Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....

[es] :: SOHO Networking :: Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....

[ Pregleda: 4980 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

dexter1974
Dejan Pesic
Beograd

Član broj: 113404
Poruke: 7
*.COOL.ADSL.VLine.Verat.NET.



Profil

icon Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....27.09.2006. u 14:36 - pre 213 meseci
Imam adsl od skora,a pre toga sam bio u mrezi sa ortacima iz ulice,hteo bih da ostanem sa njima u lan-u,a da ne izdelim moj net sa njima.Stvar je sto treba da podelim moj adsl tj net sa jos jednim racunarom u zgradi.Kako to sve izvesti?
 
Odgovor na temu

foxzr
Tihomir Grujic
Zrenjanin

Član broj: 17520
Poruke: 134
*.ybc.bg.vline.verat.net.

ICQ: 49604900


+1 Profil

icon Re: Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....27.09.2006. u 17:59 - pre 213 meseci
Stavi jos jednu mreznu karticu na koju ce ti biti vezan ADSL a na postojecoj ostaje lokalni LAN. U firewall-u podesi da samo tvoj racunar moze da ide na net preko te druge kartice. I nikako ne ukljucuj "Internet Conection Sharing".

CU Fox

P.S. tek sam sad video da moras da das konekciju na jos jedan racunar to ce bez rutera malo teze ici. Mozda postoji neki softver za Win koji to radi, ali ti onda ja nisam od velike pomoci. Mozda neki WinProxy ili tako nesto.
Ako ne znam kako, ja procitam uputstvo!
 
Odgovor na temu

Mister Big Time
The Consigliere
enterparadajz
Belgrade

Član broj: 15306
Poruke: 4747

Sajt: www.go2bed.net


+43 Profil

icon Re: Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....27.09.2006. u 19:25 - pre 213 meseci
Uzmi ruter. Drugacije ne vidim kako bi to izveo..
 
Odgovor na temu

totovic
Aleksandar Totovic
CEO, Editor in Chief
ERP Consulting
Beograd

Član broj: 25536
Poruke: 840
212.62.51.*

Sajt: totovic.com


+1 Profil

icon Re: Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....27.09.2006. u 20:56 - pre 213 meseci
Neki od rutera, iovako nisu skupi.
Cave ab homine unius libri

The best argument against democracy is a five-minute conversation with the average
voter.
 
Odgovor na temu

[es] :: SOHO Networking :: Kako povezati dva racunara a da ostane jedan u drugoj lan mrezi.....

[ Pregleda: 4980 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.