Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Zasto "Flash Player"u poslednje vreme nece da se instalira?

[es] :: Windows desktop :: Zasto "Flash Player"u poslednje vreme nece da se instalira?

[ Pregleda: 1982 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Zasto "Flash Player"u poslednje vreme nece da se instalira?14.12.2013. u 23:17 - pre 126 meseci
Poslednjih dana i pored ranije instaliranog Flash Player,sada odjednom trzi apdejt i ponovnu instalaciju.Ali dodje do 50% sa instalacijom i nece dalje.pritiskao sam po "dugmetu" retry,ali nista.Mozda neko zna vise o ovome pa ako hoce da podeli sa nama koji imamo problem.Unapred hvala svima na pomoci.
 
Odgovor na temu

jolemisa

Član broj: 242013
Poruke: 888
*.kti.rs.



+29 Profil

icon Re: Zasto "Flash Player"u poslednje vreme nece da se instalira?15.12.2013. u 00:10 - pre 126 meseci
Posto imam tri OS-a,na Win.7i na XP SP3 mi je normalno radio,ali na Win8-ci nije hteo.Mnogo puta sam apdejtovao Flash player,nije hteo da se instalira,posle sam probao sa vise mestada ga skinem i instaliram,ali bez uspeha.I onda mi je palo na pamet da u pretrezi napisem "Flash player for Win.8 32bit free download",skinuo sam i instalacija je uspela.Dosta se ljudi pita sta se to desava.Ja sam googlao i nisam nasao odgovor,a i za ovo sto sam uradio nisam siguran da je bas to sredilo stvar.Mozda neko ima resenje tacno za ovo pa ako hoce da podeli sa nama, bio bih mu zahvalan.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: Zasto "Flash Player"u poslednje vreme nece da se instalira?

[ Pregleda: 1982 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.