Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

javascript - dopisivanie koda u htmal , upisivanje podataka u xml

[es] :: Javascript i AJAX :: javascript - dopisivanie koda u htmal , upisivanje podataka u xml

[ Pregleda: 2587 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

Neznalica_sa_ugla
split

Član broj: 83282
Poruke: 390
*.xnet.hr.



Profil

icon javascript - dopisivanie koda u htmal , upisivanje podataka u xml09.09.2006. u 22:24 - pre 214 meseci
Moja muka bice nekom smesna , al bolje pitati ...
1. Na pocetku stranice imam skriptu i iz same stranice mogu procitati vrednosti varibli
( ime, prezime, starost ... ) i sada zelim jednostavno dopisatu u istu html tekst ,tako da se vidi kao jedinstvena stranica . Kada pokusam sa document.write( ) ono prakticno upisuje u novu praznu stranicu
2 Molio bi jednostavan kod koji mi iste podatke (ime , prezime , .. . upisuje u xml naravno u javascript
, asp ne mogu ovdje koristiti

Unaprijed hvala

 
Odgovor na temu

sojic
Dalibor Sojic
Makedonija

Član broj: 7051
Poruke: 796
62.162.224.*

Sajt: right-sock.net


+1 Profil

icon Re: javascript - dopisivanie koda u htmal , upisivanje podataka u xml10.09.2006. u 14:54 - pre 214 meseci
Problem #1:

Napravi div gde ces da upisujes:

Code:

....
tvoj kod
....
<div id="upisiOvde"></div>


a java script treba da izgleda ovako:

Code:

function upisi() {
    document.getElementById('upisiOvde').innerHTML = "html kod koji hoces";
}



routing protocols enable routers to route routed protocols!
 
Odgovor na temu

Neznalica_sa_ugla
split

Član broj: 83282
Poruke: 390
*.xnet.hr.



Profil

icon Re: javascript - dopisivanie koda u htmal , upisivanje podataka u xml10.09.2006. u 16:33 - pre 214 meseci
To je OK. ali meni se mjesaju teks i for petlje u scripti ne mogu koristiti odredjen broj div jer i ne znam kolikoce izici stavki iu petlje , trebao bih nadopisivati u neku variablu a onda prikazati tu vrijednost variable
 
Odgovor na temu

[es] :: Javascript i AJAX :: javascript - dopisivanie koda u htmal , upisivanje podataka u xml

[ Pregleda: 2587 | Odgovora: 2 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.