Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rusija sve atraktivnija

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija sve atraktivnija

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 47358 | Odgovora: 321 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8373
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.02.2024. u 00:21 - pre 2 meseca
@droid

Potrošio sam puno vremena na tebe, recimo ovde, ovde , ovde , ovde i na više drugih mesta, a ti nastavljaš da troluješ i vređaš a bez ijednog dokumenta/argumenta ikada.

Žao mi je što pomišljaš da je ES kafana, možda je nekada nekim propustom to i bio, ali sada svakako nije.

 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.02.2024. u 01:35 - pre 2 meseca
Nebojsa, evo, da te lepo pitam, jednostavno mi nisi jasan oko jedne stvari (ok, oko mnogo ali ovde pitam za jednu). U cemu je stvar sa time da prozivas ljude kako vredjaju a ti paralelno takodje vredjas?
Eto, samo 1h pre te tvoje poruke si istog korisnika nazivao ludakom.
Ima bas dosta primera u poslednjih mesec-dva da si vredjao druge korisnike foruma (ako treba, potrazicu, ali pretpostavljam da znas i sam).
Em sto je ruzno i protiv pravilnika em sto kao moderator pogotovo to ne bi trebao da radis.
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8373
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.02.2024. u 02:00 - pre 2 meseca
Odgovor je jednostavan, sad ću ti reći i neću više ponavljati.

Pogledaj samo gornji post i te linkove koliko sam vremena potrošio na tog koga sam nazvao ludakom?

I šta? Da li je ikada išta okačio? Da li je i na jedno pitanje odgovorio? Nije. E pa neće ni prosipati budalaštine, vrlo je prosto.

Ni ti, kao trol za sebe, a naročito ovo drugi trolovi kao droid a i par drugih zna se koji su, koji nikad ALI NIKAD nijednu umesnu misao nisu izrekli, ni na jedno od XX logičnih pitanja koja su im postavljena i veoma detaljno obrazložena nisu odgovorili.

Isključivo su vređali, rugali se i slično, evo sad sam za tog droida potrošio još nekoliko minuta pogledavši šta je ranije u ovim temama pisao, PA TO JE UŽAS?!

Samo vređanje, ruganje, trolovanje, budalesanje i slično, a nikad nijedne misli, rezona, predviđanja, analize, dokumenta, NIČEGA čime bi potkrepili te nebuloze koje pišu.

Ali nije ni čudo što to nisu okačili jer toga praktično i nema. A ako nema - onda neće biti ni budalesanja, vrlo je prosto.

Trebalo mi je određeno vreme da ukapiram ko su ti trolovi ali u pravu si, loša priča nije u mom stilu i smanjiću to, sada sve više ide oneclickdelete.

Pa će valjda naučiti da nije problem u tome šta misle, nego čime objašnjavaju to što misle.

Ako nemaju čime da objasne - onda neće ni lupetati te gluposti, a pogotovo neće vređati i rugati se bilo kome.

 
Odgovor na temu

dejanet
Beograd

Član broj: 19240
Poruke: 1181



+837 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.02.2024. u 09:24 - pre 2 meseca
Smrt Navaljnog je velika nezgodacija za Putka, a prilika za Zapad da medijski invalidira strasan poraz u Avdijevci, kao i solidan medijski zgoditak sa onim intervjuom.

Putko ga je poslao na Severni Pol, bas iz razloga da ga ne bi geknuli, ali je ipak tamosnja "sluzba" zakazala u smislu da ga odrzi u zivotu.

Nadam se da je njegova smrt otplatila studije na Stanfordu i da porodica moze ozali oca i supruga i da nastavi sa koliko toliko normalnim zivotom.
 
Odgovor na temu

Manager

Član broj: 19063
Poruke: 67



+127 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.02.2024. u 09:43 - pre 2 meseca
Ruse savršeno boli kita za zapadne medije i mišljenje svih koji gutaju to smeće.

Navaljni:

Citat:

Uzgred, samo mali podsetnik ko je Aleksej Navaljni zaista bio pre nego što su ga zapadni mediji označili kao svetog mučenika za demokratske vrednosti.

U stvarnosti, Navalni je bio sitan ruski neonacista koji je snimao niskobudžetne rasističke video klipove ranih 2000-ih upoređujući muslimane sa bubašvabama koje je trebalo istrebiti legalnim vatrenim oružjem.

Negde između snimanja ekstremističkih video klipova i učešća u nacionalističkim marševima (u vreme kada su oni još bili legalni u Rusiji) primetili su ga CIA i MI6 zbog njegovog destruktivnog potencijala u Rusiji.

Nakon što je studirao sa Huanom Gvaidom na „Programu stipendista Jejla” koji je sponzorisao Soroš, Navaljni je bio spreman da postane novo lice obojene revolucije u stilu Libije/Ukrajine/Venecuele u Rusiji, ali nešto je pošlo po zlu.


Na primer,
Navalnijev glavni pomoćnik Vladimir Ašurkov traži od oficira MI6 Džejmsa Vilijama Tomasa Forda 10-20 miliona dolara godišnje da bi započeo revoluciju u boji u Rusiji.



[Ovu poruku je menjao Manager dana 18.02.2024. u 10:54 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

test1234
Branislav B. Rakic

Član broj: 146636
Poruke: 4619
109.245.196.*



+312 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija18.02.2024. u 10:06 - pre 2 meseca
A ovaj Englez zino da gutne kafu i blokiro, ukočio se, ne može da veruje šta ovaj priča.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija22.02.2024. u 17:41 - pre 2 meseca
https://n1info.rs/svet/majci-n...nem-na-tajnu-sahranu/?comments

Ne daju majci Navaljnog da ga pristojno sahrani. Kakvi bolesnici. Boje se i mtvog Navaljnog.
Rusija je dobila novog heroja, a Putin je osigurao putovanje na smetliste istorije.
Nicija nije do jutra gorela...
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 01:16 - pre 2 meseca
cnN1 je poznat da za prevode koristi Google Translate !!!

Tako da SIGURNO cak i Engleski ne zna tamo niko vec Google Translate !

Pisao sam Idiotima ne da bi objavili nego da se ne Sramote !! Upravo ovako , ali nisam mislio da ce neko sa foruma da Nasedne na cnN1 Neznanje !!


Znaci ako je GT prevodio SIGURNO u origanolnom tekstu NIJE pisalo SECRET !!

Vec je verovatno pisalo Non Public !

Znaci kada prevodi Covek koji zna jezik Engleski , onda ovde postoji RAZLIKA izmedju TAJNOG i Ne Javnog !

GT Ne zna tu Razliku !


Pisao sam im kada su Idioti preko GT pisali da je Rusija raketom pogodila " Baraku " ??!

Baraka na Srpskom i Engleskom ne znace isto , ali GT nekada pogresi , covek nece nikada , jer znamo sta je na Srskom Baraka , a na Engleskom ne znaci to vec Kasarna !

Pisao sam Idiotima kada su napisali u drugom clanku da je pogodjen Mikolajev ! Pokusao sam Idiotima da objasnim da Taj grad ne postoji , i da postoji Standard Srpskog Jezika za taj grad koji glasi Nikolajev !

Da ni na jednom svetskom jeziku Ne postoji Mikolajev !!

Na Ruskom je Nikolaev , znaci bez J , a na Ukrajinskom je Mikolajiv !!

Jedino ne postoji Mikolajev, vec je to tamo neka Budala izmislila , zeleci da bude Pametna , a Nije sigurno !


Pisao sam idiotima kada su preko Gt napisali da se istrazivanej vrsi na " Kohorti " ! Pokusao sam Idiotima da objasnim da je u Srpskom jeziku " Kohorta" Iskljucivo " Rimska vojna jedinica " i nista vise osim toga , i da Srpski jezik Nije Engleski i da GT cesto gresi !

Ali Idiotima ne vredi pisati !!
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8373
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 01:32 - pre 2 meseca
N1 služi za smejanje ili u najboljem sličaju može poslužiti da kada nekoga vidiš da tu veličaju - ad-hoc možeš da ga označiš kao NATO plaćenika i u tome nećeš uopšte ili ćeš vrlo malo pogrešiti.

Negde je čini mi se objavljeno da je Bajden primio majku tog lika.

Da ne znam ništa o njemu, samo to bi mi bilo dovoljno da o njemu znam ono šta mi je potrebno.
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 07:01 - pre 2 meseca
Citat:
ali nisam mislio da ce neko sa foruma da Nasedne na cnN1 Neznanje !!


Na N1- barem znaju da se "engleski" pise malim slovom. Inace, preneli su vest i nisu nista svoje dodali.

Napadac na kurira koji donosi 'losu vest', u ovom slucaju N1, tim cinom govori najvise o sebi samom.

Btw, sta radi Kiril na vest da ne daju majci da pristojno sahrani svog sina? Igra dzepni bilijar...

Sprega crkve, vlasti i mafije...

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 08:52 - pre 2 meseca
Da li koriste Google translate, nemam pojma. Vrlo moguce. Medjutim, ako ga koriste to ne znaci da "sigurno niko ne zna engleski" vec moze biti to (malo verovatno) ili je u pitanju usteda vremena (verovatnije) sto je u danasnje vreme brzog objavljivanja vesti znacajno.
Sto se tice baracs - baraka, uopste mi nije tesko da zamislim da neki pisac clanaka (da ne kazem novinar jer verovatno to nije) to pogresno prevede. Opet, ne sporim da koriste Google Translate, samo kazem da je sasvim moguce da i covek napravi takvu gresku.

Sto se tice majke Navaljnog, najbolje pogledati njenu licnu izjavu umesto prevedeno, prepricano pa opet prevedeno.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 10:11 - pre 2 meseca
Citat:
scoolptor:
Citat:
ali nisam mislio da ce neko sa foruma da Nasedne na cnN1 Neznanje !!


Na N1- barem znaju da se "engleski" pise malim slovom. Inace, preneli su vest i nisu nista svoje dodali.

Napadac na kurira koji donosi 'losu vest', u ovom slucaju N1, tim cinom govori najvise o sebi samom.

Btw, sta radi Kiril na vest da ne daju majci da pristojno sahrani svog sina? Igra dzepni bilijar...

Sprega crkve, vlasti i mafije...



Citirao si Pravi deo !

Ja ti svako nisam kriv sto si Naseo NA cnN1 Glupost i pokazao da si Gori od njih po tom pitanju !


Svakako Nisu preneli vest , vec su je "preveli " sa Google Translate !

Ne mogu da napisem da je GT kriv , sto je na kraju ispala Pogresna vest ! Jer Masinu ne treba koristiti , vec da ljudi prevode !

To veliko slovo u mojim postovima Nikada nije bilo Argument ?

Da li si ti toga svestan ili Nisi ?

Naravno da Nisi jer ne bi se zaletao da Verujes u vesti koje su Pogresno Prevedene !

U Srpskom jeziku , Velikim slovom se koristi izraz " Zatvorena za javnost " , a Nikako Tajna !

Kako su napisali Glupaci sa cnN1 i njihovi Istomisljenici koji nisu u stanju sami da ukapiraju !
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 10:20 - pre 2 meseca
Sto se tice same sahrane , nekako mi je logicno da Vlast zeli da se to ne pretvori u nekakvu Politicku Manifestaciju !

Tajna sahrana bi znacila , na primer sahrana na nepoznatoj lokaciji , na primer nocu , bez znanja porodice !

CIm je majka Obavestena to nije Tajna !


Na sahrani " zatvorenoj za javnost " porodica moze da prisustvuje , publika Ne !

Imali smo takvu sahranu na primer Balasevica u Srbiji , koja je bila zatvorena za javnost i prisustvovala je samo porodica ! Niko nepozvan nije mogao da prisustvuje , obezbedjenje nije dozvoljavalo po zelji porodice !
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 12:29 - pre 2 meseca
Iako uveliko gazis prag beznadeznosti, odgovoricu ti, mozda samo jos ovaj put.

Ja sam rekao:
Citat:
Ne daju majci Navaljnog da ga pristojno sahrani.

Pristojno sahranjivanje podrazumeva da porodica bira ko ce, kada ce, i kako ce da sahrani svog bliznjeg, i ko ce moci da prisustvuje.
I naveo sam ti jedan izvor. Ne svidja ti se N1? Nema problema. Nadji drugi. Nekog ko ne koristi Google Translate.

A mi imamo slucaj da drzava namece majci doticnog da bira, da li zeli da sahrani sina pod njihovim uslovima, ili da ga uopste ne sahrani.

Citat:
Tajna sahrana bi znacila , na primer sahrana na nepoznatoj lokaciji , na primer nocu , bez znanja porodice !


Tehnikalije, interpretiranje znacenja jedne reci, mozes macku da okacis o rep. To je samo tvoje licno misljenje znacenja 'tajne sahrane'.
Moje licno misljenje da 'tajna sahrana' znaci 'pripremne aktivnosti i sahrana pod nadzorom istraznog komiteta, sa mestom i vremenom skrivenim od javnosti, kojoj prisustvuje samo porodica'.

Kakav Balasevic?!?
People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 15:32 - pre 2 meseca
Opet Fantaziras ?

Kao onda kada si Fantazirao da ona Bakica koja je na ulici pricala pricu Protivnu Zvanicnom stavu Ukrajine nije Uhapsena !

I ostao si kod te Sumanute Fantazje bez obzira na Film hapsenja , koji ti je okacen ?


Isto si tada izmisljao tako neke "zackoljice" tipa Nije Uhapsena , nego Pritvorena itd.

Tako i sada se pravis Sumanut pa ne znas ko je Balasevic i da njegova sahrana Nje bila otvorena za Publiku !



Eno na Twiteru snimci da gospodja - Supruga Navaljnaja ima novog decka Milionera sa kojim zivi ?

Ovde imamo Majku , koja zeli Cirkus od Sahrane Sina ?

Imamo Snimke Navaljnog sa Neonacistima - Ruskim , da ima i njih !



Divna neka porodica koja samo Zeli Cirkus , Paznju i Pare !
 
Odgovor na temu

scoolptor

Član broj: 305514
Poruke: 1631



+591 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 15:52 - pre 2 meseca
Fantaziram, sto tvrdim da ne daju porodici da pristojno sahrane sina?
Daj neki izvor gde tvrde suprotno, ili prestani da lupas gluposti.
Sahrana Balasevica zatvorenog tipa je bila odluka porodice, a ne Istraznog Komiteta.
Majka zeli cirkus od sahrane sina? Bolesno...

People are the greatest asset.
The dedicated 5% that can compensate for the remaining 95%.
 
Odgovor na temu

ademare

Član broj: 151475
Poruke: 8095



+1755 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 17:57 - pre 2 meseca
Sve oko te porodice je Bolesno !

Zasto majka ne pristaje da sahrani prisustvuje samo porodica ?

Obecali su joj da ce sama moci da bira groblje , izabrala je neko u Moskvi ! Znaci nista Sibiri i bestragije !


Sta ce joj Publika , ako zeli da dostojanstveno isprati sina ?

Ne navalila da dodje par stotina ili koliko vec nebitno njoj Nepoznatih ljudi ??

Kome Normalnom su potrebni nepoznati ljudi na sahrani ?

Ako to nije Cirkus , sta je ?
 
Odgovor na temu

Nebojsa Milanovic
Pančevo

Nebojsa Milanovic
SuperModerator
Član broj: 16
Poruke: 8373
*.dynamic.sbb.rs.



+1349 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 18:10 - pre 2 meseca
Ako NATO mediji drve o tom svom plaćeniku koji se od drugih takvih razlikovao samo po tome što je radio za velike a ovi drugi za manje pare, ne vidim svrhu da se i u Srbiji o njemu priča.
 
Odgovor na temu

Panta_
Aleksandar Pantić
Kragujevac

Član broj: 214959
Poruke: 790



+162 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 18:39 - pre 2 meseca
Citat:
Sve oko te porodice je Bolesno !

Zasto majka ne pristaje da sahrani prisustvuje samo porodica ?

Bolesna je država koja ubije već zatvorenog čoveka pa onda određuje porodici ko sme da prisustvuje sahrani. A posebno su bolesni oni koji podržavaju taj nakaradni sistem.
 
Odgovor na temu

MajorFatal
Milija Jakic
opravljam oluke, 1337LAB
Bg

Član broj: 36595
Poruke: 1335
87.116.162.*



+559 Profil

icon Re: Rusija sve atraktivnija23.02.2024. u 19:42 - pre 2 meseca
Navaljni i režim su sačuvaj bože priča, što ne postavite neke lepe slike Rusije, da se vidi da je deo zapadne civilizacije?


Nemoj da pricas?
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Rusija sve atraktivnija

Strane: << < .. 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 47358 | Odgovora: 321 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.