Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

pustanje dalje wireless sinala po kuci preko druge wifi kartice??

[es] :: Wireless :: pustanje dalje wireless sinala po kuci preko druge wifi kartice??

[ Pregleda: 2827 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

RedRott
Nemanaj Radic
Novi Sad

Član broj: 25358
Poruke: 71
..d.212.200.171.203.netpro.rs.



Profil

icon pustanje dalje wireless sinala po kuci preko druge wifi kartice??07.01.2009. u 18:37 - pre 185 meseci
Koristim wireless internet preko krovne antene i Asus WL-138G kartice na desktop racunaru.. Kupio sam AirLive WT-2000Pci preko koje hocu da pustim dalje wifi po kuci. Nesto sam cackao i pokusavao ali mi ne uspeva.

radio sam lan mreze ali sa wifi-jem slabo, pogotovu nisam tako nesto namestao na racunaru koji ima dve wireless kartice.

znam da je AP bolja varajanta ali je u mom slucaju nepotrebna...

Ako je neko pravio nesto slicno ovome neka ostavi par instrukcija

ps> trazio sam po forumu temu slicnu mojoj ali je nisam nasao, seo sam posle rucka pa mi nije prijalo dugo sedenje
izvinjavam se ako tema vec postoji
RedRott
 
Odgovor na temu

tox master
RS

Moderator
Član broj: 57200
Poruke: 2706
87.250.118.*



+122 Profil

icon Re: pustanje dalje wireless sinala po kuci preko druge wifi kartice??07.01.2009. u 19:06 - pre 185 meseci
rucak ti je bas prijao to jest slabo si trazio!
bilo je to skoro na forumu.
odradis na toj asusovoj kartici ICS na tu airlive karticu,ukljucis na airlive adhoc mode,podesis staticku ip adresu i subnet i to je to sto se tice prvog racunara.
a na drugom racunaru podesis ip adresu iz istog opsega kao sto je na airlive,postavis gateway ip adresu od airlive kartice i to bi trebalo biti to.
naravno na tom drugom racunaru kliknes da se konektujes na airlive i to bi trebalo biti to.
ako budes imao problema prepisi dns server sa prvog racunara pa upisi i na drugi.

pozdrav
 
Odgovor na temu

[es] :: Wireless :: pustanje dalje wireless sinala po kuci preko druge wifi kartice??

[ Pregleda: 2827 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.