Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna

elitemadzone.org :: MadZone :: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 12827 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 17:10 - pre 178 meseci
Dr Roso je na ispitivanju. Kazu da je lazno lecio i naplacivao a pacijenti nisu izleceni. Ok ako je stvarno uzimao novac a nije lecio to je uredu sto je na optuzenickoj klupi.

Medjutim ako se sudi ljudima i organizacijama izvan zvanicnih medicinskih ustanova, koje lece a ne izlece a pri tome uzmu pare onda ja pitam kakva je to dvolicnost i licemewrstvo i policije i medicine posto je ista stvar i sa zvanicnom medicinom. Naime i kod lekara ljudi idu da se izlece od raka. Znaci odu kod lekara, placaju velike svote novca, a na kraju ogromna vecina takodje umre. MOJE JE PITANJE SAD ZASTO SE NE OSUDE I TI LEKARI U ZVANICNOJ MEDICINI KOJI UZMU NOVAC ZA LECENJE A PACIJENT UMRE????????

Zar je to dvostruka arsina???

Da li to znaci da njih to "beli mantil" stiti od svake odgovornosti jer gotovo da se na prstima ruku mogu izbrojiti osudjeni lekari u celom svetu??? Ili ih mozda stite vladari sveta?

[Ovu poruku je menjao iizuzetan dana 16.08.2009. u 18:24 GMT+1]
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 17:43 - pre 178 meseci
Citat:

Naime i kod lekara ljudi idu da se izlece od raka. Znaci odu kod lekara, placaju velike svote novca, a na kraju ogromna vecina takodje umre. MOJE JE PITANJE SAD ZASTO SE NE OSUDE I TI LEKARI U ZVANICNOJ MEDICINI KOJI UZMU NOVAC ZA LECENJE A PACIJENT UMRE????????


Lekar koji tek tako tvrdi da ce te "izleciti od raka" treba da robija bas kao i taj Roso. Rak je ozbiljna bolest koja se u velikom broju slucaja zavrsava smrtnim ishodom - medicina u dobrom delu zakasnelih slucajeva ne moze da izleci rak vec samo moze da produzi zivot za neko vreme (nekada to vreme moze biti i jako puno). Ukoliko se rak otkrije vrlo rano, posotji dobra mogucnost izlecenja ALI ni tada se nikada ne tvrdi da ce "biti izlecen" jer je tvrditi tako nesto za sada nemoguce.

Nema to veze sa medicinom kao naukom i kao profesijom, ako neko od lekara laze pacijentu "da ce ga izleciti od raka" - on je isti kao i taj nadrilekar, i njega isto treba na optuzenicku klupu.

Citat:

Da li to znaci da njih to "beli mantil" stiti od svake odgovornosti jer gotovo da se na prstima ruku mogu izbrojiti osudjeni lekari u celom svetu??? Ili ih mozda stite vladari sveta?


U Srbiji je sve naopako ali po normalnim zemljama dosta nesavesnih lekara biva kaznjeno - sto novcano, sto oduzimanjem licence a nekad i zatvorskom kaznom.

Mada ne znam kakve to veze ima sa "medicinom" - medicina je nauka, koristi se naucnim metodom i sve procedure koje se koriste u lecenju su naucno dokazane da daju efekat - ako neko ima problem, to ce biti pre problem sa konkretnom osobom koja nesavesno obavlja svoj posao.

Tvoji pausalni pljucevi na medicinu kao nauku su potpuno pateticni i spadaju u domen paranoidnih teorija zavere.
DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 17:53 - pre 178 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Lekar koji tek tako tvrdi da ce te "izleciti od raka" treba da robija bas kao i taj Roso. Rak je ozbiljna bolest koja se u velikom broju slucaja zavrsava smrtnim ishodom - medicina u dobrom delu zakasnelih slucajeva ne moze da izleci rak vec samo moze da produzi zivot za neko vreme. Ukoliko se rak otkrije vrlo rano, posotji dobra mogucnost izlecenja ALI ni tada se nikada ne tvrdi da ce "biti izlecen" jer je tako nesto za sada nemoguce.

Nema to veze sa medicinom kao naukom i kao profesijom, ako neko od lekara laze - on je isti kao i taj nadrilekar, i njega isto treba na optuzenicku klupu.


REZULTAT je isti i kod sarlatana i kod belih mantiljaša !!! Smrt i kod jednih i kod drugih a pare uzete !!! Ako sarlatani idu na robiju onda moraju i lekari jer je situacija identicna.

Pa zar nije po defoltu da ako neko oboli i ode kod lekara i plati lecenje da ocekuje da za te pare ga on i izleci? Znači lekari mogu da lece za pare i da ne izleče a zadrže legalno pare a šarlatani ne mogu? Zar je to dvostruka aršina?

Ok ako već ne izleče lekari onda je za očekivati da PARE VRATE porodici zar ne?

Na primer pokvariti se veš mašina i dodje majstor. Popravlja nešto, mrljavi levo desno i na kraju kaže da mašunu ne može popraviti. Da li bi neko dao novac tom majstoru? Pa niko ne bi dao ni dinara a medicina uzima novac i to punu svotu kao da je i izlečen pacijent a on umro!

Pravda je da ako medicina izleči da pare zadrži a ako ne izleči da vrati pare porodici.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 17:55 - pre 178 meseci
Citat:

REZULTAT je isti i kod sarlatana i kod belih mantiljaša !!! Smrt i kod jednih i kod drugih a pare uzete !!! Ako sarlatani idu na robiju onda moraju i lekari jer je situacija identicna.


Nije tacno. Nije smrt razlog zasto sarlatani idu u zatvor - vec prevara, jer sarlatani uopste ne rade ama bas nista sto bi moglo da popravi zdravstveno stanje pacijenta vec ga lazu.

Citat:

Pa zar nije po defoltu da ako neko oboli i ode kod lekara i plati lecenje da ocekuje da za te pare ga on i izleci? Znači lekari mogu da lece za pare i da ne izleče a zadrže legalno pare a šarlatani ne mogu? Zar je to dvostruka aršina?


Ne, zato sto ti niko od lekara nece obecati izlecenje u slucaju raka - vec detekciju i pokusaj uklanjanja bolesti koji se moze zavrsiti izlecenjem ili bar produzenjem zivota.

Svaki normalan lekar ce biti vrlo iskren sa tobom kao pacijentom po pitanju toga sta moze da uradi.

Ako ti neko tvrdi da ce te 100% izleciti, taj te je prevario i taj je sarlatan - bez obzira da li je Dr. medicine ili metafizike.

Citat:

Na primer pokvariti se veš mašina i dodje majstor. Popravlja nešto, mrljavi levo desno i na kraju kaže da mašunu ne može popraviti. Da li bi neko dao novac tom majstoru? Pa niko ne bi dao ni dinara a medicina uzima novac i to punu svotu kao da je i izlečen pacijent umro!


Ovaj... procitaj ponovo, rak nije kvar ves masine, niti ti "majstor" obecava popravku.

Pricaj tu pricu nekom drugom.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 18:02 - pre 178 meseci
Ok ako pacijent umre onda neka vrate pare doktori !

Pa cekaj to nema ni u jednoj profesiji da neko nesto radi, ne napravi poso a uzme pare. Zar je to eksluziva samo belomantiljašima?
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 18:06 - pre 178 meseci
Citat:
iizuzetan
Ok ako pacijent umre onda neka vrate pare doktori !


Moze, kada se tako dogovoris sa njima.

Citat:

Pa cekaj to nema ni u jednoj profesiji da neko nesto radi, ne napravi poso a uzme pare. Zar je to eksluziva samo belomantiljašima?


Zavisi od definicije "napraviti posao" - niko ti na ovom svetu ne nudi "posao" izlecenja od raka (osim sarlatana, koji idu u zatvor zbog toga), mozes uvek da se raspitas sta ti to medicina nudi, i kako se to odrazava na tvoj zivot.

Jedno je sigurno - savestan lekar te NIKAD nece slagati i obecati ti nesto sto ne moze da ucini.

Niti ce ti uzeti pare za ono sto ne moze da uradi.

Bice da ti nesto nisi razumeo tu - neznanje je majka nesporazuma.

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

iizuzetan

Član broj: 186478
Poruke: 375
*.adsl.verat.net.



+16 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 18:16 - pre 178 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic:......... Moze, kada se tako dogovoris sa njima ......


A ko kaže da se dogovaraš sa šarlatanima da mora da te izleči ??????? I kad je u pitanju šarlatanstvo a i kad je u pitanju medicina po DEFOLTU je da se plaća da bi se čovek izlečio !!! Pa čekaj nedao Bog razboliš se, i zašto ti onda ideš kod lekara? Zar ne ideš da te te po defoltu izleči?
 
Odgovor na temu

zaraza

Član broj: 19938
Poruke: 1139
91.148.83.*



+4 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 19:22 - pre 178 meseci
Citat:
iizuzetan: REZULTAT je isti i kod sarlatana i kod belih mantiljaša !!! Smrt i kod jednih i kod drugih a pare uzete !!! Ako sarlatani idu na robiju onda moraju i lekari jer je situacija identicna.


Samo sto kod belih mantijasa jedan broj i prezivi ili bar to sto im ostane prezive kvalitetnije.
A to je ono sto se racuna.
Nije ti ovo fudbal, pa da tako racunas skor.

Citat:
Zar ne ideš da te te po defoltu izleči?


Ma kad dodjes iz neke dzungle pa mislis da se sve vrste raka lece kod lekara, onda - da.
Ako si iole obrazovan - ne.

Ne daj ti izuzetan da te varaju i osvrci se kada ides preko ulice - nikad ne znas kad ti je lekar za petama da ti daje vakcine i tako neke bolesti.
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 21:42 - pre 178 meseci
cisto sumnjam da je taj roso ikome tvrdio da ce da ga izleci od raka.
pogotovu sto ni roso, ni beli mantil ne mogu nikoga da izlece - mogu samo da pomognu da se neko sam izleci.

... vec nije to ni bitno ...
... nego ... sta je granica izmedju nadri lekarstva i pravog lekarstva?
sta svrstava nadri u nadri, a pravo u pravo?

zakoni, tj. politicari koji ih pisu? .... ili nesto drugo?
ako je tako, onda to znaci da je na primer homeopatija ili akupunktura, u srbiji, prosle godine bila "nadri", a ove godine je to pravo lekarstvo.
jel' tako?
a sama homeopatija je ista, identicna i ove i prosle godine.

kako to?
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 21:53 - pre 178 meseci
Citat:
Ili ih mozda stite vladari sveta?

Stite ih, al' nemoj nikome da kazes.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 22:14 - pre 178 meseci
ja sa svojim zivotom, telom, zdravljem ... imam pravo da radim sta god hocu.
na primer, imam pravo da sebi oduzmem zivot i posle toga ne postoji nikakva diskriminacija - sahranicu se gde i svi ostali, dete ce dobiti penziju, itd...
imam pravo da se samopovredjujem, da unosim otrove u sebe, da se obrezujem, da busim usi, da duvam lepak ...
... dakle, sloboda i demokratija, jel' tako.

... medjutim ...

... ako se razbolim i hocu da sam odaberem nacin kako cu da se lecim, e onda tu pocinje diskriminacija na razne nacine.

kako to objasnjavate?

 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.



+303 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 22:15 - pre 178 meseci
Nije ljudsko telo automobil pa da doktor kaze: imas rak, idi u tu i tu radnju i kupi deo koji je zarazen pa da ti to zamenim na brzinu... Zasto da vrate novac ako pacijent ne prezivi? Moraju i oni od necega da zive da bi mogli da lece ljude... Lakari bi trebali da idu u zatvor ali zbog nekih drugih razloga. Znas li koliko se ceka na ultrazvuk ili eho srca u mom gradu? 6 meseci do godinu dana. Ej 6 meseci!!! Pa neko bi mogao da umre za to vreme od neke bolesti koja nije stvarno opasna i koja bi mogla da sel ako izleci.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 22:21 - pre 178 meseci
Citat:
mrle 011
... ako se razbolim i hocu da sam odaberem nacin kako cu da se lecim, e onda tu pocinje diskriminacija na razne nacine.


Ne, nema nikakve diskriminacije - ti Mrle mozes da se lecis i "lecis" kako god hoces. Kod lekara, kod kuce, gde god hoces - cak ni lekar ne sme da te leci bez pristanka.

Medjutim ne smes da oglasavas usluge koje se nazivaju "lecenje" a da to nisu. Moderne svetovne drzave priznaju naucni metod kao jedini relevantni dokaz da nesto deluje / ne deluje. Sta ces, 21-vi vek - price o vesticama, vidovnjacima, magiji, specijalnim poljima, "talasima" i sl... ne prolaze.

Primeti da mozes da prodajes kojekakve suplemente, biljne preparate pa i procedure - i sta god hoces. Ali NE SMES da napises da oni "lece" ako zaista nije naucno dokazano da lece. Postoji vrlo jasna granica i mislim da celokupna "tradicionalna medicina" moze savrseno da funkcionise.

Cak i u Srbiji mozes savrseno da praktikujes tradicionalnu medicinu, da prodajes preparate tradicionalne medicine - ali postoji vrlo jasna linija koja regulise sta sme da se nazove "lekom", sta sme da se nazove "lecenjem" i sta neki preparat/procedura moraju da zadovolje da bi se oni smatrali kao procedura koja pomaze / leci neko stanje.

Ovo sto radi ovaj prevarant nije nikakva tradicionalna medicina vec cista prevara i dovodjenje ljudi (i to bolesnih ljudi) u vrlo nedvosmislenu zabludu.

--

Inace, zanimljivo je da su se u Srbiji svi ti prevaranti ispileli bas kada je tvoj omiljeni heroj Josip Broz Tito umro - za vreme njegovog zivota su u SFRJ vlasti imali vrlo jasan odnos i stav prema nadrilekarima i jedino mesto prebivalista za njih je bio zatvor... zanimljivo je da je ovo jedina tema na kojoj svog heroja ne pominjes... razlika u misljenjima, a? :-)

DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 22:44 - pre 178 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Ne, nema nikakve diskriminacije - ti Mrle mozes da se lecis i "lecis" kako god hoces. Kod lekara, kod kuce, gde god hoces ...


nije to tako.
na primer ...
... ti i ja radimo u istoj firmi i obojica, nedajboze je li, dobijemo rak.
ti odaberes bele mantile da te lece, a ja po svojoj slobodnoj volji odaberem rosa, jer ne zelim da me zrace kobaltom i da mi odsecaju delove tela ... ustvari, ni tvoji ni moji razlozi nisu uopste bitni.

u takvoj hipotetickoj situaciji, ti imas pravo na bolovanje, a ja nemam pravo po zakonu da dobijem bolovanje.
dakle ja sam diskriminisan.
jel' tako?

diskriminisan sam jer zelim da se lecim na nacin kako ja to hocu.
na kraju krajeva - moje je i telo i moja je i bolest.

... a nisam diskriminisan kad sa svojim telom radim sve ostalo sta god i kad god hocu, cak i da sebi oduzmem zivot.

zanimljivo!?
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 23:03 - pre 178 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: ...
Ovo sto radi ovaj prevarant nije nikakva tradicionalna medicina vec cista prevara i dovodjenje ljudi (i to bolesnih ljudi) u vrlo nedvosmislenu zabludu.
....


ja o tom rosu stvarno ne znam nista, osim sto sam procitao na susednoj temi i sto sam ga jednom zatekao u svom televizoru dok sam prelistavao kanale.
zadrzao sam se tada 5 minuta na toj emisiji jer mi se ucinio zanimljiv zato sto je americku FDA nazvao mafijaskom organizacijom.

... ali ono sto znam je da je rojal rajf, tamo izmedju dva rata, sa tom svojom masinom lecio neke ljude i to vrlo uspesno, i da je bio pocasni doktor nauka na nekim univerzitetima, i da je pravio svakakve sprave itd.... cuven je taj njegov mikroskop ... i tako to ...
posle su mu syebali i znanje i sve te njegove vuspre.
pros'o je kao tesla otprilike.
 
Odgovor na temu

Ivan Dimkovic

Ivan Dimkovic
Administrator
Član broj: 13
Poruke: 16687
*.dip.t-dialin.net.



+7177 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 23:10 - pre 178 meseci
Tesli niko nista nije sjebo - sorry Mrle, te price pricaj nekom drugom. Ta samo-spaljivanja i poredjenja sa Teslom su potpuno bljutava - jer prvo nemaju veze sa Teslinom istorijom, a drugo porediti nekog sa Teslom je smesno.

A to da svaki prevarant prvo optuzi FDA / drzavu / neki lobi, pa to je sasvim normalno - bas kao sto je i za ocekivati da se takav neko tebi ucini zanimljivim - ali znas kako se kaze, nije zlato sve sto sija ;-)

Pravila su vrlo jasna - i niko nije budala. Ne mozes tvrditi da "lecis" nesto bez naucno dokazivih rezultata koji su potvrdjeni - i ta pravila su ista za sve. Medjutim, niko ti ne brani da prodajes suplement / metodu unutar granica koje jesu istinite. Tako se prodaje mali milion "tradicionalnih preparata" i "tradicionalnih medicinskih metoda" - ali na njima ne pise "leci rak", "leci sidu" i slicne budalastine. Ja mogu da kupim kinesku medicinu i da odem kod kineskog tradicionalnog lekara i u Nemackoj, ali taj covek nigde ne reklamira "izlecenje" - i nikome ne pravi problem onda.

Sve ostale mistifikacije su samo price za malu decu - realnost je daleko prostija i jasnija od tih tandara-broc zavera koje pricaju kojekakvi beskrupulozni prevaranti.

Problem je sto ni jedna od tih prevarantskih metoda ne bi imala ni jedan gram mogucnosti da zaista prodje pravi naucni test i eksperiment - i zbog toga njihovi pobornici izmisljaju zavere, porede se sa Teslom i sl... nije nego.

Ono sto jeste gadno je kada drzava poput Srbije te likove pusti sa lanca i omogucava im da posluju. O da, SFRJ za vreme Josipa Broza Tita je bila daleko daleko bolja po tom pitanju - da li bi se i ti slozio sa mnom ovde, a? :)




DigiCortex (ex. SpikeFun) - Cortical Neural Network Simulator:
http://www.digicortex.net/node/1 Videos: http://www.digicortex.net/node/17 Gallery: http://www.digicortex.net/node/25
PowerMonkey - Redyce CPU Power Waste and gain performance! - https://github.com/psyq321/PowerMonkey
 
Odgovor na temu

Milos911
Serbia

Član broj: 219127
Poruke: 1230
*.telenor.co.yu.



+303 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 23:10 - pre 178 meseci
Citat:
... a nisam diskriminisan kad sa svojim telom radim sve ostalo sta god i kad god hocu, cak i da sebi oduzmem zivot.

Naravno da jesi. Crkva se koliko ja znam protivi sahranjvanju samoubica na groblju. Tako je bar nekad bilo.

Citat:

... ti i ja radimo u istoj firmi i obojica, nedajboze je li, dobijemo rak.
ti odaberes bele mantile da te lece, a ja po svojoj slobodnoj volji odaberem rosa, jer ne zelim da me zrace kobaltom i da mi odsecaju delove tela ... ustvari, ni tvoji ni moji razlozi nisu uopste bitni.
u takvoj hipotetickoj situaciji, ti imas pravo na bolovanje, a ja nemam pravo po zakonu da dobijem bolovanje.
dakle ja sam diskriminisan.
jel' tako?

Ne. Ti si budala(u takvoj situaciji). Nemoj da se uvredis ali tako je... Osoba koja ide kod "belih mantila" ima mnogo vece sanse da se izleci(ili da duze zivi) od ove koja ide kod raznih sarlatana. A sto se tice bolovanja ako ti dr roso(ili kako vec) da overenu potvrdu da se lecis kod njega i da nisi u stanju da dolazis na posao onda ces dobiti bolovanje. Dakle u pitanju je administracioni problem...
Btw mogao bi umesto "ti i on" da koristis malo manje morbidne primere jer je stvarno neprijatno odgovarati na poruke koje su napisane tako...
 
Odgovor na temu

mrle 011

Član broj: 143142
Poruke: 234
*.ptt.rs.



+8 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna16.08.2009. u 23:48 - pre 178 meseci
ma ni je bre bitna ni crkva, ni to dal' sam ja budala, ni ko ima vece sanse ...
pricam ti o drzavi i o njenim zakonima, jer me je pajajin post naveo na to neko razmisljanje.

prostije, od onoga sto sam gore napisao, ne umem da iskazem.
 
Odgovor na temu

pajaja
Beograd

Administrator
Član broj: 41598
Poruke: 3430
*.dynamic.sbb.rs.

Jabber: pajaja@elitesecurity.org
ICQ: 253317269


+144 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna17.08.2009. u 01:45 - pre 178 meseci
Ja sam mislio da se vi zezate :s

Citat:
u takvoj hipotetickoj situaciji, ti imas pravo na bolovanje, a ja nemam pravo po zakonu da dobijem bolovanje.
dakle ja sam diskriminisan.
jel' tako?

Nemas pravo na bolovanje zato sto bodi bilder nije u poziciji da nekome prepise bolovanje/lekove. Ne znam stvarno zasto je to toliko cudno. Zamisli da svaki automehanicar moze da nekome prepise lek ili ga posalje na bolovanje.


Mozda ne razumete o cemu se ovde radi iako je Ivan (po meni) vrlo jasno objasnio razliku. Doktori aka "beli mantili" nikada nece reci da mogu da izlece rak, dok ovi bodi bilderi/travari to tvrde. Niko njih ne hapsi zato sto prodaju neke meleme/sirupe/buku narezanu na CD, vec zato sto laju da time lece razne bolesti, sto je - laz/prevara.
xxx
mali mali mali kamičak...nebo plave boje.
In Memoriam: Madzone Zeka(15.09.2005-16.09.2005)
 
Odgovor na temu

Kosuth

Član broj: 206609
Poruke: 329
93.86.90.*



+7 Profil

icon Re: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna17.08.2009. u 07:01 - pre 178 meseci
Citat:
Ivan Dimkovic: Tesli niko nista nije sjebo -

?!?!

Misim,stvarno mi nije jasno koji je tvoj interes u korišćenju ovakvih izjava?

Pa izgleda da onda i vrapci znaju više o Tesli....

To,Dimkoviću,bar jedan deo,šta mu je ko i kako sjebo,uči se,pobogu,još u osnovnoj školi...

Ne želim da verujem da tvoje poznavanje Tesle i njegovog rada počinje i završava se polifaznim sistemom i obrtnim magnetnim poljem.
Citat:
Ivan Dimkovic: Ne mozes tvrditi da "lecis" nesto bez naucno dokazivih rezultata koji su potvrdjeni - i ta pravila su ista za sve.

Više od dva sata je na studijama u Pragu profesor Tesli objašnjavao i to pred punim amfiteatrom,zašto je njegova ideja motora na naizmeničnu struju APSOLUTNO NEMOGUĆA za realizaciju,klasifikujući tako nešto u perpetuum mobile i to sve potkrepio naučnim metodima ustanovljenim postulatima!

Neće biti zgoreg,radi mlađih naraštaja,ponoviti da je Tesla ideju obrtnog magnetnog polja ostvario,bukvalno na pesku budimpeštanskog parka,dok je šetajući se sa svojim asistentom govorio tekst iz Geteovog Fausta.
Da sad tu stanemo i ne objašnjavamo kako to da se baš u "Faustu" nalazila sakrivena ideja Teslinog genijalnog izuma.

Ono što ti i tebi slični,koji se držite naučnog metoda čisto materijalističkog sveta kao pijan plota,nikada nećete shvatiti je činjenica nespornog prisustva DUHA u naučnoistraživačkom radu,koji je nažalost u ovom sadašnjem vremenu u potpunosti zamro.
Nemoj mi samo reći da je ova gomila tehnološkog đubreta,koje nas na svakom koraku saleće,nešto revolucionarno.

Naučni duh je zamro,sputan kanonima,dogmama,tog tvog "NAUČNOG METODA".

Ovo ni ukom slučaju nije a priori odbrana Rosa,da me neko pogrešno ne razume,već jednostavno ukazivanje na princip AUDIATUR ET ALTERA PARS.
 
Odgovor na temu

elitemadzone.org :: MadZone :: Danasnja medicina pored ostalih negativnosti je i licemerna

Strane: 1 2 3

[ Pregleda: 12827 | Odgovora: 44 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.