Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba

[es] :: Windows desktop :: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba

[ Pregleda: 1760 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Senzo Anime
Temerin

Član broj: 90627
Poruke: 17
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba09.02.2012. u 11:42 - pre 148 meseci
Pozdrav Svima

Imam mali problem. Znaci imam kablovski internet - stcable - i koristim paket sa ogranicenim protokom.
Na stranici provajdera moguce je provera potrosnje. Ali od poslednjeg instaliranja Win xp sp3-a ne mogu se
ulogovati na ovu stranicu. Rec je o ovoj stranici: http://www.stcable.net/ . Naravno pokusavao
sam i na drugim racunarima, i islo je bez problema. Znaci nije u pitanju losa lozinka ili username. Pre nije bilo
ovakvih problema, samo od zadnjeg instaliranja XP-a. Posle instalacije sam koristio i AutoPatcher i sumnjam
da je neki patch u pitanju... Ili moguce da je xp-AntiSpy programcic. Isto ne mogu da koristim ni ovu stranicu:
http://www.mondo.rs/besplatni_sms.html

Mozda je resenje sasvim jednostavan, ali jbg...
The greatest trick
the Devil ever pulled...
was convincing the world
he didn't exist.
 
Odgovor na temu

gilopile
Dragan Jovanovic

Član broj: 173855
Poruke: 11572



+2611 Profil

icon Re: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba09.02.2012. u 12:32 - pre 148 meseci
Instaliraj najnoviju verziju Opera-e/FF, zatim najnoviju verziju Flash player-a, najnoviju verziju Java-e i trebalo bi da sljaka. Imao sam i ja pre problem sa Mondo-m i sve je resila novija verzija Opere.
(c) 1982 sinclair research ltd
 
Odgovor na temu

Senzo Anime
Temerin

Član broj: 90627
Poruke: 17
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba09.02.2012. u 15:25 - pre 148 meseci
I inace koristim Operu, koji stalno update-ujem. Probao sam i sa Firefox-om, sa IE i sa Google Chrom, ali nista...
update-ovao sam i Javu i Flash Player ali nista.
The greatest trick
the Devil ever pulled...
was convincing the world
he didn't exist.
 
Odgovor na temu

Djetvan

Član broj: 163219
Poruke: 904
*.dynamic.stcable.net.



+60 Profil

icon Re: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba10.02.2012. u 20:52 - pre 148 meseci
Ubaci sajtove na koje ne možeš da se uloguješ u Trusted sites:
Internet Explorer>Tools>Internet Options>Security>Trusted sites>Sites>Add>https://www.stcable.net
 
Odgovor na temu

Senzo Anime
Temerin

Član broj: 90627
Poruke: 17
*.dynamic.stcable.net.



Profil

icon Re: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba10.02.2012. u 23:54 - pre 148 meseci

Evo, sad sam probao... ne radi
The greatest trick
the Devil ever pulled...
was convincing the world
he didn't exist.
 
Odgovor na temu

mikronac
Apsolvent

Član broj: 285316
Poruke: 97
*.dynamic.sbb.rs.



+16 Profil

icon Re: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba12.02.2012. u 00:54 - pre 148 meseci
Instaliraj CCleaner, skeniraj Registry i izbriši keš browsera, pa probaj opet.
ES je divno mesto za širenje pismenosti.
Širite pismenost, a ne nepismenost!
 
Odgovor na temu

Senzo Anime
Temerin

Član broj: 90627
Poruke: 17
*.cpe.sattrakt.net.



Profil

icon Re: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba12.02.2012. u 14:17 - pre 148 meseci

CCleaner koristim redovno, nesto drugo je u pitanju...
The greatest trick
the Devil ever pulled...
was convincing the world
he didn't exist.
 
Odgovor na temu

[es] :: Windows desktop :: neke, za mene vazne internet stranice ne funkcionisu kako treba

[ Pregleda: 1760 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.