Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kreiranje dll-a samo od dostupnih funkcija sa ulazne tacke

[es] :: .NET :: Kreiranje dll-a samo od dostupnih funkcija sa ulazne tacke

[ Pregleda: 1329 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dejan85

Član broj: 155180
Poruke: 59
*.accordia.rs.



Profil

icon Kreiranje dll-a samo od dostupnih funkcija sa ulazne tacke19.05.2010. u 13:09 - pre 169 meseci
Da li je nesto ovako moguce? Imam veliki projekat u razvoju od koga treba izvuci mali deo (koristan) za konacni proizvod. Koji je najbolji nacin da se ovo uradi?

Mogu da kreiram posebni projekat i da rucno izvucem korisni deo, ali onda je problem zato sto izmene moram uvek da radim na dva mesta.
 
Odgovor na temu

Shadowed
Vojvodina

Član broj: 649
Poruke: 12851



+4784 Profil

icon Re: Kreiranje dll-a samo od dostupnih funkcija sa ulazne tacke19.05.2010. u 20:23 - pre 169 meseci
Mozda da napravis mali deo koji koristis zasebno + u tom velikom projektu :)
 
Odgovor na temu

dejan85

Član broj: 155180
Poruke: 59
*.accordia.rs.



Profil

icon Re: Kreiranje dll-a samo od dostupnih funkcija sa ulazne tacke20.05.2010. u 15:39 - pre 169 meseci
Hvala na odgovoru, ali mislim da mi to nece pomoci. "Lako" je izbaciti klase koje se ne koriste, ali kako izbaciti nekoristne metode. Npr. klasa ima 10 konstruktora i 50 metoda, a sa ulazne tacke (za krajnji proizvod) koristi se jedan konstruktor i jedna metoda. Glupo je sve to strpati u dll i isporuciti, a inace imam 1000+ klasa u projektu koje uglavnom nisam ja pisao. Zato pitam za neko (polu)automatsko resenje, posto pretpostavljam da je ovo klasican problem pravljenja proizvoda od projekta u razvoju.
 
Odgovor na temu

[es] :: .NET :: Kreiranje dll-a samo od dostupnih funkcija sa ulazne tacke

[ Pregleda: 1329 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.