Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?

[es] :: Web aplikacije :: Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?

[ Pregleda: 2213 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nezki
Miodrag Lapcevic
Beograd

Član broj: 101503
Poruke: 438
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.websolutions.co.rs


Profil

icon Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?20.12.2007. u 20:53 - pre 199 meseci
Eksperimentisao sam nesto za Joomla cms-om pa sam pokusao da preko admin dela ubacim jos jedan jezik na sajt, na pr imao sam Engleskii pa sada imam i Srpski.
Hteo sam da napravim da na Home strani se standardno bira Srpski | Engleski. Kreirao sam serbian.php fajl u folderu languages, identican kao postojeci english.php samo preveden, i onda kada se klikne na Srpski u fajlu configuration.php jezik promenim na serbian i obrnuto, i to radi ok.
Ali me sada interesuje sta da radim sa sadrzajem. Kako da promenim da imam vesti na Srpskom i Engleskom i isto za ostali sadrzaj.
Ako je neko slicno pokusavao i uspeo zamolio bih ga da mi javi kako :)
djLapac
 
Odgovor na temu

webex
Milorad Tošić
Vilin grad

Član broj: 50060
Poruke: 512
*.static.sbb.co.yu.

Sajt: www.webex.rs


Profil

icon Re: Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?20.12.2007. u 22:03 - pre 199 meseci
JoomFish... http://extensions.joomla.org/c...iewlink/link_id,460/Itemid,35/
 
Odgovor na temu

nezki
Miodrag Lapcevic
Beograd

Član broj: 101503
Poruke: 438
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.websolutions.co.rs


Profil

icon Re: Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?21.12.2007. u 11:35 - pre 199 meseci
Hocete mi vratiti vec jednom moju temu u neki od foruma. Vratite je u Web aplikacije.
Jos uvek nisam resio problem
djLapac
 
Odgovor na temu

nezki
Miodrag Lapcevic
Beograd

Član broj: 101503
Poruke: 438
*.dynamic.sbb.co.yu.

Sajt: www.websolutions.co.rs


Profil

icon Re: Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?21.12.2007. u 20:45 - pre 199 meseci
Resio sam problem sa ubacivanjem jos jednog jezika, instalacijom Jooomla Fish Extenzije, kojom se i nisam nesto odusevio. Ali sada imam novi problem, a to je da ako imam jednu vest na Engleskom onda se ona pojavljuje i na Srpskom. Sada me interesuje kako da napravim da na pr imam neke vesti na jednom jeziku a njih nemam na drugom, na pr imam 5 vesti na engleskom a na srpskom samo dve?

djLapac
 
Odgovor na temu

[es] :: Web aplikacije :: Da li Joomla podrzava dvojezicne, trojezicne sajtove... ?

[ Pregleda: 2213 | Odgovora: 5 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.