Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Google provides backlink tool for site owners (najzad)

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google provides backlink tool for site owners (najzad)

[ Pregleda: 4355 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

The Sekula

Član broj: 53829
Poruke: 76
*.eunet.co.yu.

Sajt: www.sekulovic.net


Profil

icon Google provides backlink tool for site owners (najzad)06.02.2007. u 10:56 - pre 209 meseci
Discover your links


2/05/2007 02:37:00 PM
You asked, and we listened: We've extended our support for querying links to your site to much beyond the link: operator you might have used in the past. Now you can use webmaster tools to view a much larger sample of links to pages on your site that we found on the web. Unlike the link: operator, this data is much more comprehensive and can be classified, filtered, and downloaded. All you need to do is verify site ownership to see this information.


http://googlewebmastercentral....07/02/discover-your-links.html
 
Odgovor na temu

hosting

Član broj: 109576
Poruke: 39
*.dsl.iskon.hr.

Sajt: www.whoapi.com


Profil

icon Re: Google provides backlink tool for site owners (najzad)06.02.2007. u 11:59 - pre 209 meseci
OK, ovo je zakon :D
Upravo sam potrosio pola sata tamo. Buduci da vec imam prijavljen Google sitemap, dosao sam tamo i vec je sve registrirano i aktivno. Totalno gust.... Do sada sam rijetko tamo isao, i imam samo 5 sajteva prijavljeno, ali koliko sam se sad uzivio cini mi se da cu i ostale prijaviti i malo vise vremena tamo provoditi...


P.S. Google rulz!!
 
Odgovor na temu

DR83
BEOGRAD

Član broj: 38219
Poruke: 1230
*.pharmacy.bg.ac.yu.

Sajt: www.farmaceuti.com


+14 Profil

icon Re: Google provides backlink tool for site owners (najzad)06.02.2007. u 13:57 - pre 209 meseci
Hm, ovde nesto nije u redu, pokazuje mi da imam na hiljade linkova sa srpskaonline a tamo imam samo 1 link postavljen
 
Odgovor na temu

bsaric
Bruno Šarić
SEO
Samobor, Hrvatska

Član broj: 72221
Poruke: 527
*.vodatel.hr.

Sajt: www.seo.hr


Profil

icon Re: Google provides backlink tool for site owners (najzad)07.02.2007. u 09:42 - pre 209 meseci
I što imate od toga alata?:) isto što i prije, identično:

http://siteexplorer.search.yahoo.com/

i još vam Matt Cutts kaže:

"do not assume just because you see a backlink that it’s carrying weight."




Ne odgovaram na pitanja preko PP i emaila vezana uz SEO niti ne pregledavam
domene.
SEO blog | Životopis
- Posao
 
Odgovor na temu

hosting

Član broj: 109576
Poruke: 39
*.dsl.iskon.hr.

Sajt: www.whoapi.com


Profil

icon Re: Google provides backlink tool for site owners (najzad)07.02.2007. u 10:14 - pre 209 meseci
Imam account na Yahoo-u i Search marketingu i sve, ali ne obozavam ih. Koristim jedino od Overture-a bid tool i keyword selector tool, ako se to racuna kao Yahoo...

Mada evo nakon sto sam se ulogirao vidim da je i ovo dosta ok. Sluzi funkciji, a kao i inace daje drukcije rezultate od Googlea :|

Znam da nema velike koristi vidjeti kako gotovo svaki signature na forumu gdje imam 3000 postova linka na sajt koji provjeravam. I da linka na mene sajt koji je neaktivan mjesec dana :D. I pise datum kada je crawlano.

Jedina korist (koju trenutno vidim) je dodatan info, nista vise. I sve u svemu fora tool koji se isplati pogledat tu i tamo.
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Google provides backlink tool for site owners (najzad)

[ Pregleda: 4355 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.