Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.

[es] :: Wireless :: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.

[ Pregleda: 4660 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

kuli-kuli

Član broj: 139684
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.21.02.2012. u 01:40 - pre 148 meseci
Ljudi hocu da odlepim, ne znam vise o cemu moze da se radi, u pitanju je laptop Toshiba, ciji je wireless radio odlicno, do pre neki dan, kada je pocelo nesto cudno da se desava, tacnije, kako sam u naslovu napisao, konekcija sa ruterom se gubi i javlja, kada pokusam rucno da ga prikacim, kaze da nece da se prikaci, u kuci imam jos 2 racunara koja se bezicno povezuju i nikakvih problema nema. Mislio sam da driver u pitanju, ali nije, cak sam i reinstalirao ceo sistem, opet isto, bez ijednog programa, osim OS, isto radi, stvarno vise ne znam sta da mislim, koja je magija u pitanju. Da li neko ima neku ideju o cemu se radi? Veoma bih Vam bio zahvalan, jer ovo izludjuje, a stabilna konekcija prema netu mi je neophodna, a ne da se kaci kako njemu padne na pamet.
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.21.02.2012. u 07:14 - pre 148 meseci
proveri jačinu signala sa inssider -om. Ako je -60db i bolje (-59, -58 itd.) i ako linija grafikona nije isprekidana onda nemam ideju... javiće se valjda još neko... Ali ako je signal slab ili ima puno smetnji onda je logično što se to dešava pa moraš da nađeš bolje mesto ruteru ili nešto drugo (ima nekoliko rešenja)...
 
Odgovor na temu

kuli-kuli

Član broj: 139684
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.21.02.2012. u 09:07 - pre 148 meseci
Pokazuje mi oko -55, fora je u tome sto prebacim racunar na 3 metra od rutera i dalje se isto desava, prikaci se na minut, pa se onda sam diskonektuje, kada pokusam ponovo ""rucno" da ga prikacim napise "Windows was unable to connect to lynksys". Inace, ruter mi godinama stoji na tom mestu, signal je uvek full ili jedna crtica nedostaje do full. Svi ostali racunari rade normalno, a nalaze se na mnogo nezgodnijim tj. zabacenijim mestima od ovog. Nikako mi nije jasno zasto to radi.
 
Odgovor na temu

Mile-Lile
Beograd

Član broj: 269936
Poruke: 1176
*.ptt.rs.



+79 Profil

icon Re: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.21.02.2012. u 09:19 - pre 148 meseci
da li imaš parče UTP-a da povežeš komp sa ruterom preko kabla? Vidi da li se tako dešava isto...
 
Odgovor na temu

kuli-kuli

Član broj: 139684
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.21.02.2012. u 09:21 - pre 148 meseci
Probacu pa javljam sta se desava.
 
Odgovor na temu

kuli-kuli

Član broj: 139684
Poruke: 57
*.dynamic.sbb.rs.



+4 Profil

icon Re: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.21.02.2012. u 15:13 - pre 148 meseci
Ovako, prikljucio sam racunar preko kabla na net i savrseno sljaka, zatim sam iskljucio integrisani wireless i na USB ukljucio wireless antenu, odlicno sljaka, bez ikakvih prekida. Tako da, dolazim do zakljucka, da je u pitanju hardverski problem, odnosno da je "otisao" integrisani wireless.
 
Odgovor na temu

sinisa3007
sinisa preradovic
trgovac
beograd

Član broj: 303853
Poruke: 53

Sajt: google


+9 Profil

icon Re: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.27.01.2013. u 23:28 - pre 136 meseci
moze li neko da pomogne,izvinite nisam bas uspesan u racunarima ,ne mogu da gledam tv preko racunara ni youtube ,stalno prekida,merio sam na speedtest ping 42 0,21 brzina , pokusao sam da direktno ukljucim ruter preko kabla i uopste nema interneta, jedino bezicno imam,da li to ima neke veze ili ne
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: Racunar se kaci i prekida konekciju sa wireless ruterom kako hoce.

[ Pregleda: 4660 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.