Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...

[es] :: Advocacy :: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4925 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 10:47 - pre 167 meseci
Firefox, verzija 3.6.6 bugfix:

Citat:
Over if bug 560932 we discussed increasing the "hung plugin" timeout, but
ultimately decided to leave it set at 10 seconds, as the value of OOPP is
decreased if it takes painfully long to kill a hung plugin.

However, now that 3.6.4 has shipped, we are seeing an increasing number of
reports that some users are unable to play Farmville, because Farmville hangs
the browser long enough for out timeout to trigger and kill it.


As an interm solution, we can increase the timeout and then look for a better
solution. The SUMO article suggests that 30 seconds is a good value, so let's
hit this with a big hammer and make it 45s.


Kud ide ovaj svet :(
 
Odgovor na temu

mmix
Miljan Mitrović
Profesorkin muz
Passau, Deutschland

SuperModerator
Član broj: 17944
Poruke: 6042



+4631 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 11:01 - pre 167 meseci
Haha, carski.

Brawndo's got what plants crave, electrolytes!
Sloba je za 12 godina promenio antropološki kod srpskog naroda. On je od jednog naroda koji je bio veseo, pomalo površan, od jednog naroda koji je bio znatiželjan, koji je voleo da vidi, da putuje, da upozna,
od naroda koji je bio kosmopolitski napravio narod koji je namršten, mrzovoljan, sumnjicav, zaplašen, narod koji se stalno nešto žali, kome je stalno neko kriv… - Z.Đinđić
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 11:30 - pre 167 meseci
Jedan od komentara:
Citat:
I can't believe Farmville is solely responsible for a Firefox update *facepalm*

:)

Citat:
A lot of people play Farmville.
To ignore those people for any length of time could have a significant effect
on Firefox's share of browser users.


Evo, nasao sam dobar patch koji sve resava:


Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-80-105.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:11 - pre 167 meseci
umesto da rese problem da kada napravis neku sexality kombinaciju sa misom/tastaturom i nestane ti tab i pojavi se u novom prozoru,oni se jbavaju oko glupog farmiville-a, dzibus
 
Odgovor na temu

bachi
Vladimir Vučićević
System administrator
Beograd, Srbija

Član broj: 17912
Poruke: 5318

Sajt: www.bachi.in.rs


+2827 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:17 - pre 167 meseci
troll mode ON - www.opera.com

troll mode OFF
... Vladimir Vučićević aka. Bachi
~~~ www.bachi.in.rs <<<<>>>> [email protected]
>>> It's nice to be important, but it's more important to be nice...
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:19 - pre 167 meseci
Nije ni Opera losa :) Imam utisak da je Chrome kao malo brzi. Mozda je subjektivno, alli...
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:25 - pre 167 meseci
Ja koristim tandem - Opera+Chromium i ne pada mi vise na pamet da se vracam na FireFart :)
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:36 - pre 167 meseci
Opera ima neke sitne nezgodacije a i tripove. Bar kod mene.
Chromium sam probao. U trenutku kada sam kliknuo srednjim tasterom na link i nije se otvorio u novom tabu, pogledao sam (po drugi put) opcije da nema nesto oko toga i kako nije bilo - zatvorio sam ga. Nisam ga pokretao od tada. Jeste brz ali nije ni cudno jer ima mnogo manje stvari od drugih browser-a. I ok, kome tako nesto treba, super. Meni ne odgovara.
Sto se mene tice, nema dobrog browser-a. Samo najmanje loseg (Firefox).
 
Odgovor na temu

Srđan Pavlović
Specijalna Edukacija i Rehabilitacija MNRO
Vojvodina, Bačka Palanka

Član broj: 139340
Poruke: 5571
*.static.isp.telekom.rs.

Sajt: www.oligofrenolog.com


+382 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:39 - pre 167 meseci
Evo sad u ovom Chrome-u se otvara novi link u novom tabu na middle-click. Na to sam i ja navikao.
Plus volim sto se sam program otvara jako brzo, startup time je odlican. A to volim jer cesto otvaram
/ zatvaram browser, vise neka navika vec potreba.
 
Odgovor na temu

combuster
Ivan Bulatovic
Kraljevo

Član broj: 151351
Poruke: 4563
*.dynamic.isp.telekom.rs.

Sajt: www.linuxsrbija.org


+104 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:42 - pre 167 meseci
Ja za to prvi put cujem. Joj kako mrzim te stvari koje mi kao olaksavaju posao - pa jos kad ih slucajno trigger-ujem pa se pitam sta li sam uradio. Odmah gasim sve zivo, kako li se zvalo ono cudo, mouse gestures valjda tako nesto.

Evo sam na epiphany-ju bez flash-a i zadovoljan. Inace Opera mi se cinila da renderuje malo brze od Chromium-a ali je zato intuitivna ono do mojega.
make love - !war
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip0.t-ipconnect.de.



+7177 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 12:47 - pre 167 meseci
I Chromium otvara linkove u novom tabu sa srednjim klikom... Mozda toga nije bilo ranije - ja sam poceo Chromium da rabim od pre 10-tak dana, tako da nemam pojma sta je bilo pre.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 13:21 - pre 167 meseci
Chromium od pocetka otvara link u novom tabu na srednji klik. /win verzija, za linux ne znam
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-80-105.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 13:37 - pre 167 meseci
minus opere (najveci) je sto nema dodatke
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 13:51 - pre 167 meseci
E pa ne znam. Ja sam to probao prekjuce. Sad, da l' ima neki noviji - nemam pojma.
 
Odgovor na temu

srdjee

Član broj: 5097
Poruke: 673
*.uns.ac.rs.



+25 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 14:12 - pre 167 meseci
Ja koristim dev verzije, trenutno 6.0.487.0 (55055) .

Inace, neke linkove zaista nece da otvori u novom tabu na srednji klik, vec mora desni klik, pa "open link in new tab" , a moze se desiti da otvori link i u trenutnom tabu i u novom.
nije GOTOVO
 
Odgovor na temu

Nemke_BG

Član broj: 163822
Poruke: 341
...148.91.adsl.dyn.beotel.net.

Jabber: Nemke_BG@elitesecurity.org
Sajt: https://www.nmdesign.rs


+45 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 20:58 - pre 167 meseci
@ horvat

taj sexality je zamisli feature ja sam ga se na svu srecu resio preko ovog

https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/addon/12276/

@ tema

strasno....mada opet kad cujem koliko njih igra to...malo ih i razumem
...
 
Odgovor na temu

VladimirCDT
VladimirCDT
programer
Beograd

Član broj: 220281
Poruke: 45
*.pstech.rs.



+2 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 21:00 - pre 167 meseci
Sve cesce razmisljam da zabatalim firefox...
Ovaj dogadjaj mi nece sigurno biti okidac, ali vec sam na jednoj masini instalirao Operu, cisto da steknem utisak, posto je ranije nisam koristio.

Steta za browser koji je u jednom trenutku uspeo da dobro napadne IE i da se etablira kao nenadmasan...
Paradoksalno, u zelji da se uslihtaju sto siroj korisnickoj bazi, popularnost browsera ce da padne.
 
Odgovor na temu

Horvat

Član broj: 17332
Poruke: 3042
dynamic-109-121-80-105.adsl.eunet.rs.



+165 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 21:52 - pre 167 meseci
e nemke hvala ti puno :]]
imao sam taj addon dosta dugo i onda ga prilikom jednog update-a ff-a disable-ujem (mislio sam da je uklonjen taj bug) i nije se pojavljivalo dosta dugo, tako da sam i obrisao taj dodatak, e, a kad se pojavio, nisam se mogao setiti naziva, ni odakle sam ga nabavio :D

btw, zna li neko kako izbrisati dodatke (koji su,inace, bez moje dozvole instalirali 3rd party programi) koji nisu kompatibilni sa najnovijom verzijom ff-a?
stavicu sliku u prilog
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

Cartman
Beograd

Član broj: 7164
Poruke: 151
*.dynamic.isp.telekom.rs.



Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...05.08.2010. u 22:32 - pre 167 meseci
Moras rucno po regeditu da iskopas gde se nalazi unos i da ga izbrises :/

Konkretno za ovo sto Nokia uvaljuje,
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Mozilla\Firefox\extensions
treba potraziti unos koji sadzri "ovi suite" (ili pc suite)
 
Odgovor na temu

djordje1979
Đorđe Trifunović
Beograd

Član broj: 31540
Poruke: 218
91.150.70.*

Jabber: djordje1979


+92 Profil

icon Re: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...06.08.2010. u 00:55 - pre 167 meseci
I ja oduvek koristim "bug489729" dodatak ali sam ja kontao da je to sto mozes da misem od taba napravis novi prozor zapravo feature a ne bug :p
 
Odgovor na temu

[es] :: Advocacy :: Ne radi Farmwille, FF tim mora da reaguje promptno sa novim izdanjem FF-a...

Strane: 1 2

[ Pregleda: 4925 | Odgovora: 23 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.