Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)

[ Pregleda: 4052 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dex-
Milan Listeš

Član broj: 143153
Poruke: 6
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)28.05.2007. u 20:35 - pre 205 meseci
Prvo se ispričavam ako sam falio raspravu, ali mi je hitno, a ovo je jedino pogodno mjesto za to pitanje :)
Zanima me kako da napravim aplikaciju koja bi skupljala podatke o položaju jahti i slala ih na google earth preko gprs-a. (ne treba mi ništa detaljno, već okvirno kako bi se to izvelo, radi se o seminarskom radu). Svaka pomoć dobrodošla.
PUNO HVALA
 
Odgovor na temu

milton

Član broj: 121508
Poruke: 43
*.ip.fastwebnet.it.

Sajt: www.complus.it


Profil

icon Re: slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)29.05.2007. u 11:11 - pre 205 meseci
Google Earth Plus ti omogucava GPS tracking i importovanje iz .csv tako da bi ti to mozda pomoglo...

http://earth.google.com/intl/en/earth_plus.html


 
Odgovor na temu

dex-
Milan Listeš

Član broj: 143153
Poruke: 6
*.sava.sczg.hr.



Profil

icon Re: slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)29.05.2007. u 18:17 - pre 205 meseci
da li je to sve zahtjevan software-ski posao ili nesto jednostavno... zanima me zbog organizacije projekta... koliko ljudi bi mi trebalo... koliko je to složen posao i od čega se točno sastoji... Hvala!
 
Odgovor na temu

milton

Član broj: 121508
Poruke: 43
*.fastres.net.

Sajt: www.complus.it


Profil

icon Re: slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)31.05.2007. u 12:43 - pre 205 meseci
da je posao zahtevan - zahtevan je...
da ti ljudi trebaju - trebaju ti...
posao je slozen i sastoji se u kratkim crtama od
1.analize
2.organizacije
2.razvoja
3.provere
4.implementacije
5.ponovne provere
6.koriscenja

moj savet ti je da u svakom slucaju procitas documentciju koju nadjes na google o mogucnostima implemeticije google-earth,
i na osnovu zahteva projekta odaberes najbolju soluciju...






 
Odgovor na temu

[es] :: Mreže i novosti :: Mobilni internet :: slanje podataka gprs-om na google earth (aplikacija)

[ Pregleda: 4052 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.