Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

da li je neko video pico psu u srbiji ili neko napajanje od cca 150w

[es] :: Ostali hardver :: da li je neko video pico psu u srbiji ili neko napajanje od cca 150w

[ Pregleda: 3135 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusanissimus

Član broj: 48542
Poruke: 478
*.adsl.beotel.net.



+1 Profil

icon da li je neko video pico psu u srbiji ili neko napajanje od cca 150w25.06.2008. u 20:44 - pre 192 meseci
treba mi napajanje male potrosnje jer ce kompjuter trositi 100W ili manje pa mi je sumanuto da stavljam chiefteca od 400W i slično
e sad još bolja stvar bib bilo i kakvo mini-itx kućište po rayumnoj ceni ako je to neko negde video?
 
Odgovor na temu

tdjokic
Tomislav Djokic
u penziji
Beograd

Član broj: 6736
Poruke: 8305
212.200.243.*

Sajt: www.distrowatch.com


+210 Profil

icon Re: da li je neko video pico psu u srbiji ili neko napajanje od cca 150w25.06.2008. u 21:31 - pre 192 meseci
Imas par varijanti oko toga. Postoje tu i tamo neka manja kucista, nesto slim, i slicno, koja imaju manja napajanja. Ali, ta napajanja su i drugacijeg oblika, pa ga u standardno kuciste ne mozes staviti a sa druge strane ta manja kucista imaju neka svoja ogranicenja - namenjena su microATX plocama i slicno.

Druga varijanta kosta oko 80 eura, mini-ITX kuciste, na N.Beogradu se prodaje. Uz njega se dobije i napajanje, mislim da je nesto - spolja 12 volti a unutra dodatna elektronika i adapter za slim DVD uredjaj (onaj za laptopove). Poslacu ti malo kasnije adresu gde se prodaje, pa sam pogledaj detalje.
Na svetu postoje samo 2 OS-a: 1. Mint, 2. svi ostali!
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: da li je neko video pico psu u srbiji ili neko napajanje od cca 150w

[ Pregleda: 3135 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.