Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

EXCEL problem oko dodavanja menija i sub itema pomocu VBA koda na paletu "Worksheet Menu Bar"

[es] :: Office :: Excel :: EXCEL problem oko dodavanja menija i sub itema pomocu VBA koda na paletu "Worksheet Menu Bar"

[ Pregleda: 2155 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

unisoft
Uzice

Član broj: 124050
Poruke: 346
93.86.67.*



+1 Profil

icon EXCEL problem oko dodavanja menija i sub itema pomocu VBA koda na paletu "Worksheet Menu Bar"06.09.2009. u 12:36 - pre 178 meseci
Problem je sledeci: uspeo sam sto uopste nije tesko da pomovu VBA coda na paletu "Worksheet Menu Bar" dodam svoj meni pod imenom My Menu.Kada kliknemo na My Menu pojavi se padajuca lista sa sledecim sab menijima : Item1 Item2 i Item3.E sada treba da se posto misa postavimo iznad ITem3 da se pojavi nova lista ( meni ovo ne uspeva )....

Za lista (Index=1) ,Sheet1 postoji tabela sa koje se izvlace podatci za pravljenje ovih menija.

!!! PRIKACEN JE ATTAC UZ OVU PORUKU PA KO SE RAZUME NA OVU TEMU NEKA POGLEDA I POMOGNE MI AKO MOZE !!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Office :: Excel :: EXCEL problem oko dodavanja menija i sub itema pomocu VBA koda na paletu "Worksheet Menu Bar"

[ Pregleda: 2155 | Odgovora: 0 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.