Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Radim: izrada web sajtova, obrada slika, obrada videa, programiranje

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Radim: izrada web sajtova, obrada slika, obrada videa, programiranje
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1755 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ne6ojsa
Beograd, Srbija

Član broj: 271303
Poruke: 1
*.kbcnet.rs.



Profil

icon Radim: izrada web sajtova, obrada slika, obrada videa, programiranje23.10.2010. u 02:06 - pre 164 meseci
Pozdrav!

HTML, CSS, JavaScript, XML, JSP, PHP, C#, VB, C++, CS, SV

99% ljudi koji traze nekog ovde koji ce im pomoci, nemaju pojma sta je ovo, tako da cu prevesti i reci sta znam.

Ljudi koji traze nekog za izradu nekog sajta, radnje u photoshop-u, SonyVegas-u programu za obradu videa, VisualBasic-u za izradu programa, bilo cega.

Photoshop: znam odlicnu obradu slika.
SonyVegas: ako je potreban neki uvod za neki film i izmene efekti.
VisualBasic: izradu programa, danas popularni "fake login" za kradju sifra sa Facebook-a, i druge stvari popularne danas, i bilo sta sto vam je potrebno. Da ne nabrajam puno, naveo nesto.

Tako isto pomoc oko racunara, bilo cega sto je vezano za RACUNARE.

(veoma povoljno radim sve ovo) slacu vam moje radove koje sam pravio da pogledate.

NAPOMENA:

Nisam zavrsio nikakav fakultet, ovo mi je hobi ucio sam sam i naucio nesto i iz dana u dan usavrsavam, mislim ako vec to znam zasto nebi iskoristio i dobio neku korist od toga a moze lepo i da se zaradi.

kontakt msn: [email protected]
 
0

[es] :: IT berza poslova :: Arhiva IT berze poslova :: Radim: izrada web sajtova, obrada slika, obrada videa, programiranje
(Zaključana tema (lock))

[ Pregleda: 1755 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.