Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Prikaz imena posiljaoca SMS-a na osnovnom displeju telefona

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Prikaz imena posiljaoca SMS-a na osnovnom displeju telefona

[ Pregleda: 3392 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

eforum

Član broj: 169815
Poruke: 1
*.ns.ac.yu.



Profil

icon Prikaz imena posiljaoca SMS-a na osnovnom displeju telefona18.01.2008. u 11:52 - pre 198 meseci
Molim Vas,

Da li postoji neka Symbian aplikacija koja omogucava da na osnovnom displeju telefona cim stigne SMS, pise ime posiljaoca SMS poruke? Konkretno me zanima da li je to moguce realizovati na telefonu Nokia E50, posto znam da je moguce na nekim tipovima Samsung i SonyEricsson telefona.

Unapred se zahvaljujem!
 
Odgovor na temu

Catch 22

Član broj: 148083
Poruke: 6176
*.SMIN.panline.net.



+21 Profil

icon Re: Prikaz imena posiljaoca SMS-a na osnovnom displeju telefona20.01.2008. u 06:06 - pre 198 meseci
Jel to misliš da se vidi ime pre nego što otvoriš SMS poruku, umesto onog "You have 1 new message"?
Na E50 imam instaliran Full Screen Caller 2.04 (Smartphoneware) i on mi prikazuje sliku pozivaoca preko celog ekrana, takođe i sliku pošoljaoca, njegovo puno ime i deo teksta SMS poruke kada mi poruka stigne... i naravno isto to kada ja zovem nekog, ako sam mu dodelio sliku...


[Ovu poruku je menjao Catch 22 dana 20.01.2008. u 18:23 GMT+1]
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Smartphone :: Symbian OS :: Prikaz imena posiljaoca SMS-a na osnovnom displeju telefona

[ Pregleda: 3392 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.