Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Extra TV Pirelli router bijeli+Externi HD preko USB-a+WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Extra TV Pirelli router bijeli+Externi HD preko USB-a+WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H

[ Pregleda: 2411 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

lun79

Član broj: 108103
Poruke: 16
*.crnagora.net.



Profil

icon Extra TV Pirelli router bijeli+Externi HD preko USB-a+WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H05.06.2010. u 02:02 - pre 169 meseci
Extra TV Pirelli router bijeli+Externi HD preko USB-a+WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H

Mozda je komplikovano pitanje, ali da ga postavim, pa bih molio da neko kompetentan odgovori.
Posjedujem vec par godina Extra TV Pirelli router bijeli, koji na zadnjoj strani ima USB port (ne onaj klasicni, vec kockasti).
Ovih dana sam nasao uredjaj, koji omogucava fantasticne opcije, prilicno je jeftin, a zove se WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H - vidjeti link http://www.shop-montexel.com/p...=35&vmcchk=1&Itemid=35
Najkrace receno, taj WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H uredjaj omoguca Vam da, ukoliko na njega prikopcate externi HD, ili pak vas kompjuter, omogucava da se putem HDMI porta prikopca direktno na vas TV uredjaj. (Dakle, externi HD ukopcate preko USB-a na uredjaj WDTV LIVE MEDIA PLAYER, a taj player preko HDMI-ja prikopcate na TV uredjaj.
Po opisu WDTV LIVE MEDIA PLAYER-a, taj player omogucava da direktno putem njega na vasem TV uredjaju reprodukujete sve vrste sadrzaja (filmove, muziku, slike, itd), isto kao da sjedite za vasim kompjuterom, ali ovog puta zavaljeni u fotelju, pomocu daljinskog upravljaca WDTV LIVE MEDIA PLAYER-a! Ovo omogucava konfor, o kojem se do skoro moglo samo sanjati.
E, sada, konacno moje pitanje - u mojoj dnevnoj sobi, nalazi se TV uredjaj, a odmah pored njega router Pirelli i Extra TV receiver. Moj router je mreznim kablom, provucenim ispod parketa povezan sa mojim kompjuterom koji ima 2 TB multimedijalnih zapisa i dodatnim externim HD-om od 1 TB.
Da li je moguce ostvariti transfer signala od mog sobnog kompjutera, putem pomenutog mreznog kabla (kroz koji inace dobijam internet signal od routera do kompjutera) do Pirelli routera, na kome se pozadi nalazi USB port (kockasti), u koji bih onda ukljucio WDTV LIVE MEDIA PLAYER, a njega na TV uredjaj kroz HDMI?
Ovo pitam iz razloga sto bi mi ta eventualna tehnicka mogucnost ucinila veoma prakticnim prenos signala sa kompjutera iz druge prostorije, do routera, odnosno do WDTV LIVE MEDIA PLAYER-a, a time i do TV-a.
Mozda moje pitanje da li signal kojim bi video, muzika i slike "putovale" kroz mrezni kabal (koji mi inace sluzi za internet signal) do TV-a (posredstvom routera+WDTV LIVE MEDIA PLAYER-a) djeluje glupo, ali ja stvarno ne znam da li je to moguce?
Oprostite na poduzem pitanju, ali od eventualnog kompetentnog odgovora na njega mi zavisi kupovina ovog vrlo finog uredjaja, koji btw, kosta oko 170 eura.

Hvala veliko!
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: Extra TV Pirelli router bijeli+Externi HD preko USB-a+WDTV LIVE MEDIA PLAYER - USB2/H

[ Pregleda: 2411 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.