Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu

[es] :: Vodič za učenje :: Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu

[ Pregleda: 5515 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

neca2009
Menadzer, win group

Član broj: 261232
Poruke: 3
178.79.26.*



Profil

icon Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu11.10.2010. u 23:04 - pre 164 meseci
Zelim da otvorim temu na pitanje oko studiranja u Australiji i Novom Zelkand.Svako ko zna nesto oko studiranja tamo i ima neke informacije oko stipendija neka postuje ovde jer ce te informacije da nam dobro dodju.Pozdrav
 
Odgovor na temu

tinaia17
Beograd-Brod :p

Član broj: 32462
Poruke: 18
*.mtnsat.com.



Profil

icon Re: Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu06.12.2010. u 18:23 - pre 163 meseci
Ja sam takodje zainteresovan za studiranje u Au ili NZ. I imam jedno podpitanje. Imam zavrseno pola VETSa, sta bih ja morao da upisem da bih nastavio tamo skolovanje? Da li je to bachelor? Nastavio bih naravno IT, network administraciju. I jos jedno pitanje(al sam dosadan :P) da li postoji mogucnost da se posle studiranja tamo i zavrsenog mastersa recimo dobije radna dozvola i ostane tamo?

There are no stupid questions, only stupid people :)
 
Odgovor na temu

Tamara_Syd
Tamara Petric
Sydney School of Business and Technology
Sydney

Član broj: 277689
Poruke: 1
*.perm.iinet.net.au.

Sajt: www.ssbt.nsw.edu.au


Profil

icon Re: Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu21.01.2011. u 05:38 - pre 161 meseci
Mogu da odgovorim na sva vasa pitanja, posaljite mi email na [email protected]. Odgovor je malo predugacak da ga pisem ovde
 
Odgovor na temu

gocias

Član broj: 134562
Poruke: 22
..able.dyn.broadband.blic.net.



+1 Profil

icon Re: Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu26.09.2012. u 20:40 - pre 141 meseci
Pozdrav,

da li ste dobili odgovor na vasa pitanja, odnosno kakve su vam sanse sa studiranje/nastavak studija u Australiji?

Da li je ovaj mail jos uvijek aktuelan?
 
Odgovor na temu

gocias

Član broj: 134562
Poruke: 22
..able.dyn.broadband.blic.net.



+1 Profil

icon Re: Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu26.09.2012. u 20:41 - pre 141 meseci
Pozdrav,

da li ste dobili odgovor na vasa pitanja, odnosno kakve su vam sanse sa studiranje/nastavak studija u Australiji?

Da li je ovaj mail jos uvijek aktuelan?
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za učenje :: Stipendije za studiranje u Australiji i Novom Zelandu

[ Pregleda: 5515 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.