Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Sporo mi radi forum(kako da ga prebacim na drugi server?)

[es] :: Hosting :: Sporo mi radi forum(kako da ga prebacim na drugi server?)

[ Pregleda: 2001 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

salenis2
Kamenovic Anastas
Srbija Nis

Član broj: 118479
Poruke: 16
*.adsl-1.sezampro.yu.



Profil

icon Sporo mi radi forum(kako da ga prebacim na drugi server?)18.04.2007. u 15:32 - pre 207 meseci
Poz....
Imam problem...
Napravio sam forum koji je u pocetku radio super, vec imam i dosta clanova i postova na forumu, ali u poslednje vreme je poceo toliko da koci pri otvaranju stranica, cak se desava i da prestane da radi. Koristim kao server www.110mb.com(ne znam... ali ne shvatajte ovo kao spam)
Posto se mnogo nerviram hteo bih da celokupni forum i podatke sa njega prebacim na neki drugi server ali da nista ne izgubim. Kako to da uradim?
 
Odgovor na temu

Tyler Durden
Tyler Durden
Beograd

Član broj: 4312
Poruke: 3379
*.vdial.verat.net.



+1365 Profil

icon Re: Sporo mi radi forum(kako da ga prebacim na drugi server?)18.04.2007. u 15:43 - pre 207 meseci
Ako ti je forum vec toliko posjecen najbolje bi bilo da platis neki hosting. Pregledaj dobro ovaj forum, Hosting, pa sam odlucio sta ti najvise odgovara.
Beneath civilization's fragile crust, cold chaos churns...
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Sporo mi radi forum(kako da ga prebacim na drugi server?)19.04.2007. u 20:30 - pre 207 meseci
Sta ocekujes od servera na kome se nalazi verovatno preko 500 sajtova? Ako ne i 1000...

Mada sto je ironija, danas cak i ako uplatis kod nekoga hosting isto ce biti krkljanac Posebno odredjeni domaci pilicari...
 
Odgovor na temu

[es] :: Hosting :: Sporo mi radi forum(kako da ga prebacim na drugi server?)

[ Pregleda: 2001 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.