Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?

[es] :: Izdavaštvo :: Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?

[ Pregleda: 2750 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

xor al, al

Član broj: 84192
Poruke: 51
*.fmp.co.yu.



+1 Profil

icon Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?29.04.2009. u 10:29 - pre 181 meseci
Cesto mi je za posao potrebna gomila fotografija u visokoj rezoluciji a google images i "stock photos" sajtovi mi nisu od neke narocite pomoci.

Postoji li neka firma u Beogradu gde bih mogao dobiti CD katalog sa malim slicicama odakle mogu da izaberem fotke koje mi odgovaraju tako da za njih platim i dobijem sta mi treba.

Hvala unapred.
 
Odgovor na temu

Ivand
Ivan Dimitrijević
...
yu/pa

Član broj: 17
Poruke: 2161
93.86.195.*

Sajt: www.webmanijak.com


+4 Profil

icon Re: Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?29.04.2009. u 16:06 - pre 181 meseci
istockphoto.com
shutterstock.com

Izuzetno je neozbiljno "krati" fotografije koristeci google images pretragu - posebno sto su one uglavnom pod nekim Copyrightom koji ne dozvoljava upotrebu u svrhe u koje je ti koristis.

Vecina medija koristi ove dve agencije za kupovinu non-celebrity fotografija, dok se one iz vesti i celebrity kupuju kod Sipe http://www.sipa.com/

Za "gomilu fotografija" najbolje bi bilo da platis subscription na nekoj od agencija.
 
Odgovor na temu

xor al, al

Član broj: 84192
Poruke: 51
*.fmp.co.yu.



+1 Profil

icon Re: Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?04.05.2009. u 10:19 - pre 181 meseci
Hvala!
 
Odgovor na temu

sasa_cosic
Zemun

Član broj: 33702
Poruke: 6
*.ptt.rs.

Sajt: www.vision-serbia.com


Profil

icon Re: Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?05.05.2009. u 11:22 - pre 181 meseci
Mozes da izaberes i kupis fotografije na adresi:
www.porodicacosic.com/Galerija/docs/index.php
 
Odgovor na temu

[es] :: Izdavaštvo :: Gde kupiti fotografije u visokoj rezoluciji za stampu?

[ Pregleda: 2750 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.