Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...

[ Pregleda: 6691 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Član broj: 31924
Poruke: 868
*.teol.net.

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...02.09.2007. u 12:07 - pre 201 meseci
Potrebne su mi vasa misljenja, savjeti i komentari za sajt www.MrdniSe.com
kako bi poboljsao izgled sajta kao i funkcionalnost.
 
Odgovor na temu

Lesh5
Novi Sad

Član broj: 22553
Poruke: 95
195.178.56.*

ICQ: 94592735


Profil

icon Re: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...10.09.2007. u 15:29 - pre 201 meseci
Vidim da kada je u pitanju ocenjivanje sajtova uvek se javljaju oni koji imaju negativne kritike... U ovom slucaju niko nije pisao 8 dana od dana postavljanja tvoje teme sto znaci da niko nista negativno ne moze da napise... Sajt je odlican i svaka cast jer je radjen od nule (znaci nikakve Joomle, Mambo-i,phpNUKE-ovi i te glupost)... Samo tako nastavi

Pozdrav
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Član broj: 31924
Poruke: 868
*.teol.net.

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...21.09.2007. u 15:34 - pre 200 meseci
Wow ovo je pravo prijatno iznenadjenje. Ocekivao sam da ce me svi iznapadati tj.
izbombardovati sa svojim prijedlozima kritikama ili savjetima... Moguce da ih nema
ili mozda vam je mrsko pisati :)

Hvala na komentaru Lesh5
 
Odgovor na temu

mOFme
Biti kreativan ... na mnogo nacina.
Tower City

Član broj: 157292
Poruke: 31
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...21.09.2007. u 17:57 - pre 200 meseci
Evo ja cu malo da pokvarim dojam

Dizjan je ok , mozda previse 'mracan' za sajt ovog tipa ( moje misljenje ) .

Ovo je radjeno u CMS-u tj najverovatnije u joomla .A oni tako lepe templete imaju ,da me muka hvata od tabli koji se nizu u samom kodu ( velika mana joomla templova ) . Ima tj nadje se poneki CSS templete za joomlu da lici na nesto .Znaci CSS neophodan ovde .

Sve obuhvatno moze da prodje ( ako ne gledam sam kod ) .

Dali imas neke ambicije od ovog sajta ?


Ne budi napujdana , džangrizava ,uštogljena , nadrndana , inferiorna baraba već deli znanje i iskustvo sa drugima
Dok god je dobar odgovor , koga je uopste briga za pitanje XD
Pamćenje je veština, a zaboravljanje je umetnost.
Niko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
 
Odgovor na temu

Mister_rap
SE at Viacom

Član broj: 8822
Poruke: 2540
*.crnagora.net.

Jabber: mister_rap@jabber.com


+21 Profil

icon Re: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...21.09.2007. u 18:29 - pre 200 meseci
Meni se licno dopada kako je sajt uradjen.
Header mi je super, kombinacija boja ok.. samo bih uradio nesto sa 'crvenim' linkovima (hover za njih mi je ok!)

Nije u pitanju joomla, ali ako si sve sam programirao svaka cast!

Mislim da mozes da prebacis tabele u div-ove i odradis par css stilova...
Naravno ako koristis smarty (primjetih link) to ce biti prilicno lagano.

Koristi javascript na formi za registraciju :)
 
Odgovor na temu

ColdKeyboard
Sasa Karanovic
Hardware and Firmware Engineer
Toronto, Canada

Član broj: 31924
Poruke: 868
*.teol.net.

Jabber: ColdKeyboard
Sajt: www.SasaKaranovic.com


+11 Profil

icon Re: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...23.09.2007. u 01:23 - pre 200 meseci
Pre svega hvala na komentarima i sugestijama.

@mOFme
Nije u pitanju joomla nego CMS koji sam sam isprogramirao u php-u i smarty-u od nule.
U pocetku je bio skup par snippeta koje sam pisao pa sam kasnije uradio neku klasu
uvezao ih malo, napravio admin panel i eto napravio cms...

Sta dobijam sa div-ovima umjesto tabele ? Posto mi je na nekim mjestima potrebna
tabela zbog hover-a i sl. stvari a i sigurniji sam kada radim sa tabelama.

Imas li prijedlog za crvene linkove sta sa njima ? ili na koje si jos css stilove mislio da dodam ?


Hvala jos jednom na komentarima
Pozdrav,
Sale
 
Odgovor na temu

mOFme
Biti kreativan ... na mnogo nacina.
Tower City

Član broj: 157292
Poruke: 31
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Re: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...25.09.2007. u 21:18 - pre 200 meseci
Nema na cemu i drugi put ....

Svak cast ako si ovo sam izprogramirao , za mene je to i dalje 'spansko selo' :rofl:

A sto se tice CSS-a ... pa ako ovo radis ( sajtovi, dizjan, programiranje ) duze , a verujem da je tako , onda sigurno znas da su <table></table> izasli iz mode i plus ima krs razlog sto njih bi trebalo menjati za CSS varijantu .Evo nesto na brzinu nadjeno zasto CSS :

http://www.decloak.com/Dev/CSSTables/CSS_Tables_01.aspx

Inace CSS je napredovao do sada mnogo ... CSS 1, CSS 2 , CSS 3 ...
Ovako nabrajanje po brojevima malo ko zna i konta jer treba naglasti da je napr. CSS2 ( nacin) koristi sa xhtml-om i koji ja obozavam da koristim/radim . CSS 3 iako napredan i dalje ga onaj glupi IE ne vidi ili uradi polovicno kad uctis u IE , cak i u CSS2 nesto ne vidi IE pa mora ici 'IF CSS' sa import ... :angry:



Citat:

Imas li prijedlog za crvene linkove sta sa njima ? ili na koje si jos css stilove mislio da dodam ?


... pa sad ne znam na koje si mislio ? Dal na ovo sa leve pod muzika ili na class="naslov" ?

U oba slucaj je ok , jedno sto bi u ovaj class="naslov" pod 'hover' dodao i text-decoration: underline;
Tako mi se cini logicnije ,a i tako je u svakom CMS-u ... standard za naslov linka

E, sad da dobijes inspiraciju za CSS (moje omiljne mesto za kradju ideja ) :

http://www.dynamicdrive.com/style/
Ne budi napujdana , džangrizava ,uštogljena , nadrndana , inferiorna baraba već deli znanje i iskustvo sa drugima
Dok god je dobar odgovor , koga je uopste briga za pitanje XD
Pamćenje je veština, a zaboravljanje je umetnost.
Niko nikada nije postigao nešto zaista veliko, a da se nije izložio riziku.
 
Odgovor na temu

[es] :: Web dizajn i CSS :: Kritike :: www.MrdniSe.com - Potrebni savjeti kritike komentari...

[ Pregleda: 6691 | Odgovora: 6 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.