Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?

[es] :: Linux hardware :: SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?

[ Pregleda: 2726 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

SAF2
Drax Martin
Crab Nebula

Član broj: 98062
Poruke: 11
*.madnet.co.yu.



Profil

icon SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?17.08.2006. u 08:36 - pre 215 meseci
I to je to u temi je sve opisano. Dakle SuSE ne prepoznaje TL-WN620G USB wireless karticu, sto me i ne cudi. Drajveri za ovu karticu ne postoje, sto me opet ne cudi. Posto znam da je moguce da ova kartica proradi! Tu nastupate Vi pomozite mi!

Pretrazivanjem sam naleteo na program NdisWrapper, ali ja to iskreno receno ne znam da instaliram ni uz pomoc dokumentacije, zavrsim ja tu instalaciju i opet nista ne radi. Ako neko ima zivaca molim neka mi obajsni na srpskom kako se to radi. Ovo mi je vec 4 pokusaj da sa linuksom izadjem na net, (Madnrake, Mandiva, RedHat, i sada SuSE) i pored toga sto sticajem okolnisti imam legalan windows bio bi srecan kada bi ga se jednom otarasio, a to se nece dogoditi ako sa linuxom se ne pojavim na interentu.

E da i jos nesto, neka mi neko molim vas objasni kako WINE radi???

Hvala unapred
-------------------------------------------------
Things are only impossible until they're not!
 
Odgovor na temu

lord_celtic
Marko Zvekan
Bajmok, Vojvodina

Član broj: 64936
Poruke: 449
*.suonline.net.



+10 Profil

icon Re: SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?21.08.2006. u 13:12 - pre 215 meseci
NdisWrapperom instaliraj originalne win drivere i radice!!!! dlink 520+ sam natero da radi!! pronaci ces na ovim forumima kako se koristi program!! samo malo treba potraziti i ako nenadjes onda googlaj i resices problem!!
a sto se tice win-a pjasni malo pitanje!!!
imam i ja suse10.1 x86_64 i wow i war rade bez problema!!!!
 
Odgovor na temu

SAF2
Drax Martin
Crab Nebula

Član broj: 98062
Poruke: 11
*.madnet.co.yu.



Profil

icon Re: SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?27.08.2006. u 03:36 - pre 215 meseci
Pa sto se tice WINE-a pitanje mi je kako se preko njega pokrece windows aplikacija, nisam uspeo da pokrenem ni jednu aplikaciju, u stvari lazem, pokrenuo sam notepad :D. Kako pokrenuti komlikovanije programe? Npr. CorelDRAW? Kako npr pokrenuti istalaciju Corela u linuksu, ili kako to vec radi... Corel je program bez koga ne mogu da funkcionisem, ali tako sa ranije mislio i za MS Office, a sada evo vec 6 meseci koristim Open Office i ne planiram da ga menjam. Da li postoji i kako se zove pandan Corel-u u linkusu? Dakle vektorska grafika mi je glavna preokupacija.

Ah da sto se TP LINK (TL-WN620G) tice nisam imao vremena da se pozabavim oko toga, ali uskoro dolaze slobodni dani, pa se nadam da sledeci put kad budem postovao nesto da pisati OS: Linux :)))))
-------------------------------------------------
Things are only impossible until they're not!
 
Odgovor na temu

random
Vladimir Vrzić
Beograd

Član broj: 85
Poruke: 3866
*.eunet.yu.

Sajt: www.last.fm/user/vrza


+4 Profil

icon Re: SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?27.08.2006. u 15:25 - pre 215 meseci
Inkscape
Open Source Xara Xtreme
int rand(void);

Those who do not understand Unix are condemned to reinvent it, poorly.

Upali lampicu — koristi Jabber!
 
Odgovor na temu

[es] :: Linux hardware :: SuSE 10.1 via TP LINK (TL-WN620G) on net?

[ Pregleda: 2726 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.