Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja

[es] :: FTP :: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja

[ Pregleda: 5339 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

toplim
Pera Furundzija

Član broj: 23551
Poruke: 806
212.62.39.*



+45 Profil

icon Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja29.12.2007. u 10:06 - pre 197 meseci
Da li postoji neki napredni upload fajlova?
Da li mogu da prvo sve fajlove stpram u .zip fajl pa taj fajl prebacim na server pa onda dekompresujem (otvorim). Pomocu Total commandera ne mogu.
Ili da li postoji neki program koji gomilu foldera i fajlova uploaduje na server i ako dodje do prekida veze da ponovo nastavi sa iste tacke. Sa commanderom mi se desava da pukne veza i zadnji fail koji je prebacio bude negde pola velicine originalnog tako da kada nastavim upload taj fail se preskace i nastavi dalji upload a taj fail na kome je doslo do prekida bude polovican. I onda ja moram da pregledam sve foldere i fajlove da bih nasao taj poluprazan fajl.
 
Odgovor na temu

CyrusXXX

Član broj: 189881
Poruke: 3
79.101.250.*



Profil

icon Re: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja05.08.2008. u 14:25 - pre 190 meseci
Sto se prekida i nastavka upload-a tice ja mislim da ce ti odgovarati FlashFXP ima podrsku da nastavi upload od tacke prekida i lom opcija koje ce ti koristiti.

info link:

Code:
www.flashfxp.com
 
Odgovor na temu

calexx

SuperModerator
Član broj: 71794
Poruke: 20046



+1651 Profil

icon Re: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja05.08.2008. u 18:22 - pre 190 meseci
Može i Total Commander da nastavi upload ali je problem što kada transfer pukne on ne ume da sam nastavi. U svakom slučaju i ja preporučujem FlashFXP koji je uporan i pokušava sve dok ne uspe. Nekada sam ga koristio za veće uploade koji umeju da puknu a ja ne mogu da pratim šta se dešava.
 
Odgovor na temu

kvaju

Član broj: 168744
Poruke: 517
77.221.0.*



+16 Profil

icon Re: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja05.08.2008. u 21:55 - pre 190 meseci
Core FTP mi uvijek bez problema može da nastavi upload, samo što još na linuxu nisam za njega alternativu našao bar što se resume upload-a tiče.
 
Odgovor na temu

_Maria_
Beograd

Član broj: 162085
Poruke: 93
*.eunet.yu.



Profil

icon Re: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja08.08.2008. u 10:26 - pre 190 meseci
CuteFTP

imas 30 dana trial. home i professional ti se racunaju posebeno tako da ti je nekih 60 dana besplatnog koriscenja.

posle ga kre....:)
 
Odgovor na temu

DonRile
Nenad Ristic

Član broj: 190182
Poruke: 7
80.93.231.*



Profil

icon Re: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja09.08.2008. u 13:54 - pre 190 meseci
Ja imam jedan mali problem sa FlashFXP-om.
Pre neko vece sam pokusao da upload-ujem .ISO fajl (oko 4.7 GB) na server. U programu mi je pisalo da je transfer zavrsen 100%, ali u onom dole-desno prozoru mi ne pise Transfer completed...ili kako vec treba da pise. Zatim sam se diskonektovao sa servera i dobio sam onu poruku da moram da prekinem transfer; kliknuo sam na OK. Kada sam se ponovo nakacio na server ovog .ISO fajla nije bilo. Ovo mi se desava samo sa vecim fajlovima dok neke sitnije upload-uje bez problema. Zna li neko sta moze biti problem?

Hvala
 
Odgovor na temu

CyrusXXX

Član broj: 189881
Poruke: 3
79.101.79.*



Profil

icon Re: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja09.08.2008. u 14:16 - pre 190 meseci
Citat:
Ja imam jedan mali problem sa FlashFXP-om.
Pre neko vece sam pokusao da upload-ujem .ISO fajl (oko 4.7 GB) na server. U programu mi je pisalo da je transfer zavrsen 100%, ali u onom dole-desno prozoru mi ne pise Transfer completed...ili kako vec treba da pise. Zatim sam se diskonektovao sa servera i dobio sam onu poruku da moram da prekinem transfer; kliknuo sam na OK. Kada sam se ponovo nakacio na server ovog .ISO fajla nije bilo. Ovo mi se desava samo sa vecim fajlovima dok neke sitnije upload-uje bez problema. Zna li neko sta moze biti problem?


Mozda imas ogranicenje na ftp serveru sto se tice velicine fajla ili tipa fajla ili server puca.
Ja generalno nisam imao problema sa ftp transferom koristeci flashfxp dok mi gospoda iz telekoma nisu dala
novi ruter (HG510) sa njim je trenutno za mene nemoguce da odradim upload na ftp (nebitno koji ili kolika je velicina fajla) i sad sam poceo da ih smaram ali jos nema rezultata.
 
Odgovor na temu

[es] :: FTP :: Program za FTP upload sa mogucnoscu prekida i nastavljanja

[ Pregleda: 5339 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.