Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema

elitemadzone.org :: AutoZone :: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema

Strane: << < .. 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1448178 | Odgovora: 5068 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema20.06.2014. u 10:59 - pre 119 meseci
Samo nova oko 15.000 din ili na otpadu.
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema20.06.2014. u 21:37 - pre 119 meseci
....i kao što rekoh...ovi krševi će nas žive zakopati...uradio sam veliki servis i set kvačila...i opet nisam miran kopka me šta će sledeće da zvekne.....takav osećaj nisam imao ni sa jednim autom niti mi je neki auto pojeo para kao ona pa ni jedan na kome sam otvarao motor zbog pucanja klipa.Neznam koliko vas je imalo sreću da je vozi 80000 i samo menja ulje,ja sam na 13000 mogao kupiti još jedan auto koliko mi je izbila para iz džepa a mislim da bi mogao uložiti još dva auta pa da kažem da je sasvim pristojna.Odlično je Japanac zamislio ovaj auto ali mislim da nije računao da će ga neko kotrljati i preko 20 god kao mi.Pitanje je može li se naći valjana pumpa polovna a jako je bitna i za zupčenje i za motor a skandalozno je platiti novu toliki novac za ovako star auto koji će za godinu dve vredeti 500e.
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema20.06.2014. u 22:39 - pre 119 meseci
A da si morao menjati i vodenu pumpu, kukao bi mnogo vise.

Sigurno bi te kostalo jos citavih 30 eura.
 
Odgovor na temu

vladd

Član broj: 37217
Poruke: 12059
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5251 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema21.06.2014. u 12:20 - pre 119 meseci
Doticni automobili imaju svoju "vrednost", od 120-170 evra, na reciklaznom punktu.

To sto mi u osiromasenom okruzenju uduvavamo mrtvacima zivot i formiramo nekakvo "trziste"..to je pitanje trenutka koliko ce biti aktivno takvo trziste...

Da smo na rogu Afrike, pa da imamo bezbednu "buducnost" takvog trzista, ali sa EU preko tarabe...tesko
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema22.06.2014. u 11:51 - pre 119 meseci
.....da sam menjao i vodenu pumpu kukao bi MNOOOGO više,ona je nešto manje od 5000 a da je u rangu nekog kvaliteta a o uljnoj nesmem ni da razmišljam,kad se na to doda 17000 za set kvačila i ruke majstoru i delovi za veliki servis i ruke majstoru 10000 dobije se fina svota koja mu skoro dođe kao pola auta a prošle godine da nepričam,prednji most ceo ,kugle ,4 gume ,novo paljenje kompletno ,svećice,komletan kočioni sistem,remont letve,...da nenabrajam dalje još sitnica usputnih a gde je sada registracija pa reatest plina to je još 350e...kao što vidite sve to prevazilazi cenu samog auta koje sam platio 1000 e...ulaganje u lim za sada čeka..tako je kad od babe praviš devojku a ne znam šta mi to trebalo uopšte,jako loš potez.a sve to je moralo uraditi da bi auto bio pristojan i pouzdan.Definitivno dolazi kraj oživljavanju krševa...ili će to raditi samo bogati entuzijasti i zanesenjaci...EU PRAVILA SE VEĆ OSEĆAJU NA TEHNIČKIM PREGLEDIMA...stižu dopisi iz uprave saobraćajne policije,sada najviše o TNG uređajima i novim propisima za uvezena vozila,a za ove starudije su još tolerantni ali je samo pitanje trenutka kada će se raditi šestomesečni tehnički pregledi za starija vozila i za sada se toleriše 5% oštećenja karoserije a da nije na vitalnim delovima gde je ogibljenje....tako da nemože svakojaka trulež proći tehnički naročito kada počne video nadzor uprave saobr.policije.E sad ko uspe ovaj auto dovesti u red tip top (a ne znam koliko se to isplati jer mu je cena i ispod 900e za navodno očuvane primerke),mehanički i limarijski onda svaka čast ali za tako uložen novac se sada može voziti dosta mlađe auto..izbor je nikada veći...

[Ovu poruku je menjao ing.danguba dana 22.06.2014. u 14:01 GMT+1]
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema23.06.2014. u 09:18 - pre 119 meseci
Polovnjaci su dosta poskupeli zbog novih nameta i kontrola, tako da nije problem prodati ovaj auto sada. Puntu su vec skocile cene (pri tom ne mislim na ulupane primerke pa sredjene), a i prodaja polovnjaka preko 2000e je i dalje u padu.

Ja u moj auto sam slabo sta ulagao, osim redovnih stvari, to nisam propustao (redovni servisi)... jedine neke zamene su hladnjak, vodena pumpa i rubovi i sajtne... ali to je nekako i normalno za 24 godine i 300.000km... kocnice ne racunam to je ipak redovna stvar kod svakog auta. Lamelu nisam dirao. Radi normalno i dalje.

Toliko koliko sam ja ulozio u moj auto za 24 godine neki ce da daju samo na 2 obicna velika servisa ovlascenom servisu za neko novije vozilo... a da ne pricam o dosta skupljim malim servisima... tako da je moje ulaganje bilo minimalno. Cak sam izracunao da me mesecno kostalo ulaganje u kola ko pola cokoladice.

Iako zelim da ga popravim, ipak imam dilemu da li davati i tih 300-350 evra, ali mislim da cu ga ipak srediti.

Drugacije je kad si prvi vlasnik. Meni je auto samo jednom stao pre 4 godine kad je crkla bobina (ne racunajuci ovo sa kaisem). Znaci 20 godina nijednom me nije izdao na putu ma kakvi god uslovi voznje bili. Ne sumnjam da ima automobila koji ce 20 godina ici bez ijedne jedine falinke, ali ipak mislim da je to retkost u nasim uslovima.
 
Odgovor na temu

laci86

laci86
Član broj: 232749
Poruke: 449
*.static.sbb.rs.



+8 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema23.06.2014. u 09:33 - pre 119 meseci
Aisin pumpa nabavljena za 9000, auto je u servisu i radi se.

Jeste da je auto mator, ali ne pada mi na pamet da kupujem auto od 4-6 hiljada evra dok ne budem imao novca da ga odrzavam kao Corollu.
Obratite malo paznju na najosnovniju stvar - gume. Koliko automobila koji su daleeeeeko skuplji od mog vidjate sa zimskim gumama sada, ili sa letnjim zimi?
Odem na pumpu, decko u Lagunu sipa za 500, ja 3000 gas i 3000 benzin. To je samo jedan primer, a ima ih koliko zelite.

Jos 1-2 godine cu voziti ovaj auto, pa u garazu na odmor dok se skupe sredstva za kompletnu restauraciju.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema23.06.2014. u 09:46 - pre 119 meseci
Toliko kolko se u ovaj auto ulozi za 20 i vise godina u neki noviji mozes da skrkas za mesec dana. Dovoljno je da ode plivajuci... ili turbina... ili dizne/pumpa ili nesto od elektronike i cao.

Tako da je to mac sa dve ostrice.

Jedino je resenje nov auto sa petogodisnjom garancijom.

Skoro je drug kupio Fiat Ulysse i posle par meseci zvekete prvo plivajuci, pa zvekete nesto oko dizna... reko mogo si dve Corolle ispravne da kupis jednu da vozis a drugu u rezervi... i da ti pretekne za 2 letovanja. Jos onda ustanovi da je nesto budzeno na limariji, kao da su neki delovi menjani (oko koseva i podrubova)... i to kao kupio od "pouzdanog" vlasnika.
 
Odgovor na temu

codeNO

Član broj: 185745
Poruke: 1192
95.180.75.*



+76 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema23.06.2014. u 18:16 - pre 119 meseci
Da ne bi opet usli u istu raspravu kao i pre par godina kada nam je tema zatvorena i otvorana ova nova.

Znalo se ko je bio vlasnik Golfova 2 i Corolla EE90...ljudi koje su te automobile odrzavali i voleli te automobile. Ti automobili su preziveli i druge bahate vlasnike i sada su kod ljudi koji shvataju da lako odrzavanje ovih automobila moze da im jos produzi vek trajanja. Redovan mali servis odrzava ovaj auto u zivotu. A da ne ulazimo sada u Euro NCAP testove i ostalo...jer nema potreba dok ih drzava ne otera sa puta. Ovaj model, nema kontinent na kome se jos vozi i postuje kao auto, ni jedna druga generacija Corolle nije toliko zadrzana na ulici kao ovaj model..verovatno postoji razlog ...a do tada nema bolji i nema U OVOJ TEMI bilo kakvo raspravljanje kako je bolji FIAT ili Alfa umesto ovog auta.


@ing.danguba

Tebi se zalomilo da sve to odjednom platis zbog takvog prethodnog vlasnika koji nista nije odrzavao auto a ne zato sto brzo crkavaju sklopovi.

Gomilu novijih BMW OPEL Reanult FIAT vidjam po gradu sa spustenim prozorima po ovim vrucinama...razlog ili nece da da 40e za dopunu klime ili da bi im mezimci manje trosili po gradu....neka fala za takvo razmisljanje, ja moju klimu pustim jer nisam rob za litar vise goriva
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema23.06.2014. u 20:40 - pre 119 meseci
...biće da je tako!Meni se zalomilo da ispravljam iza tri vlasnika od kojih su verovatno dva neodgovorna bila i koji su je izmuzli koliko se moglo.Ja jesam uzeo ovaj auto zbog dobrih glasina i poštovanja ali nisam očekivao ovakva iznenadjenja.Ko je još menjao predji most što je istrulio ja mislim da sam jedan u 1000 i još neke gluposti su bile što je sasvim neuobičajeno.Slažem se i moj stav je ostati u 90tim koliko se može i najviše poštujem prostu mehaniku ali nemogu da podnesem restauraciju od gole šasije pa deo po deo ni para ni vremena nemam...vozim svaki dan i sve rešavam efikasno u hodu kao i ovo do sada.Začudilo me to recimo da Lada Samara koju sam imao koja je par klasa ispod Tojote me ni blizu nije toliko namučila a imala je preko 200000 pod točkovima i perfektan motor i ostale sklopove i fantastičnu pouzdanost za 6 godina gde sam stizao sa njom.Vlasnik je bio vojno lice a ja drugi vlasnik koji je nastavio strogo održavanje i sada je čovek vozi bez ulaganja i dalje kome sam je prodao.Po svemu sudeći presudno je kome sve auto prođe kroz ruke.Ja jedino nisam zamenio vodenu pumpu,ostalo sve sam uradio i to kod vrhunskog majstora da ne znam šta još može da me snađe..Ako se sada zaustave problemi i prestane da me ugnjetava možda iduće god i poradim podsajtne i malo patos,košta me ali mi se dopada ovaj auto kao auto,sve mi odgovara na njemu osim troškova ovolikih...ukoliko se nastave egzibicije mada ne znam šta bi to sad moglo biti ide na oglas bez razmišljanja i ja se lepo vraćam u ruski program...tu su bar delovi džaba...a očigledno da ko ima ovakav a dobar auto u smislu lima i mehanike ga i dalje neće prodati...
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema24.06.2014. u 08:53 - pre 119 meseci
Prvi put cujem da je neko menjao prednji most? Video sam Corolle sa rupama pozadi umesto limarije ali mehanicki su bile bez zamerki...

Sudeci po tome sto si napisao... meni se cini da je ovaj auto bio u nekoj vodi ili u polavi.
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema24.06.2014. u 21:54 - pre 119 meseci

Evo kako izgleda most....razlog zašto je satrunuo ne znam....nije plavljen auto...ima uredan enterijer Kozmo..nešto drugo je uzrok..možda neki udarac pa je vremenom navukao koroziju zimi.Samo neodgovornost vlasnika je u pitanju..rekoh vam da sam zimus do pola remenice bregaste svlačio zupčasti,toliko je bio labav,naročito kada se blok skupi od zime...ali nije prezubila hvala Bogu...ko zna koliko je bio star kaiš ali je jako kvalitetan i nije pukao a na oko je izgledao dobro bez pukotina.Posledice istezanja kaiša su bile :jako bučan motor,klaparanje ventila iako je majstor naštelovao pa sam sumnjao da je omanuo...lošije paljenje na plin do pre neki dan kada sve to odradih mada je zimus pristojno palila celu zimu na benzin,auto je bio lenj,ja prosto nisam mogao da verujem da je to sve bilo samo zbog zupčastog.A ako nedaj Bože neko od vas bude menjao prednji most znajte da je prilična poteškoća,srećom rekoh da imam odličnog majstora pa se izborio sa tim jer to nikada nije skidano pa je i brenerom grejao.Most sam relativno jeftino našao na otpadu u Surčinu mada je za druge stvarčice poskup.Sada je auto ok...brz je pa sa njim iznenadim i neko novije auto,ima odličan rad neračunajući knedlu na benzin ali kada se gas sporije očepi ide bez problema.Jedino na plin kada je vruća pali uz više verglanja i pod gasom a ne znam zašto a kada je hladna na plin ili benzin pali na pola ključa.Neznam da li je tada kada je vruća pridavi višak plina ili manjak...to nisam odgonetnuo još...P.S Malo sam nezgrapno dodao sliku ali kada se pomera klizač levo desno vidi se ceo most...izvinjavam se zbog toga...

[Ovu poruku je menjao ing.danguba dana 24.06.2014. u 23:05 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Zarko Silic
A V I S opti-tuning two generations,
[email protected]
Temerin, Čenej,VOJVODINA

Zarko Silic
Član broj: 73724
Poruke: 10383
*.adsl.eunet.rs.



+1269 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema25.06.2014. u 00:51 - pre 119 meseci
Nikada mi nece biti jasni vlasnici vozila koji svoje automobile cuvaju u kiselini.

Prednjace oni sa Hondama.

Ja ovako nesto jos nisam video.

Mozda se ne krecem u dobrom drustvu?

Onaj ko ovo pusti na tehnickom zreo je za zatvor po kratkom postupku.
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema25.06.2014. u 09:38 - pre 119 meseci
Auuu, ovo stvarno nisam video ovako ni kod Yuga raspada. Moj prednji most izgleda ko nov bukvalno kad bi obrisao prasinu s njega. Nema kod mene ni trunke lufta tu.

Ovo je bre garant bilo u nekoj poplavi ili je uleteo u neku vodu sto posto, to sto je enterijer sredjen nema veze... dubinsko ili se zamene sedista ili tabla... ko zna bre gde je ovo stajalo.
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema25.06.2014. u 20:07 - pre 119 meseci
....SREĆOM našao sam baš očuvan most,utegnut...posle toga centrirao trap....sada je sve pristojno...auto je toliko povozan da sam uspeo jednim prstom da ga gurnem na ravnom..baš odlično ide na leru....kao jedrenjak.. : ))......od zvukova se ponekad čuje biksna letve volana i zveckanje brave vozačevih vrata...dovedeno je sve u red....bez obzira što meni netreba veza da prođem tehnički.. : ))....šalu na stranu sa trapom i kočnicama se nije igrati a mehanika zavisi od stepena pouzdanosti kome svako od nas teži to jest svako voli pouzdan auto.Jedan moj drug lepo reče nije problem u autu nego u nama koji kupimo a nemožemo da održavamo i u pravu je s tim što ovo što ja uradih za pređenih 13000km nije održavanje nego restauracija dinosaurusa.E sad registracija idući mesec pa da zaokružimo Toju na 2000 e. Žalosno što sad i kad bi prodavao a to se neisplati niko neće priznati šta sam uradio da upristojim auto..da bi me služilo.
 
Odgovor na temu

pajapop
Beograd

Član broj: 183139
Poruke: 1800
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+632 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema25.06.2014. u 20:41 - pre 119 meseci

A verovatno niko ne bi ni zeleo da zna sta je sve na njemu menjano,... mene bi odmah prosla "zelja". A sta bi ti rekao, da sam ja na Mazdi 323 koja je presla trenutno 348000, zamenio samo kugle i spone na 318000 prvi put? Ne racunam kaiseve i plocice i paknove. Sve ostalo je original...
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema25.06.2014. u 21:05 - pre 119 meseci
...ha ..istina....kad nekom kažeš svako bi rekao au kakva kršina šta je sve menjao...mada suv motor i menjač odozdo se beli nema kap ulja pa to malo odaje utisak a ovo što ja uradih očigledno neko nije ni za 20 godina.Verujem..meni su isto na Ladi fabrički silen blokovi i amortizeri 24 god po našim putevima,motor odličan...ma nema šta tu da se priča presudan je prvi vlasnik i kvalitet auta naravno...bio mi je Kec na tehničkom iz 1981..italijanski motor naravno,patos u boji auta bele boje,najlon na patosu..miriše tapacir...prešao svega 45000km...nisam mogao da verujem...ima one hromirane ratkapne....čovek ga mazi i pazi...nisu mi samo jasni umovi koji ubogalje i ova kvalitetna auta a tako malo truda treba da posluže godinama.Ispričah moje iskustvo sa mojim prvim japancem i malo skrenuh temu..sada je auto zaista pristojan ali je to daleko od onoga kako bi bilo da sam ja bio prvi vlasnik.Čitajući ove postove moram biti zadovoljan jer shvatih da su ovde neki ljudi imali i noćne more od kojekakvih začkoljica što se nadam da neću iskusiti,tako mi Bog pomogao,dobar otpad i moj majstor Bobi prvenstveno mašinac a onda i mehaničar a ne samo monter kao većina danas....sad prepustam temu vama a biće mi drago ako nekom pomogne i moj savet o nečemu ako zatreba.....recimo kako sam ekserom i topljenom plastikom rešio problem ručke za migavac koja se počela okretati u krug i nekontrolisano počela paliti svetla i pozicije i releje a kuglice što su ispale iz nje srećom nađoh na patosnici pa sklopih sve to.Kao što rekoh kvarovi što mene strefiše su očigledno retkost...pozdrav svima..
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
*.dynamic.sbb.rs.



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema26.06.2014. u 20:48 - pre 119 meseci
U ponedeljak idem na neki mini odmor i slepam auto kod brata. Ima garazu, tamo cemo da ga ostavimo, cim nadje vremena rasturice mi sve pa da vidimo sta ima da se izmenja.

Dihutng i gumice imam, kupicu zupcasti sa spanerima sad, ostaje samo da se vidi koji ventil da se menja i da se uzmu karike i lezajevi.
 
Odgovor na temu

ing.danguba
IKONIĆ IVAN
Mašinski inžinjer
tehnički pregled vozila,BEOGRAD
Beograd

Član broj: 313192
Poruke: 47
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+5 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema26.06.2014. u 21:03 - pre 119 meseci
....evo mene opet.....završih sinoć moju tužnu priču i uputih pozdrave svima ali TOJA PONOVO ZADAJE UDARAC! Danas posle radnog vremana je naterah na kanal da obiđem trap,patos....nisam je gledao posle zime kad vidim menjač sav u ulju!Raspiškio desni semering poluosovine ...verovatno zbog novog ulja.Opet moram kod mehaničara.Neko od vas lepo zapisa mere semeringa za veliki servis,po tome sam ih uzeo bez greške je bilo sve...,mislim Žarko a zna li sada neko dimenzije semeringa na MENJAČU na poluosovinama,oni imaju smerove ,zna se koji ide levo koji desno... đavo da ih nosi...?!! I opet moram i ulje da dokupim i ruke majstoru..i jbg...
 
Odgovor na temu

cozmo_im
Ivan Miladinovic
Direktor svemira i galaktickih
postrojenja
Zemun

cozmo_im
Član broj: 31495
Poruke: 5566
89.216.37.*



+896 Profil

icon Re: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema27.06.2014. u 08:52 - pre 119 meseci
Ti bolje da si za te novce uzeo nekog polovnog Scenica za 2500 sa plincugom i da se navozas... taj auto je ko zna u kakvoj prici bio i to nema sanse da sredis vise.

Pa i meni se ne mili da dajem novce na popravku mog auta iako stvarno nikad nista nisam ulozio u njega specijalno osim redovnih servisa i redovnog odrzavanja maltene... sluzio me pouzdano, bez zamerke... ali ipak je mator.

Zato sam se i odlucio na varijantu da sve sami odradimo i da samo pokupujem delove... da dajem jos 200e majstorima ne zanima me... ovako ce mi biti i zanimljivo malo da se bakcem sa mehanikom oko motora... a brat ima drugara koji dobro poznaje ovu masinu pa nije problem za bilo sta...
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: AutoZone :: Toyota Corolla 1.3 XL - nova tema

Strane: << < .. 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 ... Dalje > >>

[ Pregleda: 1448178 | Odgovora: 5068 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.