Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

run time 2007, Obrada run-time greski Problem ili NE

[es] :: Access :: run time 2007, Obrada run-time greski Problem ili NE

[ Pregleda: 1644 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dmacura
Inzenjer,Privatna firma
Beograd,Srbija

Član broj: 259777
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon run time 2007, Obrada run-time greski Problem ili NE02.05.2011. u 12:48 - pre 158 meseci
Zbog poznatog problema legalizacije, presao sam na Run-time verziju Accessa 2007, koja je besplatna.
Aplikacija koju imam, dozivela je vise migracija of Accesa 97 do 2007, pa verovatno uskoro i na 2010.

Nisam imao nekih problema, sem skidanja Confirm opcija, jer nisam koristio Set warnings off, ali sam uspeo to da skinem sa Set opcijama u Start up formi,
tako da nisam morao da kopam po kodu da stavljam set warnings off.(Korisnk mora da potvrdjuje Append Delete, i td) sto je mucno.

OSTALO MI JE NERESENO POJAVA RUN TIME GRESKE. TADA PROGRAM ISKOCI (Run time error u full verziji prodje bez problema, prijavi gresku i nastavi)


Kada je pokrenut run time ukoliko dodje do greske(Samo run-time) dobija se cuvena poruka
'''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
Execution of this application has stoped due to a run-time error
The application can't continue and will be shut down
-------------------------------------------------------------------------------------
NA OK. iskoci

PITANJE:

Da li neko ima resenje da se ignorise ova greska , a da se ne obradi bas svaka greska u aplikaciji.(Jednom procedurom)


POZDRAV








 
Odgovor na temu

banem
Kikinda

Član broj: 16619
Poruke: 583
*.dynamic.sbb.rs.



+15 Profil

icon Re: run time 2007, Obrada run-time greski Problem ili NE02.05.2011. u 13:09 - pre 158 meseci
Kratak odgovor je: ne. Jednostavno u svakoj proceduri stative ono On Error Goto ErrHandler, pa kasnije ErrHandler:
Pozdrav,
Branislav
 
Odgovor na temu

dmacura
Inzenjer,Privatna firma
Beograd,Srbija

Član broj: 259777
Poruke: 4
*.dynamic.sbb.rs.



Profil

icon Re: run time 2007, Obrada run-time greski Problem ili NE02.05.2011. u 20:34 - pre 158 meseci
Hvala BANEM
 
Odgovor na temu

[es] :: Access :: run time 2007, Obrada run-time greski Problem ili NE

[ Pregleda: 1644 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.