Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

X Wave autoradio C 334 pro black! iskustva/ da li valja?

[es] :: Multimedijalni uređaji :: X Wave autoradio C 334 pro black! iskustva/ da li valja?

[ Pregleda: 4264 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

nidza_pk
sss sssss

Član broj: 143264
Poruke: 2
195.252.85.*



Profil

icon X Wave autoradio C 334 pro black! iskustva/ da li valja?25.04.2007. u 14:56 - pre 206 meseci
odlicio sam da kupim neki cd palyer za kola ovaj x wave mi je primamljiv,
da li je kvalitetan i da li ima neko iskustva sa njim?
cena mi je primamljiva!!!!!
 
Odgovor na temu

apatin025
programer
Srbija

Član broj: 272336
Poruke: 28
*.dynamic.isp.telekom.rs.



+1 Profil

icon Re: X Wave autoradio C 334 pro black! iskustva/ da li valja?16.07.2011. u 17:27 - pre 155 meseci
Imam taj auto cd plejer već 4 godine i moram vam reći za te pare se dobija dobar plejer ! Ja najviše koristim radio i muziku sa memori stika preko USB porta !
Ali desio mi se veliki problem !!!!
Više mi ne pojačava zvuk (potecionometar) ! Radio je ispravan i sve radi ok, ali kad sam otvorio masku video sam da je pukla mala plastična osovina, i , znači, ta se osovina ne okreće oko svoje ose !
Kad sam pokušao da sa špicastim predmetom pojačam/smanjim zvuk to je uspelo !
Pošto nemogu da zalepim tu malu plastičnu osovinicu, došao sam na ideju da zalemim tri kratke kratke žice na poteciometar zvuka (oznaka SW) i da spolja spojim sa nekim sličnim prekidačom (koji će simulitari počanje/smanjenje zvuka)!

Da li je to moguće i šta moram da pazim kada to radim !?!?!


Na ovoj slici se vidi tri izlaza iz poteciometra i u sredini crna osovinica koja je ostala u potecionometru !!!


Da li ima neko ideju kako da popravim ili kompenzujem problem !?!?

Para sad nemam za novi a šteta da ovaj bacim jer radi super (osim pojačavanja/smanjenje zvuka !!!
Prikačeni fajlovi
 
Odgovor na temu

[es] :: Multimedijalni uređaji :: X Wave autoradio C 334 pro black! iskustva/ da li valja?

[ Pregleda: 4264 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.