Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe

[ Pregleda: 2349 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

coldabela
Menadzer, s.r. "PETROVIC"
SRBIJA

Član broj: 279676
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe03.09.2011. u 13:29 - pre 154 meseci
Postovani,
molim Vas da mi pomognete oko izrade plana ventilacionog sistema za prostoriju u kojoj ce se prziti i pakovati kafa.
Ukratko cu opisati, nije nista komplikovano i veliko, prostorija je dimenzije 4x4 m, u jednom delu se nalazi przon za kafu koji prilikom przenja oslobadja toplotu, a prilikom ispustanja przene kafe i vecu kolicinu vodene pare, sada imam obican ventilator ugradjen u zid, koji lagano i brzo izbaci sve pomenuto napolje, ali pravi veliku promaju, jer da bi lako radio moramo da otvorimo vrata na prostoriji, sada bih ja razveo ventilacione cevi koje bi kupile vazduh sa par mesta u prostoriji i / ili iznad przona direktno, a sve sa ciljem da odradim isti posao, a da izbegnem efekat promaje, medjutim posto nemam nikakvog iskustva po ovom pitanju svaki savet i predlog mi je dobrodosao, hvala unapred!
 
Odgovor na temu

Pajapatak
Srbija,Bgd

Član broj: 26601
Poruke: 791
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.frigoservis.rs


+10 Profil

icon Re: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe03.09.2011. u 20:21 - pre 154 meseci
Koliko god da izbaciš vazduha toliko moraš da ubaciš ili da otvoriš vrata. Obrati se profesionalcu da ne bi bacao pare uludo.
Serviser rashladne tehnike
 
Odgovor na temu

coldabela
Menadzer, s.r. "PETROVIC"
SRBIJA

Član broj: 279676
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe04.09.2011. u 07:50 - pre 153 meseci
cim sam postavio temu znaci da se nadam da cu ovde dobiti neke odgovore i probati da sam resim problem, ako to ne uspem znam da je najlakse i najsigurnije i najskuplje da se obratim profesionalcu.
znam da je potrebno kruzenje vazduha, zato ocekujem neki savet po tom pitanju, da li probusim neku rupu na drugom zidu blizu plafona kroz koju bi vazduh ulazio, a ne bi pravio promaju oko glave i nize....
 
Odgovor na temu

Pajapatak
Srbija,Bgd

Član broj: 26601
Poruke: 791
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.frigoservis.rs


+10 Profil

icon Re: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe04.09.2011. u 20:51 - pre 153 meseci
Slažem se , javiće se već neko ko to zna .
Serviser rashladne tehnike
 
Odgovor na temu

Patolog gen
Milos Markovic
Klinika
Banja Luka

Član broj: 292766
Poruke: 1
188.246.92.*



Profil

icon Re: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe28.10.2011. u 18:53 - pre 152 meseci
Pozdra!
Vidjeo sam da imate problem s ventilacionim sistemima,pa me zanima da li ste ga rijesila,jer imam isti,ako nije problem da se javite
 
Odgovor na temu

coldabela
Menadzer, s.r. "PETROVIC"
SRBIJA

Član broj: 279676
Poruke: 3
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe28.10.2011. u 19:27 - pre 152 meseci
Nazalost, nisam!
Nije bilo ljudi dobre volje da mi pomognu oko ovog problema, pozz.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: TechZone :: Grejanje :: Pomoc oko planiranja ventilacionog sistema u prostoriji za przenje kafe

[ Pregleda: 2349 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.