Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme

[es] :: Vodič za posao :: koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme

[ Pregleda: 3085 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

_www_
aleksandar
Beograd

Član broj: 85441
Poruke: 3
87.250.62.*



Profil

icon koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme24.05.2007. u 15:27 - pre 205 meseci
Pozz svima!

Zmolio bih vas za pomoc ako neko zna,koliko mi ukupno novca treba da bih poceo i odrzao rad radnje za prodaju i sklapanje konfiguracija racunara i racunarske opreme?

S tim da nemam svoj lokal i da imam jaku volju da radim i da se ne zanosim avionima i kamionima nego samo normalnom zaradom( oko 300-400 eura mesecno)

hvala unapred i pozdrav
xxx
 
Odgovor na temu

car10
Beograd

Član broj: 131182
Poruke: 52
*.adsl-1.sezampro.yu.

Sajt: www.roulette-profit.com


Profil

icon Re: koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme24.05.2007. u 20:25 - pre 205 meseci
Koliko ti je novca potrebno, zavisi od mnogo faktora. Na primer, lokal koji ćes iznajmiti, koliko bi koštao. (trebao bi da iznajmis lokal na nekom prometnom mestu) Zatim, zavisi i od količine robe koju planiraš da ubaciš u radnju (preporučio bih ti da za početak ubaciš najosnovnije stvari koje se lako i brzo prodaju, npr usb fleševi, mmc, sd, neke foto aparate koji su sada aktuelni i traženi, zbog godišnjih odmora, fensi mp3 plejeri itd)Zavisi i od toga, da li ćes se oglasavati i kako, da li ćeš i koliko ljudi zaposliti itd itd

Po mojoj proceni u najskromnijoj varijanti, bez oglašavanja, lokal na nekoj, ne toliko atraktivnoj lokaciji i najskromniji lager, potrebno ti je oko 5 000 eura.

Preporučio bih ti jos da ne krećeš u taj posao preko leta, jer tada prodaja računara i komponenti za iste, baš i ne ide, jer ljudi štede za odmore i ostalo. Najbolje bi bilo da otvoriš radnju negde u septembru, taman da se pročuje i da ti uđeš u štos, pa da lepo uhvatiš novembar i decembar (tada je promet svuda, a pogotovu računarske opreme najveći). Jedino što bi išlo preko leta, ako ti se baš žuri sa otvaranjem, to su foto aparati i ostalo što uz njih ide, mp3 plajeri i takve zezalice.


Nadam se da ti je ovo bar malo pomoglo.


Za one koji ne znaju!
Cirilica nije zabranjena na es-u, vec zaobidjena!
 
Odgovor na temu

_www_
aleksandar
Beograd

Član broj: 85441
Poruke: 3
87.250.62.*



Profil

icon Re: koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme24.05.2007. u 22:56 - pre 205 meseci
naravno da mi je pomoglo.vec ssam citao komentare na drugim temama,ali nigde nisu pomenuli koliko je novca potrebno,mada sam procitao dosta vaznih stvari za ovaj posao...

sto se mene tice meni jeste hitno da pocnem da radim jer sada imam nesto novaca pa bih probao da ih "pametno" potrosim...

po ovome sto si mi napisao,potrebno mi je oko 1000 eura mesecno za sve obaveze,a ja se nadam da bi za 5-6 meseci mogao da pocnem da zaradjujem,do tada sam zadovoljan da sam na nuli.

hvala za odgovor i ako imas jos nesto pametno da mi kazes javi mi


pozz od Aleksandra!
xxx
 
Odgovor na temu

_www_
aleksandar
Beograd

Član broj: 85441
Poruke: 3
87.250.62.*



Profil

icon Re: koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme24.05.2007. u 22:58 - pre 205 meseci
zaboravio sam da napisem malopre...


ako znas neku poznatu veleprodaju napisi mi,za sada sam mislio da probam sa comtred-om i sa jos nekim,koji su manje poznati pa cu da vidim sta ce da bude od svga toga....


imam jaku volju da radim i nadam se da necu uzalud baciti pare na ovo...
xxx
 
Odgovor na temu

[es] :: Vodič za posao :: koliko mi novca treba za prvih par meseci rada sa radnjom racunarske operme

[ Pregleda: 3085 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.