav eksperiment da bi bilo po volji zapada i možda i po tvojoj volji.
Na kraju, ko sinti da meni pričaš o Putinu? Gde ti živiši šta znašmda bi bilo koga etiketirao, kao što si imene u svom prvom postu upućenom meni. Šta si ti bre umislio, minorna kreaturo?
Kada budeš živeo kao ja u diktaturi u kojoj mogu od svoje plate da sa 1/6 plaćam stan, sa 1,5/6 sve ostale troškove, da sa 1,5 platom odletim na Kubu ili Tajland na odmor, gde su mi ikra, dimljena tunjevina i losos normalni produkti za doručak, gde je kupovna moć sa svim sankcijama i troškovima sukoba u Ukrajini na petom mestu u svetu. Da, i baš treba da glasam za nekog ološa koji je po volji zapada i koji bi da ispuni želju zapada da Rusija bude benzinska stanica.
Znaš li ti da je Rusija veliki izvoznik hrane a još nije uposlila sve svoje kapacitete. Po pitanju hrane i energije, najvećih troškova u svakom budžetu, Rusiaj je potpuno samoodrživa zemlja.
Srednja plata u Rusiji je oko 750 evra uz cenu benzina od pola evra, uz cenu kubnog metra gasa od 0,08 evra, uz cenu kolograma mesa u rasponu 2 do 5 evra u zavisnosti koje meso je (piletina, svinjetina, govedina, meso losa...). Litar mleka oko pola evra, hleb oko 0,3 evra (ruska buhanka), moj omiljeni kefir, litar 0,7 evra....
Kupovina tehnike smešna jer za kupovinu iz Kine sa nekih od on lajn linkova ide bez carine i PDV-a. Znači, koliko piše toliko i košta i ekspres poštom za par dana je u mojim rukama.
Ilustracije radi, pre par dana sam popravljao lap top drugu i ubacio sam mu novi mSATA SSD od 2tb koji sam naručio iz Kine za 50 evra (kombinacija kontrolera Maxio MAP 1202 i Hynih memorije TLC 124L). U mom računaru imam tri Samsung diska PM9A1 po 2tb, koja sam prošle godine kupio na Aliju za 160 evra zajedno!
Isto je i sa odećom. Ogromna je ponuda i može se sve kupiti on lajn, što je u Rusiji izuzetno popularan vid kupovine. Već sigurno deset godina sve naručujem. Ne idem ni u samoposlugu nego naručim i kurirska služba donese na vrata.
Mogu i o razvoju tehnike. Recimo, Rusija radi na četiri modela putničkih aviona koji će oko 95% biti domaća pamet, što sem njih niko nije uspeo. Uveliko je odmakao projekar ruskog pandana star linku, i već ove godine treba da počinu prva lansiranja satelita. Uveliko rade na razvoju sopstvene, rentgenske, litografije za proizvodnju procesora jer im je odavno sprečena kupovina opremeod TSMC-a. Zato ulažu ogromne pare u sopstveni razvoj i svoju pamet. Naučni grad, Zelengorod, trn je u oku zapada jer mnoge napredne tehnologije dolaze odatle.
Po Moskvi roboti Jandeksa uveliko dostavljaju pošiljke na adrese naručilaca. Metro se može plaćati skeniranjem lica, ko odabere tu opciju. Potpuno su razvili svoj kartični sistem plaćanja, MIR, i on funkcioniše samo tako.
Internet je ovde smešno jeftin. Recimo, moj provajder, nudi početni paket internet + TV + mobilni + kanali sa filmovima (internet 500/500Mbps + 200 TV kanala + SIM kartica sa 1500 minuta i 30GB interneta i + filmovi) za 7 evra prva četiri meseca a potom za 8,5 evra mesečno. Gadna je to diktatura koja ti sve to pruža uz sve moguće sankcije zapada i vojni budžetb od 7,5% BDP-a i dug od svega 326,6 milijardi $ u poređenju sa UK koja ima 7,5 triliona $ ili SAD koja ima više od 34 biliona $ ili 103.000$ duga po glavi stanovnika!
E, upravo je to, što sam ti na brzinu i pobrojao, ono što iritira zapad. Ne smeju dozvoliti da se Rusija razvija.Moraju ponovo to sprečiti kao početkom prošlog veka, kada je Rusija imala godišnju stopu razvoja od 8% (vreme Stolipina, koji je bio Ministar ekonomije). Da bi to sprečili, Englezi su ubili Stolipinau Kijevu, u pozorištu, a onda su čuvene porodice, Rotšild, Van der Bilt, J.P.Morgan, Karnegi, Rokfeler finansiraju revoluciju u Rusiji!
Ponovo bi da nekako opljačkaju nekoga, a rat je najbolja opcija. I WWII im je poslužio da se izvuku iz ekonomske krize.
Samo,ovaj put su se preračunali. To i nije važno nego, kud si ti navro, šta je u svemu tome tvoj interes? Ne mogu da shvatim da se iko normalan može spustiti na nivo kišne gliste i podržavati truo i dekadentan zapad koji je još više puta napadao tvoju zemlju i ubijao narod na svom pljačkačkom pohodu? I ti to jednostavno podržavaš? Koji kratak spoj u glavi, ne mogu da verujem?!
Za kraj,prošle sedmice sam glasao za diktatora Putina a ti i tebi slični možete samo da vrištite od muke!

 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija25.03.2024. u 07:24 - pre 33 dana i 2h
Juce si dosao, a vec vredjas.

Vazno je da je tebi lepo.
Razumem te, kao sto rekoh.

Btw, daj mi par linkova do portala ruskih nezavisnih medija, koji ne mantraju 'vladinu istinu', stampanih, i TV stanica.
Od tih 200 kanala, koliko ih ima?


[Ovu poruku je menjao scoolptor dana 25.03.2024. u 08:46 GMT+1]
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

GFR

Član broj: 348999
Poruke: 1
178.17.195.*



+3 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija25.03.2024. u 07:39 - pre 33 dana i 1h
@scoolptor: Na tvoju veliku žalost, meni je stvarno lepo. Okružen najlepšim ženama na svetu, okružen ljudima koji nisu izopačeni i nemaju želje za pljačkom i nametanjem svojih vrednostima drugim. Živim u zemlji u kojoj mogu slobodno disati, raditi, živeti. Posebno me raduje što je zapad može samo mrzeti i ništa više. Ne može je kao Srbiju ucenjivati, bombardovati, pljačkati.
Posebno mi je drago kada vidim takve kao ti, koji pi*de od jutra do sutra iz samo njima znanih razloga. Ne razumem čime se ti vodiš i rukovodiš jer mi je razmišljanje likova kao ti za gađenje.
Voliš da budeš sluga ponizni, ok, budi, niko ti ne brani. Samo probaj da shvatiš da postoje i ljudi sa svojim stavom, a ne kao ti, koje je sjajno opisao dramski pisac, Siniša Kovačević:"Primećujem da ima ljudi kojima je čmar važniji organ od duše, a debelo crevo od srca, kojima je važno da je čanče puno, a da li morate klečati da se iz njega lapće, nije uopšte bitno. Važno je da je drobina puna... "
Uživaj u svom čančetu!
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8374
*.mbb.telenor.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija25.03.2024. u 07:48 - pre 33 dana i 1h
Nema potrebe prepucavati se sa scoolptorom jer on je najveća trolčuga na ESu, a ponajmanje odgovarati na njegovo provokacije.

Bolje piši recimo šta se iskristalisalo posle ovog najgnusnijeg NATO napada, zatim čujem da je NATO potopio još jedan ruski brod, šta se na to planira, itd.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija25.03.2024. u 08:01 - pre 33 dana i 1h
GFR, prilicno si bezobrzan, za novog korisnika.
Nebojsa, nekima se to tolerise, a nekima ne.

Ne treba da se prepucava, samo nek odgovori:

Citat:

Btw, daj mi par linkova do portala ruskih nezavisnih medija, koji ne mantraju 'vladinu istinu', stampanih, i TV stanica.
Od tih 200 kanala, koliko ih ima?



People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija sve atraktivnija

Strane: << < .. 9 10 11 12 13 14 15 16 17

[ Pregleda: 47365 | Odgovora: 321 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.