Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)

[es] :: Video karte i monitori :: snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)

[ Pregleda: 4965 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dusan.tatic
Dusan Tatic
Nis

Član broj: 138811
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)05.04.2007. u 02:38 - pre 206 meseci
Zainteresovan sam za kupovinu PCI kartice koja omogucuje VGA capturing. Takodje mi je potreban i odgovarajuci softver. Naglasavam VGA ne video(tv) signal.
Potrebna mi je i PC kartica koja omogucuje multiscreean podrsku. Vise video ulaza(PC, video kamera...) a prikaz na jednom PC monitoru.
Gde ovo mogu da nadjem?



D.T.
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)05.04.2007. u 12:28 - pre 206 meseci
Sve prijedloge oko mjesta nabave slati na pp ili email. Prijedlozi oko konkretnog modela mogu ovdje.
Hvala!

 
Odgovor na temu

Paramecijum

Član broj: 15642
Poruke: 1314
*.ptt.yu.



Profil

icon Re: snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)08.04.2007. u 23:58 - pre 206 meseci
Preporučujem ATI, neki koji ima compozitni video ulaz.
Ja za snimanje koristim AIW X800XL... i gotovo da ne mogu da zamislim kvalitetniji snimak u realnom vremenu kada se koristi kompozitni ulaz.
Na ovaj ulaz, a preko videa sam prebacio i TV signal, drastično, golimokom vidljivo sa deset metara je bolje nego kada se ide preko antenskog ulaza.
Snima direktno u DVD ili Divx formatu, prebacio sam nekoliko desetina sati video materijala sa VHS traka starih i po 20 godina i meni bolje ne treba, niti smatram da može bitno bolje jer je divx, kada ga pustim na televizoru, praktično kvalitetniji nego VHS sa koga je snimljen. Znam da ovo zvuči bizarno, ali snimam u 720x576 i slika postane nekako manje treperava, jednostavno bolja.
 
Odgovor na temu

dusan.tatic
Dusan Tatic
Nis

Član broj: 138811
Poruke: 7
*.dynamic.sbb.co.yu.



Profil

icon Re: snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)09.04.2007. u 01:34 - pre 206 meseci
Hvala na informaciji ali meni treba iskljucivo snimanje VGA signala(visoke rezolucije npr. minimum 1024 x 786)
D.T.
 
Odgovor na temu

grof pelinex
Pa, Bg, Ns

Član broj: 59872
Poruke: 75
*.artcommunication.co.yu.

ICQ: 401329515


Profil

icon Re: snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)11.04.2007. u 15:23 - pre 206 meseci
To sigurno nece da te izadje jeftino. Nemam predstave gde to mozes da nadjes kod nas ali na netu imas svasta.
Evo neki primeri
http://www.pixelsmart.com/vga.html
http://www.epiphan.com/product...lid=CMmxsfnuuosCFQrlQgodyH4g2Q

Pa ako mozs da pazaris preko neta....
 
Odgovor na temu

[es] :: Video karte i monitori :: snimanje VGA signala u realnom vramenu(VGA capturing)

[ Pregleda: 4965 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.