Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Rad u Excelu, kada koju funkciju trebamo da koristimo

[es] :: Office :: Excel :: Rad u Excelu, kada koju funkciju trebamo da koristimo

[ Pregleda: 3914 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

diegobisbal
Sarajevo,BiH

Član broj: 243592
Poruke: 19
92.36.149.*



+2 Profil

icon Rad u Excelu, kada koju funkciju trebamo da koristimo21.11.2010. u 11:22 - pre 163 meseci
Imam jednu vjezbu iz Excela pa ako mi neko moze pomoci oko funkcija...ugl imam takmicara i njegove 3 trke date u sekundama i trebam da izracunam prosjecno vrijeme trkaca...a takoder trebam da izracunam postotak ukupne povrsine EU,koji cini povrsina svake clanice...pa ne znam koju funkciju da koristim....Unaprijed hvala
 
Odgovor na temu

Jpeca
Predrag Jovanović
poslovni analitičar
Gowi
Pančevo

Moderator
Član broj: 25683
Poruke: 2268
*.wimax.verat.net.

Sajt: www.gowi.rs


+109 Profil

icon Re: Rad u Excelu, kada koju funkciju trebamo da koristimo21.11.2010. u 20:05 - pre 163 meseci
Za prosek koristiš funkciju AVERAGE. Primer korišćenja ove funkcije možeš naći u helpu.
Za procenat površine ne treba ti funkcija nego podeliš površinu zemlje sa ukupnom površinom i primeni prikaz u procentima.

Ako želiš saznati više o funkcijama pogledaj top temu Funkcije radnog lista kao i prilog sa primerima koršćenja funkcija koji je skoro postavio konislav http://www.elitesecurity.org/t...EL-lista-funkcija-sa-primerima
Nije to loše Rembrante, samo što ne bi dodao još malo boje?
 
Odgovor na temu

diegobisbal
Sarajevo,BiH

Član broj: 243592
Poruke: 19
92.36.208.*



+2 Profil

icon Re: Rad u Excelu, kada koju funkciju trebamo da koristimo22.11.2010. u 11:52 - pre 163 meseci
Hvala puno...
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: Rad u Excelu, kada koju funkciju trebamo da koristimo

[ Pregleda: 3914 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.