Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!

[es] :: Ostali hardver :: hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!

[ Pregleda: 4411 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

sekulicB

Član broj: 67167
Poruke: 158
81.93.72.*



Profil

icon hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!03.08.2006. u 15:42 - pre 214 meseci
hm, zanimljiv problem!

pri startovanju rachunara pojavljuje se sledece:

Primary Hard Disc drive 1 not found!
Secondary hard disc drive 2 not found!

i onda pritisni F1 za nastavak, ili F2 za uzlak u Bios!

i kada pritisnem F1, windows se podigne i radi normalno, a kada F2, u biosu prepoznaje hard normalno!

shta bi moglo biti?
--------------------------
Ibanez rules. :)
 
Odgovor na temu

JOJO847

Član broj: 14162
Poruke: 6623
*.adsl.net.t-com.hr.



+10 Profil

icon Re: hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!03.08.2006. u 21:44 - pre 214 meseci
Postavke za te uredjaje stavi na auto ili (ako su sad auto) odaberi tocno koji kome pripada. (ono kad izabires strelicom). Ako ne pomogne, bios na default, ako to ne pomogne clear cmos pa ponovo postavi sve kako treba. Koja je ploca?

 
Odgovor na temu

sekulicB

Član broj: 67167
Poruke: 158
81.93.72.*



Profil

icon Re: hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!03.08.2006. u 22:05 - pre 214 meseci
ma bice da sam sve to uradio pre! izabrano je na auto, vec sam vadio baterijicu, nemam pojma koja je plocha, komp je neki dellov, pogledacu sutra, pa cu javiti! bila je skazi kartica unutra, i jednom prilikom mi je pri bootanju izbacilo neshto, ja sam kontao da sam pogasio sve, ali sam je kasnije izvadio! ustvari, windoze se nisu mogle ni startovati! sada mogu, ali je problem shto se mora chekati pofajn! i pritisnuti F1Q

probacu opet vaditi cmos batrijicu, pa cu da vidim da li ce biti bolje! ima li josh iko kakvih predloga?
--------------------------
Ibanez rules. :)
 
Odgovor na temu

sekulicB

Član broj: 67167
Poruke: 158
81.93.72.*



Profil

icon Re: hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!04.08.2006. u 20:35 - pre 214 meseci
reshio sam problem! naime, nakon vadjenja skazi kartice, nisam bio izvadio cmos bateriju, sada jesam! e onda je nastao problem, podigne se windows i trazi da ubacim cd da instalira bios, a cd nije instaliran, i nije nishta instalirano od uredjaja! i da vas ne zamaram shta je dalje bilo, fino sam instalirao windows ponovo i kraj priche!
--------------------------
Ibanez rules. :)
 
Odgovor na temu

[es] :: Ostali hardver :: hm, zanimljiv problem! Primary Hard Disc drive 1 not found!

[ Pregleda: 4411 | Odgovora: 3 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.