Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Firefox Mozilla i Java moze li da bude komforno kao sa IE?

[es] :: Pretraživači i SEO :: Firefox Mozilla i Java moze li da bude komforno kao sa IE?

[ Pregleda: 2161 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

bemtisbb

Član broj: 122453
Poruke: 59
*.dynamic.sbb.co.yu.

Jabber: nema dzhabe


Profil

icon Firefox Mozilla i Java moze li da bude komforno kao sa IE?23.01.2007. u 11:44 - pre 210 meseci
Dok sam koristio IE, o Javi nisam morao ni da razmisljam. Kada je bila potrebna, bila je tu. (Na primer na online igrama kod Yahooa ili bilo gde je potrebno imati Javu da bi se npr. online nesto uradilo/videlo)

Kod Fiefoxa, prvo kad mi je jedan "majstor" to instalirao, on je "zaboravio" na Javu pa je o mom trosku daunlodovao tu Javu i to je trajalo pola sata i bas ma imao lepo drustvance.

Dalje, ta java se retko kada kod Firefoxe (kod mene) stavlja u pogon tek tako, vec obisno nece i onda moram da spustim sve otvorene tabove i ponovo startujem Firefox. Tek tada proradi Java i onda se pojavi ona "sholja s kafim ili chajem ili chokoladom" dole desno.
Ali, sve je sporije i npr. ekran sa Yahoo igrama je manji i slova su jedva vidljiva i nemam pristupa u sve delove ekrana jer pop blocker u gornjem delu zauzima dobrih 20 % ekrana.

Pitanje dakle glasi, kako se Firrerox modifikuje tako da Java radi bezbolno, onako 'ladno kao kod IE, da ne moram svaki put da je molim da proradi i da mi pri tome jos uspori masinu?
potpis
 
Odgovor na temu

acca3
Aleksandar
internet konsalting
internet

Član broj: 81635
Poruke: 353
195.178.40.*

Sajt: https://plus.google.com/+..


+23 Profil

icon Re: Firefox Mozilla i Java moze li da bude komforno kao sa IE?23.01.2007. u 12:54 - pre 210 meseci
Meni je samo na Options - Content čekirano Enable Java, i funkcionise sve kako treba. Mada, ja imam FF 1.5.09. Ako imas FF2.0 cuo sam da nije jos odradjen bas kako treba.
seo optimizacija sajtova za Google
Neparno 10
 
Odgovor na temu

[es] :: Pretraživači i SEO :: Firefox Mozilla i Java moze li da bude komforno kao sa IE?

[ Pregleda: 2161 | Odgovora: 1 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.