Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.

Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?

[es] :: C/C++ programiranje :: Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?

[ Pregleda: 2300 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Autor

Pretraga teme: Traži
Markiranje Štampanje RSS

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?31.07.2006. u 22:16 - pre 215 meseci
Neki dan sam htio probati trial verziju BCB-a (cisto da vidim ima li kakvih ogranicenja, kako izgleda aplikacija iskompajlirana na trial veriji itd.)
ali onda nakon sto sam instalirao BCB 6 nisam ga mogao pokrenuti jer kaze da (bilo je prije par dana pa sam zaboravio) "information file" nije dobar ili nesto kao "licence information file" nije dobar... i ne mogu ga nikako pokrenuti...!! sta da radim? zar nije trebalo da mi BCB 6 radi mjesec dana (koliko sam cuo) kao trial verzija u kojoj se moze probati nesto raditi...??

a onda sam instalirao BDS 2006. Ni njega nisam uspio pokrenuti jer mi trazi da ga registrujem??
pa i to je trial verzija skinuta sa njihovog sajta (isto kao BCB 6)

Mene sad interesuje sta uraditi sa onim BCB 6 da bih pokrenuo legalnu trial verziju koja ce mi raditi neko vrijeme, i sta znaci ovo registrovanje BDS-a 2006??
Je li to uobicajni nacin aktiviranja TRIAL verzije ili...??ima li veze kada su download-ovane instalacije??(prije nekoliko mjeseci, tj. godina)

Kako da pokrenem kao TRIAL i/ili jednu i/ili drugu i koliko ce raditi kao trial (koliko je vremensko ogranicenje?)
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

kiklop74
Darko Miletić
Buenos Aires

Član broj: 78422
Poruke: 569
*.fibertel.com.ar.

Sajt: ar.linkedin.com/pub/darko..


+13 Profil

icon Re: Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?01.08.2006. u 02:57 - pre 215 meseci
Odes na ovu stranu

http://www.borland.com/downloads/download_cbuilder.html

I u dnu ugledas malu tabelu sa linkom koja kaze "Keys Only (If you have a CD)"

I kliknes na link koji odgovara tvojoj verziji

Niko ovih dana ne voli da chita detaljnije...
Tko leti vrijedi
 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?01.08.2006. u 09:38 - pre 215 meseci
Hvala, obavljeno...
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

IDE

Član broj: 53403
Poruke: 586
*.crnagora.net.



Profil

icon Re: Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?05.08.2006. u 10:15 - pre 215 meseci
svasta, BDS 2006 se registruje bez problema, a 6-ica i nakon 3-4 pokusaja ne moze...
Kaze uspijesno je registrovano i poslat je onaj glavni broj na moj mail, ali nista ne stize...(kad pokusam registrovati na sajtu)

A iz programa, njegov registration wizard kaze nesto kao "Connection refused" i ne moze da kompletira registraciju....

Slao sam Borlandu 4-5 mejlova na sve moguce "Contact us" i "Contact me" linkove koje sam nasao na sajtu, ali niko ne odgovara...??

propustam li ja nesto?
there's something out there
waiting for us,
and it ain't no man...
 
Odgovor na temu

kiklop74
Darko Miletić
Buenos Aires

Član broj: 78422
Poruke: 569
*.fibertel.com.ar.

Sajt: ar.linkedin.com/pub/darko..


+13 Profil

icon Re: Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?05.08.2006. u 15:05 - pre 215 meseci
BCB 6 je prastara verzija koja je definitivno mrtva. Stoga nikakvu podrsku neces dobiti od Borlanda.

Uostalom nema nikakvog razloga da koristis bcb 6. IDE je los i nestabilan i kompajler je inferiorniji u odnosu na BDS.

Jednostavno ne treba ti.

Ako ti je bas stalo da korsitis neki stariji borlandov komapjler skini njihov free compiler pa se zanimaj.


Tko leti vrijedi
 
Odgovor na temu

[es] :: C/C++ programiranje :: Je li neko od vas ikada koristio trial verziju BCB-a?

[ Pregleda: 2300 | Odgovora: 4 ] > FB > Twit

Postavi temu Odgovori

Navigacija
Lista poslednjih: 16, 32, 64, 128 poruka.